Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ne desen haklısın :))) bende çıplak halime bakıp duruyorum arada . Tabiki göbeği içeri çekip öyle . Sonra diyorum kendime manzara müthiş , heleki yandan )) bunların benim olduğuna inanmak zor geliyor hala. Bıldır bıldırım işte ben :)))) 77CEYLAN duy sesimizi , büyük cc lerden çekinme

tamam da cnm kocam korkuyor bişey olacak diye ilerisi için sağlığını bozma diyor :) ben bildiğimi okurum genede :))

tamam da cnm kocam korkuyor bişey olacak diye ilerisi için sağlığını bozma diyor :) ben bildiğimi okurum genede :))
Ya bırak şu anda kocayı . Benim kocada silikonu ilk duyduğunda şarırdın sen demişti bana . Baktı kararlıyım iyi araştır demeye başladı daha sonra çok büyük olmasın dedi ve şimdide bunlar füze gibi diyor :))) . Takıldım bende bunlara bi ton yatırım yaptım , burda Servet yatıyor ona göre davran diye

aynen canım servet yatıyor. maşallah allah neşemizi bozmasın canım. hayırlısıyla bende bir kurtulayım. Allahın izniyle. Çok aşırı büyük istemem ama yaptırmışken de istediğim gibi olsun istiyorum. :))

Aynen canım ben kendim için yapıyorum. Aynaya bakınca hiç mutlu olmuyorum. Mutlu olmak istiyorum artık :)
Herşey yerinde olsun yani eksiği olmasın. Fazlası olabilir sorun yok :)))

Yaa sorma,sana dolgun meme yaptıracağız diye az uğraşmadık valla Normalde kadınlar birbirini çekemez genelde,benden güzel olmasın diye vazgeçirip tersini tavsiye eder ikna etmeye çalışır. Biz daha güzel olsun,pişman olmasın kimse diye uğraşıyoruz

Hiç takılma o dalgalanmalara,olacak o kadar Umarım zamanla ilerlemez.
Masaj önerdiyse doktorun yap. Düzenli kontrollerine git,doktorunun önerilerine uy. Senin yapacağım sadece bunlar artık.
Allahım herkese sorunsuz süreçler nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…