Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yok
Çok saol canım bu iyi moral oldu bana. Sen evde kendin boşalattın mı hiç? Yarın pazar şimdi yarın sabah boşaltayım mı ben pazartesi günü kontrole gidicem değerlendirmeyi öyle mi yapsa acaba?
benim ameliyattan sonraki gun cikarildi . Doktoruna sormadan bosaltma ben hic ellemedim zaten kan tutuyor bakinca midem bulaniyodu doktorun ne sekilde gormek istiyorsa ona gore sor , ona gore bosalt yda bosaltma canim

İyi akşamlar kızlar bugün gittim Dr a 6 ocakta ameliyat olacağım 275 -300 cc arası mentor meme altı kesisi kas alti şeklinde olacak. Ultrason istedi kan testleri ameliyat günü yapılacak.. cc olayına takılma bana bırak dedi sizinki doğal mi dedim hayır silikon dedi o kadar olsun istiyorum dedim benim ki 280 cc dedi ama afet duruyor kadının memisler Oki o zaman size bırakıyorum dedim onun görüntüsü kadar olsa bana yeter yani.. ölçülerimiz neredeyse aynı merak etme bu kadar olacak dedi.. şimdilik böyle gün saymaya başlıyorum heyecan yaptım baya.. ameliyat sonrası 1 ay koruyup kollamak gerek dedi bebeğimi 1 ay tam anlamıyla almayacağım kucağıma ağır kaldırmak uzanmak yok dedi.. 3 ay korseyi giymeni öneririm 3 ay sonrası destekli sutyen harici balenli balensiz hepsini kullanabilirsin dedi..

Hadi bakalim, iyi gececek insallah cnm. Bebeklerimizi kucagimiza alamamak en zoru olacak bizim icin

Hayırlı uğurlu olsuncanım. Sabırsızlıkla beklemeye devam edeceğiz. Ameliyat sonrası da çok önemli dikkat etmek gerekiyor. minik paşayı 1 ay uzaktan seveceksin maalesef ondan sonra istediğin kadar kucağına alırsın tatlım dert etme. Mentor mu takıyor.

Hadi hayırlı olsun Doktorun kimdi?

Saol canım teşekkür ederim.. şimdilik drenlerin yarısı doluyor yarın 25 cc yi geçmemesi lazım o zaman pazartesi sabah kontrole gidicem çünkü
Saol canım teşekkür ederim.. şimdilik drenlerin yarısı doluyor yarın 25 cc yi geçmemesi lazım o zaman pazartesi sabah kontrole gidicem çünkü
Rica ederim canım tez zamanda iyilesirsin inşallah p.tesiye kadar azalır çıkarırlar diye düşünüyorum benimde yogunken bir gün içinde azaldi bitti.

Hadi bakalım şimdiden merak etmeye başladım bende seninkileri . Doktorun bayan olmasıda ayrı bir avantaj bence . Uzanmak yok derken canım , yatakta tam uzanmakmı yok veya kollarla yukarı uzanmakmı yok ?

Son düzenleme:
arzum77 benim 12 günüm bitti , artık yan yatmamda veya tam sırt üstü düz yatmamda bir sakınca varmı sence . Birde ne zaman korsesiz
Yatabilirim biliyormusun canım ?
Korse bir hafta,10 gün sonra çıkarılıyor. Sporcu sütyenine geçiriliyor Aslında .Doktorun sporcu sütyenine geçirmedimi seni?
Bence bir süre daha sırtüstü yat,nasıl rahat edersen sırtını ona göre indirebilir düzleştirebilirsin.
Yan yatıp uyuma bence,bekle biraz daha. Hafif sırtın destekleyip yan yatabilirsin ama tam yan dönme bence

Hadi bakalım şimdiden merak etmeye başladım bende seninkileri . Doktorun bayan olmasıda ayrı bir avantaj bence . Uzanmak yok derken canım , yatakta tam uzanmakmı yok veya kollarla yukarı uzanmakmı yok ?
Kolları uzatmak,biryere uzanmaktan bahsediyor bence Uzanıp birşeyleri almak,indirmek kaldırmak gibi yasak. Kolları gerip gerneşme tarzı hareketlerde iç dikişlere zarar verebilir tabi. Onada dikkat etmek gerek.

Ya benim korse dediğim sporcü südyeni zaten . Ameliyattan çıktığımda o vardı üzerimde ve hala o var. Çok sıkı
Bir sporcu südyeni bana göre . Resim ekleyim bir bak sene canım

arzum77 benim 12 günüm bitti , artık yan yatmamda veya tam sırt üstü düz yatmamda bir sakınca varmı sence . Birde ne zaman korsesiz
Yatabilirim biliyormusun canım ?
Ya benim korse dediğim sporcü südyeni zaten . Ameliyattan çıktığımda o vardı üzerimde ve hala o var. Çok sıkı
Bir sporcu südyeni bana göre . Resim ekleyim bir bak sene canım
Bendede ameliyat sonrası takılan sütyen var çok sıkı. 5 kopçasını ilikliyorum meme boyu. Gece çok uyuştunda açıp kapatıyorum. Şu anda çok sıktı kaşıntı oldu çıkarttım. Kontrolüm ocağın ilk haftası o zamana kadar takmam gerekiyor. Dr. Yemeğe falan gidersen gece elbisesi giymen gerektiğinde 5-6 saat çıkarabilirsin dedi. Silikonlu kreme başladınmı yara izi için? Ben sağa sola dönüyorum hafifçe. Rahatsız edene kadar yatıyorum.

Meme için kreme başlamadım henüz ben . Ne zaman o band çıkarsa o zaman başla demişti . 3 haftayı bulur gibi
Birşeyde ekledi . Göz kapağı için iz giderici
Bir kreme başladım . Bende gece çok bu bunaldığımda beş dak yukarı sıyırıyorum , en azından bi rahatlayayım diye . Ama şimdi tedirgin oldum ben , neden herkezinki gibi bir korse kullanılmadı bana . Deforme felan olmasın benimkiler ((

Foto yükledim benimkine bak
arzum77 beni izlermisin

Her doktorun tekniği yöntemi farklı İşte. Kimine sadece bandaj yapılıyor mesela . Birşey olmaz Allah'ın izni ile kötü düşünme . Kontrollerin olacak,herşey gözlenecek ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…