Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bana da hemen ertesi gün sporcu sütyeni taktı doktor bende onu kullandım hep birşy olmuyor canım merak etme.

Dün geç
Bana da hemen ertesi gün sporcu sütyeni taktı doktor bende onu kullandım hep birşy olmuyor canım merak etme.
Gün geç saate yazdım doktoruma .cevap vermiş hiç
Merak etme ameliyatın bir
Hafta sonrası rahat edebilirsen istediğin südyeni kullan demiş. Yan yatmak ve karın üzeri yatmak dahi olabilir demiş . Rahatsız olmaZsam tabiki . 3-4 hafta kadar ara ara gerginlik hissi sürebilirmiş . Kafam rahatladı canım .

Violet selam canım sen neden sorun yaşamıştın ?
Mrb M miskpap ameliyattan bir hafta sonra ikiside sismeye başladılar. Özellikle sol taraf.yuruyus yapmıştım doktorum zorladigimdan kaynaklandığını yuruyusle böyle olmayacagini söyledi. İçinde biriken kanı dışarıya boşalttı. Bir hafta sonra kontrole gittim şişlik hala vardı ve vucutta bunu emmiyor cok uzun surer iyilesmesi dedi yine bosaltmak durumunda kaldı. Bunun üzerine 1hafta rapor alıp evde yattim çok iyi geldi.dun ve bugün çok iyiyim. Şunu tekrar tekrar söylüyorum ameliyattan sonra en az 10gun dinlenmek gerek. Evde mutlaka yemeği temizliği alışverişi yapacak veee size moral verecek birilerinin olmasi şart.

Agriniz aciniz ne durumda bi ayda gecmistir insallah, ise guce basladiniz mi kendiniz yatip kalkip dus aliyor musunuz ve sertligi ne alemde beni altlari cok rahatsiz ediyor altlari batiyor sanki o yuzden korkuyorum kapsul durumundan da
Ağrılarim özellikle son bir haftada azaldı çok şükür. Sızı var sadece. O da alt kısım. Dikişlerin olduğu yerde ve icinde.. Ilk iki hafta yatıp kalkarken zordu ama şimdi onda da sorun yok. Masaj yapmaya başladım o yumuşamada etkili oldu. İşe yarın basliyorum. Arada iki gun gittin ağrım cok oldu. Doktor bir aya tamamlanması gerek dedi raporu uzatmışti saolsun. Duşta sırtımı keselemekte biraz zorlanıyorum. Göğüs bolgeme kese değdirmedim köpükle ovuyorum. Şimdi resim de ekliyorum.

İyi olmana sevindim canım bir kaç ay sonra her şey mükemmel olacak inş :)

Çok geçmiş olsun canım bende 2 hafta yattım ama eve döndüm şimdi dün biraz evi toplayayım derken baya yordum galiba bütün gece uyuyamadım ağrıdan çok zorlamamak gerek canım ❤

Bana iz için krem yada merhem,bant önerilmemişti. Sadece iyi,kaliteli güvenilir bir yerden kantaron yağı bulabilirsen al kullan demişti doktorum. Karın vermedeki kesi yeri için. Bir aydan Sonra kullandım . Prof.saraçoglunun ürün satan yerinden almıştım.

Agriniz aciniz ne durumda bi ayda gecmistir insallah, ise guce basladiniz mi kendiniz yatip kalkip dus aliyor musunuz ve sertligi ne alemde beni altlari cok rahatsiz ediyor altlari batiyor sanki o yuzden korkuyorum kapsul durumundan da
Benim de öyle aşağıya doğru çekiyor ağırlıklar ve boyun ağrısı mahvetti beni ama aynada baktığım zaman çok mutlu oluyorum. Alttaki sizi oluyor canım sanırım kesi yerini sütyen sıktigi için oluyor. Ama az kaldı geçecek çok güzel olcaklar.

Teşekkür ler canim benim doktorum 3tane merhem yazdı ama hangisini alsam karar veremedim. En etkilisi olsun istiyorum. Sol taraftaki beni hiç rahatsız etmez ama sağ tarafi ayarlayamamis

bunu doktorun kabul etti mi canım ben fotograflarını görmedim ancak Benimde ilk zamanlar bir tane gögüsümde iz yeri yukarıda kalmıs gibi geliyordu ancak oturduktan sonra ikisi de simetrik bir şekilde tam meme altı cizgisinin oldugu yerde kaldı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…