Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

arkadaşlar iz için contractubex kullanıyorum fakat öyle kaşıntı yapıyor ki ölcem yaa.var mı bu jeli kullanıp bunun çaresini bulan:KK34:offf off derdimiz ne zaman bitecek.:işsiz:
Ben kullandım gece uykumdan uyanıodum kaşıntısından , kaşımaktan parçalayasım geliodu :KK11: yine de sabredip devam ettim 3 gün sonra felan geçti şükür ki kaşıntısı.. ama düzenli kullanmazsan 1-2 gün ara verirsen aynı kaşıntıyı yine yaşıosun canım sırf o yüzden koca kremi biyerde kalırsam diye yanımdan hiç ayırmadım

Ben kullandım gece uykumdan uyanıodum kaşıntısından , kaşımaktan parçalayasım geliodu :KK11: yine de sabredip devam ettim 3 gün sonra felan geçti şükür ki kaşıntısı.. ama düzenli kullanmazsan 1-2 gün ara verirsen aynı kaşıntıyı yine yaşıosun canım sırf o yüzden koca kremi biyerde kalırsam diye yanımdan hiç ayırmadım

Ben kullandım gece uykumdan uyanıodum kaşıntısından , kaşımaktan parçalayasım geliodu :KK11: yine de sabredip devam ettim 3 gün sonra felan geçti şükür ki kaşıntısı.. ama düzenli kullanmazsan 1-2 gün ara verirsen aynı kaşıntıyı yine yaşıosun canım sırf o yüzden koca kremi biyerde kalırsam diye hiç yanımdan hiç ayırmadım
yaa bende alerji oldum. bu bandaj alerji yaptı beni napıcaz. atletin üstüne takıyorum tenime değince kabartıyor. daha çok takmak lazım nasıl dayanıcaz bilmem.

Çok güzel evet ama forumda bir hastanın fotosunu böyle açıkça paylaşmak hoş olmamış. O kişinin kendiniz olduğunu düşünün birde! Hoş olurmuydu acaba?
Sanki internette doktorların paylaştıgı bir fotograf gibiydi arzumcum, "eger öyleyse" herkesin görebilecegi bir yerde paylaşılıyorsa burda da sorun yok bence :/ özelse tabi ki üzücü

arkadaslar merhaba, siz amelıyat olan arkadaslardan bır kac fıkır almak ıstıyorum, bende amelıyat olmayı dusunuyorum cok yakın bır surede, ama bırcok gelgıtler yasıyorum olumsuzda yorumlar var olumluda, gogus dokum var ama kucuk 162 boy 55 kılo. desteklı sutyen takmakdan yorulanlardanım bende. Ben bugun telefonda Dr. Asuman Sevin ile görüştüm kendisi meme altını önerdi koltuk altı ayrık oluyormus galıba bı kac doktorda aynı seylerı soyledı ama ız kalıyomus galıba, mentor kullandıgını soyledı. ama gogus altı ız olayı bıraz dusundurdu cuma gunu gorusmeye gıtmeyı dusunuyorum meme altı alan var mı :110:

Çok güzel evet ama forumda bir hastanın fotosunu böyle açıkça paylaşmak hoş olmamış. O kişinin kendiniz olduğunu düşünün birde! Hoş olurmuydu acaba?
Rahatsiz olsa zaten bir siteye konulmasina izin verilmezdi kendisi. Ben yeni oldugum icin bilmiyordum afedersiniz

Yasak tatlım... ınstagramda bir doktorun paylaştığı foto evet ama burada açıkça paylaşmak yasak.
Bilmiyordum öğrendim kuzum :spor::KK9: internetteki görselleri (google) gibi peki? Sanki cok gördüm gibi hatırlıyorum da.. hani istedigim şekil boyut bu gibi

X