Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aynen oyle sadece merak ettim . Ben de henuz bilgi kartimi yarin alicam .75 A cup tim belki dolu dolu 80b olmusumdur belki de 75C .yarin ogrenicem . Peki araba kullaniyor musun agrini tetikliyor mu kullaniyorsan? Ben de 21 yasini bitiriyorum 18 den beri istiyodum senin gibi . :)

165cm-53kilo- çok minik memeler- meme dokusu var hiç yok da değil, geniş dik omuzlar, kalça ölçüm de 95cm olduğu için rahatlıkla 420cc yi kaldırdım. 420 cc- kas altı kesisi- yuvarlak arion silikon. Siz kaç cc taktırdınız acaba? ve büyüklüğü nasıl duruyor, şuan için memnun musunuz? :)

Heyyy 75A dan C cup oldum deme lütfen kıskanırım. Kaç cc taktırdın şuan daha çok merak ettim

Araba kullanmadım henüz ama okula gittim geldim öğretmenim. Tahtada elimi kolumu kaldırdım indirdm.. Kitap taşıdım. Yoruldum ama Çok büyük bir ağrı çekmedim. Evde oturup uzanırken daha çok ağrıyordu. Yani bir haftadan sonra dışarı çıkıp hayatına devam et derim :) Daha iyi geliyor.

n
Heyyy 75A dan C cup oldum deme lütfen kıskanırım. Kaç cc taktırdın şuan daha çok merak ettim
ahahaahah sadece 325 cc taktirdim , ama doktorum oyle demisti 75c yada 80b olcaksin demisti. Ben zayifim yani boyum 1.68 kilom 50. Kalcam var ama belim ince . Oyuzden bende 325 bile cok durdu :) ama guzel oldu :) fotorafin yok mu biz fotoraf yukluyoruz kafamizi cekmeden :)

Ay ne kadar ayniyiz. Ben de ingilizce ogretmeniyim. Pzt is basi korkuyodum napicam nasil yazicam diyeee :/

Tmam fotoğraf çekince yüklerim ben de :) Daha ilgilenemedim kendimle Sizinkileri nasıl görebilirim? yorumlara mı ekliyrsunuz yoksa direkt profilde mi paylasıyoruz?

Bu arada böyle yuvarlak fazla kavisli olması büyük silikon takmamla alaklı değil, hiç meme yokken de göğüs şeklim vardı böyle göğüs çizgilerim hep belirgindi. Doktorum o sebeple 420 gider sana dedi ve gitti :)

Daha önce gogus olcunuz ile şimdiki olcunuz u merak ettim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…