Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben de sol taraftan çok cektim.diren 1gun takılı kaldı keşke iki gün daha dursaymis belki daha iyi olurdu. Bir hafta sonra sisti benim iki göğsümde. Ama sağ taraf indi kendini topladı. Sol taraftaki kan odem vücuttan atamayinca doktor kanı bosaltmak zorunda kaldı.hem de iki kez .hastanede yatmaktan ve dren takmalarindan korkma bence. Orda oluşan kani dışarıya atıyor içerde birikse daha kötü olur şişer ağrir.icini ferah tut ve ameliyat yeniyse 3hafta sabret

Selamlar,

2 doktordan farklı ccler aldım. Biri göğüs çapım dar olduğu için 275 ccden yukarı çıkmamızın uygun olmayacağını, diğeri 300-375 arasını deneyebileceğimizi söyledi. İkisi de kas altı düşünüyor.

Meme dokusu olmayan biri için, 275-325 arasında çok fark var mı? Yapay mı görünür acaba 300 üzeri? Gergin, sert hareketsiz olmalarını istemem

Teşekkürler

arzum77 canım benim fotoları gorduysen doktorum maalesef ikisinin dikiş yerini ayarlayamamis.sol tarafım tam katlanti altında ama sag taraftaki asagida kalmış. Bunu da ameliyat öncesi defalarca soyledim.zaten vucudumda fazlasıyla yırtık çatlak var bir de bu olmasin diye ama gördüğün gibi işte. konuda çok hasssim ama yine de istediğim gibi olmamış.iz için hangi merhem etkili yazarsan çok memnun olurum.

Kizlar az once masaj yaptim bugun ilk masajimdi . Masajdan sonra damarlarim yesil yesil cikti ortaya goguslerimde normal mi bu bikac dakika sonra gecti ama ne biliyim niye oldu :)

2 doktordan farklı ccler aldım. Biri göğüs çapım dar olduğu için 275 ccden yukarı çıkmamızın uygun olmayacağını, diğeri 300-375 arasını deneyebileceğimizi söyledi. İkisi de kas altı düşünüyor.

Meme dokusu olmayan biri için, 275-325 arasında çok fark var mı? Yapay mı görünür acaba 300 üzeri? Gergin, sert hareketsiz olmalarını istemem

Teşekkürler[/QUOTE]
Gogus alti ve ustu kac cm benim duzdu minyon biriyim gogus alti 80 olculdu 335 konuldi simdilik goruntusunden memnunum daha yeni ne olur bilemiyorum tabi, fikir vermesi acisindan soyleyeyim dedim

S sukufe90 Benimde doku yoktu.. Ben de minyonu.. Kas altı 275 kondu.. Şişlikler indikce keske biraz daha büyük isteseymisim dedim.. 300 olabilir.. Daha büyüğü belki yapay ya da cok büyük durabilir..

Son düzenleme:
Violet selam canım sen neden sorun yaşamıştın ?

S sukufe90 Benimde doku yoktu.. Ben de minyonu.. Kas altı 275 kondu.. Şişlikler indikce keske biraz daha büyük isteseymisim dedim.. 300 olabilir.. Daha büyüğü belki yapay ya da cok büyük durabilir..
Belki daha iyi olmustur ya ben kac gundur kambur duruyorum artik kagitlarinda 335 gram yaziyor o kadar agirligi ekledim gogsume, sutyenlerin rolgusu daha yumusakti daha bana ait hissediyordum bu buyukluk olarak kotu degil ama agirlik olarak cok iyi degil

Merhabalar, göğüs çapınız kaç cm acaba? Örneğin 11 cm se, 11.5 cm çapı olan protez uygun olabiliyo ancak 12 cm uygun olmayabiliyo..benim fikrim vücudunuzun el verdiği en büyük boy protezi taktırmanız, çapa göre yaptıkları için maximum ölçü bile yapay durmuyo

Birazdan foto çekip ekleyecegim.. Dun bir ayım doldu.. Bakalım beğenecek misiniz?

Birazdan foto çekip ekleyecegim.. Dun bir ayım doldu.. Bakalım beğenecek misiniz?
Agriniz aciniz ne durumda bi ayda gecmistir insallah, ise guce basladiniz mi kendiniz yatip kalkip dus aliyor musunuz ve sertligi ne alemde beni altlari cok rahatsiz ediyor altlari batiyor sanki o yuzden korkuyorum kapsul durumundan da

Canım o ağırlık hissi git gide geçiyo, benim 1 ay oldu bayaa azaldı yok gibi hatta o his ama tam geçmesi 3 ayı buluyomuş sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…