Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Havuza ne zaman girebiliriz biliyormusunuz? Bikinilerimde olmaz bu mevsimde nerden bulurum???
Ameliyatımin 3. Günü ve ben yine ağrıdan sizidan uyuyamıyorum. 275 High profil yuvarlak takıldı. Şuan sargilı açıp bakamıyorum ama küçük mü oldular acaba demeden de edemiyorum
geçmiş olsun. Ağrılar her gün azalıyor geçecek hepsi. Acele etme inşallah istediğin gibi olmuştur büyüklüğü. Nerde yaptırdın hangi Dr?

Hadi bakalım şimdiden merak etmeye başladım bende seninkileri . Doktorun bayan olmasıda ayrı bir avantaj bence . Uzanmak yok derken canım , yatakta tam uzanmakmı yok veya kollarla yukarı uzanmakmı yok ?
Slm cnm bende çok merak ediyorum, yukarı uzanmak yok anlamında..

saol fatoşum az kaldı senin de yarın ameliyat.. evet kuzu mentor takıyor kas altı bitişi serbest denilen yöntemle detaylıca sordum herşeyi dr a kadın demiştir arkadaş ne meraklı hastam bilmiyor ki burda eniciğinden cinciğine araştırma yapıyoruz

Havuza ne zaman girebiliriz biliyormusunuz? Bikinilerimde olmaz bu mevsimde nerden bulurum???
cnm nette bikini satışı var bu arada 3 hafta sonra normal hayata dönüş her anlamda dedi benim doktorum ben ayrımlar yaptım mesela şunu yapabilirmiyim gibi bana sex dahil herşey herşey demek herşeyi kapsıyor dedi sadece oğlum ağır olduğu için (17 aylık) onu 1 ay taşımayacağım haricindeki herşey 3 hafta sonra serbest..

çok alemsin katii ya :) hayırlısıyla bizde bir kurtulalaım canım.

Canım insallah bundan sonrası hep guzel ve sorunsuz olur cok gecmiş olsun

Merhaba bi sey sorsam sanirim popo estetigi dusunuyordunuz oldunuz mu ameliyat, vallahi buyuk cesaret olduysaniz tebrik ederim
Oldum evet :)) Selülitler de temizlendi,lipo oldu.. Aslında beklediğimden çok çok kolay geçti biliyormusunuz Ne bir tepki verdi vücut ne bir komplikasyon.. ilk gün bile oturmamda kalkmamda,yatmamda sıkıntı yaşamadım.
Cesaret olmazsa elde edemezsin

Öylemi,baktım sosyalmsayfalsrına ama bilgi eklememiş göremedim yada. O yüzden merak ettim
Hadi hayırlı kararlar Ve sonuçlar olsun inşallah
sosyal medya hesabında paylaşmıyor sadece kendi ameliyat hallerini paylaşıyor ama klinikte yaptığı işleri gösteriyor.. ona olan tanıdık var vesile olunca çokta memnun kalınca bir de ben onu aramadan ondan kampanya mesajı gelince işaretlere riayet ettim kendiside şaşırdı onu aramayan kimsenin nosu olmazmış gerçekten tesadüf ben aramadığıma eminim.. birde daha telde sevdim kadını gidince de emin oldum enerjimiz inanılmaz uydu..

Maasallah diyorum :) :) aman nazar degmesin ben goguse cesaretim kirilmasin diye arastirmadan bi an once oldum, meraktan soruyorum popoya silikon mu konuyor yoksa dedogniz gbi sadece selulit falan mi duzeltildi

Vaayyy... Gerçektende ilginç Enerji uyduysa tamamdır

Maasallah diyorum :) :) aman nazar degmesin ben goguse cesaretim kirilmasin diye arastirmadan bi an once oldum, meraktan soruyorum popoya silikon mu konuyor yoksa dedogniz gbi sadece selulit falan mi duzeltildi
Yağ ile dolgu yapılacaktı hacmin büyütülmesi için fakat vücudumdan o kadar yağ çıkmazdı. Bu yüzden protez artı yağ enjeksiyonu oldu Ayrıca selülitlerde temizlendi .

Yağ ile dolgu yapılacaktı hacmin büyütülmesi için fakat vücudumdan o kadar yağ çıkmazdı. Bu yüzden protez artı yağ enjeksiyonu oldu Ayrıca selülitlerde temizlendi .
Gecmis olsun tekrardan maasallah cesaretinize:) poponuzu kasiyin nazar degmesin diye bir laf duymustum :) saglikli acisiz gunler diliyorum hepimize :)

Sağol kattina Web'den bikini baktım ama bedeni ne olur emin değilim 85 B
38 mi 40 mı bilemiyorum geri gönderecek zamanda YÖK. Boyner'e ve Adidas'a bakiyim diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…