Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

kızım kolunu kırmıştı tekli koltuğu var odasında onu yatağa çekiyodum 2 yastık veriyordum oturur pozisyonda uyuyordu tam 2 hafta öyle uyudu ameliyat sonrası bende öyle yatmayı düşünüyorum en azından ağrılı olan ilk 4 gün falan:KK48:
Bende aynı şekilde baya bi müddet öyle yattım. Tek yastık çok sızlatıyor cidden biraz yukarda kalması gerekiyor göğüslerin sanırım

Sağol canım benim, ben de bi Allahın kulu cevap yazmadı diye üzülmüştüm ki cevabın ilaç gibi geldi :KK66:
Ben de bir ayı doldurdum, dün doktorumun yanındaydım. Tahmin ettiğim gibi sağ göğüste hafif Rippling, yani dalgalanma mevcut.., ama eski resimlere baktık da Nasıl olmasın ki... Resimlerime bakın eskiden memem şimdikinin yarısında bitiyor oralarda yağ dokusu sıfır .
Kollarımı kaldırdığımda ve üzerine bastırınca belli oluyor ama artacağını düşünmüyor doktorum, ben de... Ve dün masaja başladım; inanmayacaksınız ama bugün bile düzelme oldu resmen... Zaten protezin üstü zar oluşturdukça hafifleme şansı var.

Meme başı İzlerim de oldukça iyi görünüyor 1 ay için. Sadece bepantol sürecekmişim sabah akşam.

Bu arada tübüler memeye normalde hep kas üstü yapılır
Başka doktora kas üstü yaptırsaydım şu an Nasıl kötü bi görüntü olabilirdi düşünmek bile istemiyorum
En azından şimdi çamaşırdan görünen tüm üst kısım çok doğal duruyor ve protezi hissetmek mümkün değil ..,

Çok uzun yazdım, üzgünüm
@Tiramisu35 @Missezgi belki bilmek isterisiniz :KK66:

geçmiş olsun cnm. oda gaçert inşallah bişey kalmaz.

doktor duş alabilirsin demişti. ama bilmiyorum ya ben sargıları bile çıkarmak istemiyorum.
Ben simdi dustan ciktim hic bi yerim sizlamadi korka korka aldim ama bacaklarimi sirtumi sabunla yikadim sampuan kullandim hc korka al dusunu rahatoiyor insan ki benim canim cok tstli acisa soylerdim inan iki gundur camim yaniye pismanim insanlar nasil tavisye ediyor sasiyorum diyorim ama dus iyi geldi

Acılar geçicidir canım. Onların sonrasında baki kalacak memeler var . Ve onlar insanı ciddi anlamda çok etkiliyor . Benim bir taraf 405 cc ve diğeri 485 cc takıldı , kas altı allergan . Allergan mentor ile kıyaslatınca daha yumuşakmış . Gerçi ben markasını felan sormadım . Markayı bilsem ne olacak sanki . Sonuçta doktoruma güveniyordum . Bir çok bayana 300-350 cc civarı takılmış ve ufak durmuyor , benimkiler çok daha büyük cc ler çok abartı dururmu diye çekinmiştim dedim doktora . Takılmayın cc leri , her keDe farklı görüntü verir . Biz bunun için simülasyon resmî çekiyoruz dedi. Makinada Uygun olan en ufak cc yi bildiri. Doktorum daha büyüğünde gidebiliriz dedi bana (435 ve 520 cc gibi ) . Ama hiç cc rakamları kullanmadı kontrolde. Sadece resme bak ve hangi görüntüyü beğeniyor istiyorsam onu bildirmemi istedi . Örnek en ufak cc istemedim ben . İkinci resimde bayan meme olurmuyum diye panikledim . Görüntü olaraktan ikinci bir boy daha yaptı ona karar verdim . Kesinlikle doğaldan bir tık yukarı iste . Biraz göstersin istiyorum de . Ben arada bir düşünüyorum doktorun ikinci resmî olmuş olsa nasıl olurdum diye , yani 520 cc ile :KK66:)) ama emin ol büyük Cc de olsa abartı durmuyor hiç bende . Belkide karnım çok şişti ondan dolayı böyle oluyor şimdilik .
ayy cnm çok güzel mutlu oldum. Hayırlısıyla bende atlatayım artık. dediğin gibi dodoğaldan bir bilemedin 2 tık yukarı derim :)))

kızım kolunu kırmıştı tekli koltuğu var odasında onu yatağa çekiyodum 2 yastık veriyordum oturur pozisyonda uyuyordu tam 2 hafta öyle uyudu ameliyat sonrası bende öyle yatmayı düşünüyorum en azından ağrılı olan ilk 4 gün falan:KK48:
kati ne zaman kırdı cnm kızın kolunu

