Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Contractubex, scarfade bu ikisi var fakat diğerini okuyamadim eczaciya soracağım anladığım kadarıyla yazıyorum onu da. Demoblen yazıyor ama google da çıkmıyor.
Güzel tavsiye edilen ilaçlar bunlar.
Demoblen bilmiyorum bende ama..
şu an göğüslerin tam simetrik olmadığı için kesi izlerinde farklı yerdeymiş gibi gözükebilir. Göğüsler eşitlendiginde aynı yerde olacaktır muhtemelen. İnşallah..

Selam kızlar,nabersiniz uzun zamandır siteye giremiyordum sizlerden uzak kaldım yoğunluktan...
Amaliyatın üzerinden 10 ay geçti sanki yıllardır benim gibi sizde de oluyor mu hiç amaliyat olmamışım da hep dolgun göğüslere sahipmişim edalarına giriyorum alıştım sanırım.Yüzüstü rahat rahat yatabiliyorum, gün geçtikçe tombul tombul memelerim ahenkle dans eder oldular,kıvam harika
Şimdi sizlere birşey sorcam;
Benim iki kızım var ama üçüncüyü düşünmüyordum lakin son zamanlarda bebek gördükçe içimdeki çocuk sevgisi kabarıyor veeeee 3.cüyü düşünür hale geldik.Malum meme amaliyatı geçirdim süt kanallarında sıkıntı oluyor mu amaliyat olduktan sonra doğum yapıp sütü gelenler oluyor mu? Hatırlatığım kadarıyla doktorum süt kanallarına dokunmadığını söylemişti.

Doğumdan sonra zaten memeler bombastik süt de dolunca düşünemiyorum memikleri

Can'ım merhaba çok sevindim bu kararınıza.hayırlı olsun Bi volkan hocaya sorsana, ne kadar süre sonra süt verilebiliyormuş? Bence verebilirsin gibi, 10 ay olmuş. Daha gebe kalacaksın, 40 hafta gebelik... 0000 oooo oooo 2 yıla yakın bi süre. Bi msj at sor bence

cok gecmiş olsun, keseyi bosverin ya daha erken ben kıyıp keseleyemem zaten :) bu arada rapor nasıl bir ay yazabildi benimki iki tane on günlük yazabilirim anca dedi, ikinci on günlüğü yazdırmaya yarın gideceğim, ya ben de ayakta kalmak zorundayım işte cok korkuyorum işe gitmekten

Canım o ağırlık hissi git gide geçiyo, benim 1 ay oldu bayaa azaldı yok gibi hatta o his ama tam geçmesi 3 ayı buluyomuş sanırım
sana da cok gecmiş olsun, umarım benim de bir an önce gecer işe başlyacagım hayır iştekiler bilmiyor ayakta kalmam gerekiyor evde bile yürüyünce bazen geriliyor acıyor oturuyorum, işte ayakta nasıl oalcak bilmiyorum, bir an önce su agrı sızı gecsin aklım orada olmadan normal hayatıma devam ediyim istiyorum cidden cok sıkıldım sürekli yavas yavas oturup kalkmaktan evde oturmaktan

Ilk raporum 15 gun heyetti.. Sonra iki gun ise gittim üçüncü gun kontrole gittigimde de 10 gun verdi.

Yok yaa okadar çok şey yaşadım ki izleri söylemeye sıra gelmedi. 15 gün sonra kontrolum var bakalım ozamana kadar nasıl olcak.bantlar çıkar çıkmaz ikisi arasındaki farkı gördüm ama sol meme sıkıntılı olduğundan izi söylemeye bile korktum.biraz daha duzelsin bakacağım nasıl olcak.

İnşallah ama ben çok simetrigim.kucuk bir eğriyi bile farkederim maalesef.

Hoşgeldin Sihirlii hayırlı olsun kararın inşallah.

Bende öyleyim maalesef
arzum77 canım benim ben senin fotoğraflarını görünce fiziken ne kadar benziyoruz dedim fakat sen gibi taş değilim tabiki.yillarca yapmak isteyip yapamadiklarimi sıraya koydum tek tek gerceklestiriyorum.en son spor ve dans eğitimi kaldı inşallah.iyilestikten sonra baslicam hep yapıyordum ama kendi cabalarimla falan yine de istediğim gibi olmuyordu.basaracagima inanıyorum

Spor Ve dans... En sevdiklerimden ❤ Sen iste yeterki,başaramayacağın hiçbirşey yok bence

Ameliyatımin 3. Günü ve ben yine ağrıdan sizidan uyuyamıyorum. 275 High profil yuvarlak takıldı. Şuan sargilı açıp bakamıyorum ama küçük mü oldular acaba demeden de edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…