Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Sezaryen olmadim dogum yapmadim bu gordugum ilk ameliyat nasil cesaret ettim hala hayret ediyorum pek arastrmadan karsr verdim ve oldum daha ikimci gun yataktan kendim kalkamiyorum ilk ameliyattan cikardikpari gun yataktan bile kalkamadim tuvalete gitmedim simdi kalkarken acayip sizliyir ici ve kesi dren yerleri, agridan cok sizi var valla benim gordugum ilk aci o yuzfen sezaryen olan biri kiyaslasa daha iyi olur sanirim

Sağol canım benim, ben de bi Allahın kulu cevap yazmadı diye üzülmüştüm ki cevabın ilaç gibi geldi
Ben de bir ayı doldurdum, dün doktorumun yanındaydım. Tahmin ettiğim gibi sağ göğüste hafif Rippling, yani dalgalanma mevcut.., ama eski resimlere baktık da Nasıl olmasın ki... Resimlerime bakın eskiden memem şimdikinin yarısında bitiyor oralarda yağ dokusu sıfır .
Kollarımı kaldırdığımda ve üzerine bastırınca belli oluyor ama artacağını düşünmüyor doktorum, ben de... Ve dün masaja başladım; inanmayacaksınız ama bugün bile düzelme oldu resmen... Zaten protezin üstü zar oluşturdukça hafifleme şansı var.

Meme başı İzlerim de oldukça iyi görünüyor 1 ay için. Sadece bepantol sürecekmişim sabah akşam.

Bu arada tübüler memeye normalde hep kas üstü yapılır
Başka doktora kas üstü yaptırsaydım şu an Nasıl kötü bi görüntü olabilirdi düşünmek bile istemiyorum
En azından şimdi çamaşırdan görünen tüm üst kısım çok doğal duruyor ve protezi hissetmek mümkün değil ..,

Çok uzun yazdım, üzgünüm
Tiramisu35 @Missezgi belki bilmek isterisiniz

Gidersin çok rahat... Sadece bavul taşıma

Cok gecmis olsun nereden oldunuz ameliyatunizi acaba benim gogus altim mosmor olmus daha desteksiz yataktan kalkamiyorum insallah ben de sizin gibi toparlanabilirim
Bende üst göz kapağı ve meme yapıldı , kesi meme altından ve silikon kas altına kondu . Morluk hiç olmadı bende sadece sağ kolumun altında direnin çiktiğı yer yara bere içinde gibi .

Valla büyütür mü bilmem ama deformasyona uğramış veya sarkmış memeyi kurtaramayacağı kesin
Bence tek yolu ameliyat...

Valla büyütür mü bilmem ama deformasyona uğramış veya sarkmış memeyi kurtaramayacağı kesin
Sonuna kadar katılıyorum sana . Büyütse dahi minimum olur . O kadarcık büyümede biz mini memelileri zaten kurtarmaz . Bir ara doktoruma sormuştum hormon hapları felan alsam bunlar büyümeZmi diye . Çok az dedi. Hapların yapamadığını kremler zaten yapamaz bana göre .

Acılar geçicidir canım. Onların sonrasında baki kalacak memeler var . Ve onlar insanı ciddi anlamda çok etkiliyor . Benim bir taraf 405 cc ve diğeri 485 cc takıldı , kas altı allergan . Allergan mentor ile kıyaslatınca daha yumuşakmış . Gerçi ben markasını felan sormadım . Markayı bilsem ne olacak sanki . Sonuçta doktoruma güveniyordum . Bir çok bayana 300-350 cc civarı takılmış ve ufak durmuyor , benimkiler çok daha büyük cc ler çok abartı dururmu diye çekinmiştim dedim doktora . Takılmayın cc leri , her keDe farklı görüntü verir . Biz bunun için simülasyon resmî çekiyoruz dedi. Makinada Uygun olan en ufak cc yi bildiri. Doktorum daha büyüğünde gidebiliriz dedi bana (435 ve 520 cc gibi ) . Ama hiç cc rakamları kullanmadı kontrolde. Sadece resme bak ve hangi görüntüyü beğeniyor istiyorsam onu bildirmemi istedi . Örnek en ufak cc istemedim ben . İkinci resimde bayan meme olurmuyum diye panikledim . Görüntü olaraktan ikinci bir boy daha yaptı ona karar verdim . Kesinlikle doğaldan bir tık yukarı iste . Biraz göstersin istiyorum de . Ben arada bir düşünüyorum doktorun ikinci resmî olmuş olsa nasıl olurdum diye , yani 520 cc ile )) ama emin ol büyük Cc de olsa abartı durmuyor hiç bende . Belkide karnım çok şişti ondan dolayı böyle oluyor şimdilik .

minnosss nasil oldun bitanem??? vize donemimdi buralara giremedim ya kiyamam iyi misin simdiii

Bildigim kadariyla bu tarz ot kkür vs hep gecici ben kilo aldim o bile kurtarmadi, bunlar hormon ve sut bezlerini etkiledigi icin sislik yapiyor, umarim sizde ise yarar, rezeneyle olsaydi ben su aciyi hayatta cekmezdim bol sans

Bildigim kadariyla bu tarz ot kkür vs hep gecici ben kilo aldim o bile kurtarmadi, bunlar hormon ve sut bezlerini etkiledigi icin sislik yapiyor, umarim sizde ise yarar, rezeneyle olsaydi ben su aciyi hayatta cekmezdim bol sans
Ay yanlis kisiye yazdim sanirim kusura bakmayin zaten yeniyim forumda bi de acidan dogeu duzgun yazamyorum bile

Bana da doktor ondan kullanmis, ben de buyuk istedim en fazla 335 dedi hic oyle simulasyon falan gostermedi doktorunuz kimdi nerede olduniz acaba, cok pozitifsiniz gercekten moral veriyorsunuz insana tesekkurler

Ya benimki sis.haliyle bile buyuk durmuyor tabi onceye kiyasla cok iyi de insallaj cok inmez ama mubarek ici tas sanki, ben dus alicam bugun de sampuan cok yakar mi dren yerlerini korkuyorum artik canimin daha fazla yanmasindan dogru duzgun uyuyamiyorum, nasil yatiyrosunuz acaba kafam yukarda kalsa boynum agdiyor duz yatsam olmuyor daha yan yatamiyorum

günaydın kızlar. sırt ağrımdan uyuyamıyorum artık 3. günüm oldu hala canım çok acıyor. ben henüz duş almaya cesaret edemiyorum

kızım kolunu kırmıştı tekli koltuğu var odasında onu yatağa çekiyodum 2 yastık veriyordum oturur pozisyonda uyuyordu tam 2 hafta öyle uyudu ameliyat sonrası bende öyle yatmayı düşünüyorum en azından ağrılı olan ilk 4 gün falan

günaydın kızlar. sırt ağrımdan uyuyamıyorum artık 3. günüm oldu hala canım çok acıyor. ben henüz duş almaya cesaret edemiyorum
Sanirim ayni durumdayiz bende sirt agrisi degil de cinde koltuk altida sizi var, cuma gunu oldum ben siz, doktorunuz ne dedi olun dediyse yaninizda biri varsa olun bence ben de bugun alacagim dus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…