Ben simdi dustan ciktim hic bi yerim sizlamadi korka korka aldim ama bacaklarimi sirtumi sabunla yikadim sampuan kullandim hc korka al dusunu rahatoiyor insan ki benim canim cok tstli acisa soylerdim inan iki gundur camim yaniye pismanim insanlar nasil tavisye ediyor sasiyorum diyorim ama dus iyi geldi
Sevindim canım söylemiştim baya rahatlatıyor duş ve hiç zarar vermiyor

ayy canım bencede değer tüm ağrıları çekmeye. geçmiş olsun cnm. kaç cc takılmıştı. benim doktor kontrolüm çarşamba gidince bana uyacak şekilde büyük dolgun olsun dicem cnm. ameliyat 27 aralık 8 günüm kaldı. bende 2 sezeryan yaptım ondan dahamı kötü diyorum. kötüysede çekmeye hazırım napalım dayanıcaz. :))
Cok az kalmiss

Çok geçmiş olsun Aleph87 Aleph87 . Keşke hastahaneden çıkmadan damar yolundan bir ağrı kesici daha isteseymişin. İlk üç gün en kötüsü bana göre . Ağrı kesicileri düzenli almaya çalış . Mutlaka faydası oluyordur ama tabiki tamamen kesmiyor . Ben ameliyat sonrası İki saate bir kalkıp memelere alttan destek olup 10-15 dakika kadar odada yürüdüm . Bu şekil yaptıktan sonra sırt ağrılarım çoğalmıyordu ve o bir rahatlama geliyordu . Ve olabildiğince oturma şekline yakın yattım . Biraz sabret , acıları düşünmemeye çalış canım . Bir iki güne kendini çok daha iyi his edersin mutlaka .

kızlar herkese günaydın.mesajlarınızı okudum.benim gibi olan var mı merak ediyorum.benim sağ göğsüm iyileşti herşey çok güzel gidiyor fakat sol göğsümde hala bir sıkıntı var. ameliyattan 1 hafta sonra doktorum,benim zorlamamdan kaynaklandığını söylediği kan toplanması olmuştu bunu boşalttı.geçen hafta çarşamba kontrole gittim solun iç kısmında hala şişlik vardı geçeceğini ve boşaltmaya gerek olmadığını söyledi.cuma günkü kontrolde tekrar kalan kanı boşalması gerektiğini söyledi ve içerde biriken kanı boşalttı.şuan psikolojım alt üst olmuş durumda.cuma ve ctesi aşırı derecede üşüdüm ve ctesi mecburen market alışverişi ve çocuğumun ihtiyaçları için dışarı çıktım.ağrım oldu ve dün hafif bir şişlik lduğunu farkettim.
kızlar ben napmalıyım masaj yapıp yatınca yumşuyor rahatlıyorum ama mecburum çalışıyorum işe gelmek zorundayım.e bir tane kızım var kalkıp yemek yapmam gerekiyor.temizlik deseniz 2 hafta yapmadım ama çamaşırdı yatak çarşaf mecburuz bunları değiştirmeye.deliricem artık neden sol taraf iyileşmiyor yaaa:cry:

ayy cnm çok güzel mutlu oldum. Hayırlısıyla bende atlatayım artık. dediğin gibi dodoğaldan bir bilemedin 2 tık yukarı derim :)))
Bencede öyle de. Ağrılı bir dönem geçireceksin . Ve buna değsin . Hayalimdeki memeler nasılsa öyle olsunlar . Ama büyüdükçe daha mutlu oluyor sanki insan . Burda Missezgi Missezgi ve arzum77 arzum77 çok tşk ediyorum . Bana büyüklüğü konusunda çok destek oldular

kızlar herkese günaydın.mesajlarınızı okudum.benim gibi olan var mı merak ediyorum.benim sağ göğsüm iyileşti herşey çok güzel gidiyor fakat sol göğsümde hala bir sıkıntı var. ameliyattan 1 hafta sonra doktorum,benim zorlamamdan kaynaklandığını söylediği kan toplanması olmuştu bunu boşalttı.geçen hafta çarşamba kontrole gittim solun iç kısmında hala şişlik vardı geçeceğini ve boşaltmaya gerek olmadığını söyledi.cuma günkü kontrolde tekrar kalan kanı boşalması gerektiğini söyledi ve içerde biriken kanı boşalttı.şuan psikolojım alt üst olmuş durumda.cuma ve ctesi aşırı derecede üşüdüm ve ctesi mecburen market alışverişi ve çocuğumun ihtiyaçları için dışarı çıktım.ağrım oldu ve dün hafif bir şişlik lduğunu farkettim.
kızlar ben napmalıyım masaj yapıp yatınca yumşuyor rahatlıyorum ama mecburum çalışıyorum işe gelmek zorundayım.e bir tane kızım var kalkıp yemek yapmam gerekiyor.temizlik deseniz 2 hafta yapmadım ama çamaşırdı yatak çarşaf mecburuz bunları değiştirmeye.deliricem artık neden sol taraf iyileşmiyor yaaa:cry:
bugün tekrar kontorole gidicem ve 5 gün rapor isticem.benim yatıp dinlenmem lazım sanırım.kendimi hiç iyi hisstmiyorum.moralim çok bozuk.kimse tek başına ameliyat olmsın ve hiç bir ameliyatı basite almayın arkadaşlar.ameliyat olana mutlaka 1 ay bakılmalı kesinlikle.ister kas altı ister kas üstü olsun.hiç bir iş yapılmamalı.yazın ameliyat olmadığıma da ayrıca çok pişmanım.rezillik yaa karda kışta dolmuşta otobüste gidip gelmek.aklımın taa ortasına ...diyorum şimdi.:KK61:

