Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

geçmiş olsun cnm dikkat et kendine. yorma iş yapma bırak öyle kalsın. kocan yardım etsin. iyileş bir an önce.

Cok gecmis olsun insallah cabuk iyilesirsiniz alabiliyorsaniz rapor alin bence de kolay gelsin islerinizde de yazin olmayi dusunmeyin bence butun ameliyatlar icin kisi oneriyorlar yaralar daha cabuk iyilesiyor evetbsogukta disari cikmak dert ama iyilesmesi daha iyi olacak insallah

Aynisini dusunuyorum herkes cok olumlu konusuyor ama o kadar kolay bi sey degil kolay kolay da twvsiye edilecek bi sey degil bence bastan soylesek kimse olmaz diye dusunuyorlar herhalde en azidan soyleselr birinin size bakmasi gerekiyor diye

ah cnm ya bir talihsizlik oldu sende çok zorlama bence görüşmeye gittiğimde dr bana 3-4 gün ağrılı ama 3 hafta zorlama kesinlikle dedi 3 haftanın sonunda herşeyi yapabilirsin dedi.. sende bir süre hiçbirşey yapma sizleri okudukça tecrübem artıyor kesinlikle ameliyat sonrası hiçbirşey yapmamak lazım demek ki.. 3 hafta sabretmek gerek.. umarım en kısa sürede normale dönersin allah yardımcın olsun..

Ben cevap yazmıstım kuzum görmedin demek ki bizim doktorumuz 1. Aydan sonra verio masajı ve asıl yumusamasını masaj yapmaya basladıktan sonra hissetmiştim, hiç aksatmadan düzenli olarak verdigi gibi uyguladım, tübülere kasüstü niye genelde yapıyorlarmıs peki? Onu bilmiyordum bak, eskisiyle arasında ucurum gibi fark var , çok şükür kuzum geri kalanlar da (iz vs..) kapsül gibi ciddi bi sorun olmadıgı sürece önemli degil bence

Canımm Büyük ccler insanın basta gozunu korkutuyor ama özellikle kasaltıysa düsünülen kadar aşırı kocaman olmuyor cogunlukla, bir de keske daha büyük olsaydı deniliyor ama büyük oldu istemiyorum diye mutsuz olanını pek görmedik:) göz alısınca yetmiyor

benim de kas altı olacak cnm. bakalım hayırlısı.

Aynen öyle valla . Zaman zaman acaba doktorun şu boy da olur sende dediği 520cc nasıl olurdu diye merak etmiyorum değil :))) aslında ufal değil çıplak halim ama giyindiğimde çok büyük durmuyor . Sanırım göbek yağlarımı eritmem gerek birde karnım hala çok şiş oda giyinmiş halimle daha ufak görünmesine sebeb oluyor . Ama yinede çok mutluyum 485 cc lerimle :))

allah mutluluğunu bozmasın canım. DAİM olsun.

Valla canım doktora göre degişiyor bence cunku kendı doktorum harıcınde görüstügüm doktorda 1 hafta demişti iyileşme sürecine ve işk 1 ay nelerin yasak oldugunu, kollarımı ne derece kullanamayacagımı söylemişlerdi..Herkesin toparlanma süreci farklı oluyor ama kasütünde genellikle gerçekten de kolaylıkla atlatılıp normal hayata dönülüyor, ama kasaltıysa bence de biri olmadan cokk zor.. bana ilk günler arkadasım baktı ben de olmadan önce burayı okuyordum ve hep 4-5 gün sonra iyi olundugu yazıyordu. Hep gün sayıyordum bugun 3. Gun 2 gün kaldı iyi olmama diye:) belki de cok sartladım kendımı 5. Gunden sonra iyi olcam diye o yüzden dirayetli davrandım gecicegini biliyordum ama 2. Hafta tek yatıp tek kalkamıyordum. Gogsume yattıgımda inanılmaz kramp giriyordu bir gece uyanıp sandalyede oturarak uyumustum yatmaktan korkup:) herkesin acı eşiği farklı kişiye göre degişiyor Betus123 arkadasımızın süreci daha da uzundu ama geçti.. gecince o günler sadece anı olarak kalıyor tadını cıkarmaya baslıosunuz sanki hep memeli doğmus gibi.. S sukufe90

Kuzum seni bastan uyardım keske daha büyük olsaydı deme diye sana yasak onu merak etmekben zayıf olmama ragmen o narkoz karnımı yapmıstı kocaman bi davul, kütük gibi belim vardı çok güzel oldu seninkiler gayet dolgun maşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…