Çok geçmiş olsun Aleph87 Aleph87 . Keşke hastahaneden çıkmadan damar yolundan bir ağrı kesici daha isteseymişin. İlk üç gün en kötüsü bana göre . Ağrı kesicileri düzenli almaya çalış . Mutlaka faydası oluyordur ama tabiki tamamen kesmiyor . Ben ameliyat sonrası İki saate bir kalkıp memelere alttan destek olup 10-15 dakika kadar odada yürüdüm . Bu şekil yaptıktan sonra sırt ağrılarım çoğalmıyordu ve o bir rahatlama geliyordu . Ve olabildiğince oturma şekline yakın yattım . Biraz sabret , acıları düşünmemeye çalış canım . Bir iki güne kendini çok daha iyi his edersin mutlaka .
ben eski bir mesajını yeni gibi okudum ve cevap yazdım gibi : ))) sen benden daha evel olmuştum demi zaten .

bugün tekrar kontorole gidicem ve 5 gün rapor isticem.benim yatıp dinlenmem lazım sanırım.kendimi hiç iyi hisstmiyorum.moralim çok bozuk.kimse tek başına ameliyat olmsın ve hiç bir ameliyatı basite almayın arkadaşlar.ameliyat olana mutlaka 1 ay bakılmalı kesinlikle.ister kas altı ister kas üstü olsun.hiç bir iş yapılmamalı.yazın ameliyat olmadığıma da ayrıca çok pişmanım.rezillik yaa karda kışta dolmuşta otobüste gidip gelmek.aklımın taa ortasına ...diyorum şimdi.:KK61:
Evet zor oluyor tek başına birde İstanbul'da ulaşım insan kalabalığı ayrıca yoruyor . İnsan kendisini ne gibi birşeyin beklediğini tam kestirmiyor . Dün 15 dakikalık bir kontrol için 4 saatim yolda geçti resmen . Allahtan tek kontrol yeterli dedi . Her hangi bir şikayetin olmaZsa şart değil tekrar gelmem dedi .

Canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah. Dediğin gibi rapor alabilirsen dinlenmen iyi olur biraz daha toparlarsın belki böylece. Masaj yap ara ara. Haklısın iş yaptıkça falan artıyor ağrılar. :KK43:(

Bana da doktor ondan kullanmis, ben de buyuk istedim en fazla 335 dedi hic oyle simulasyon falan gostermedi doktorunuz kimdi nerede olduniz acaba, cok pozitifsiniz gercekten moral veriyorsunuz insana tesekkurler
Benim doktorum Aykut Mısırlıoğlu İstanbul Ataşehir estetica hastahanesinde yaptı ameliyatımı . Kendisinin bana dediği en son teknoloji bu simülasyon larmış. Çoğunlukla alınan sonuç oradaki simülasyondan daha iyi dedi. Ben doktorumu daha evel ne gördüm ne konuştum . Tavsiye üzerine karar verdim ve ilk kontrol sonrası hemen ameliyatı yaptı. Eli çok iyi
Bir doktor gerçekten , ben çok memnunum şimdilik .

Lutfen yardim, ben cuma ameliyat oldum sifir doku 335 cc kas alti meme altindan girdi, canim cok yaniyor desteksiz yatip kalkamiyorum doktor iki gun sonra araba kullanirsij diyordu bu cok fena ya, uyuduktan sonra daha da sis uyaniyorum sanki dogrulurken altlari aciyor sizliyor sizde biyle oldu mu bu sizlama ne zmaan gececek sislik inmiyor ne yapacagim
ya ben bu doktorları gerekten anlamıyorum.3 gün 5 gü sonra istediğini yapabilirsin diyorlar.ne yapabilmesi en az 2 ay vücut kendini toplayamıyor.neden insanları kandırıyorlar anlamıyorum.dürüst olsunlar bence şunu söyleyin en azından hastalara 15 gün yatacaksın dinleneceksin.hiç bir iş yapmicaksın.bunu demek çok mu kötü :kızgın:iyileşme süreci kişiden kişiye değişir tabiki ama kimse kimseyi kandırmasın.en z 10 gün yatmak gerek.birilerinin da bakması :anne:

X