Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ay ben de kist aldirdim dedimmm ama bu kadar olamazzz :KK70:[/QUOTE
Kızlar telden giriyorum albüm açıp fotoğraf atamayınca profil fotosu yaptm :KK70: buyrunuz 7.gününde ödemleri yüzde 70 oranında atılmış 420 cc yuvarlak silikonlarm :p
canım albüm yapınca herkes göremiyor fotolarını yalnızca senin izlediklerin görüyor gizlilik ayarlarını yaparsan ama profili herkes görebiliyor haberin olsun :KK66: çok güzel duruyorlar buarada :KK66:

Ben bir hafta istedim 7 gün yazıyor raporumda. Tanı ve tedavileri de latince yazdığı için araştırmayan pek de anlamaz. Ama ing. bilen anlar yanii. meme geliştirme diyor. Doğru neyse onu yazarm ben dedi Ersin hoca. Ama kimse de anlamaz merk etme dedi :)) haklı

A
Ben bir hafta istedim 7 gün yazıyor raporumda. Tanı ve tedavileri de latince yazdığı için araştırmayan pek de anlamaz. Ama ing. bilen anlar yanii. meme geliştirme diyor. Doğru neyse onu yazarm ben dedi Ersin hoca. Ama kimse de anlamaz merk etme dedi :)) haklı
anlaşılmıyorsa sorun yok o zaman :) sağol. Ben de bir hafta rapor bir hafta izin kullanırım diye düşünüyorum. Derslerin başlamasına bir hafta kalıyor geriye o bi hafta da arada uğrarım mecburen

A cup idim şimdi B oldum galiba. 75a dan 75b ye cıktım yani. Ama önceleri taktgm 75a dolguluydu. Göğüs ölçüm 78.5 cm den 88cme çıktı. Umarım yardımcı olmusumdur. Sevgiler.
Geçmiş olsun ve hayır olsun:KK66: 420 cc ile muhtemelen c cup olmuşsunuzdur gibi geldi bana:) 2 cup büyümüşünüzdür bence

Evet bende de devam ediyor. Yarin gidince sorucam artik. Yarin tam bir hafta olucak ama benim hala cok gergin ya kollarim hep acik geziyorum yani en ufak harekette baski var . Ne zaman gecicek buuu pzt is basiyim :KK70:
Bu sorunun cevabı beni de ilgilendiriyor... S Senacicekk Benim bugün tam 1 ay oldu, göğüsün alt kısımlarında çok çok bariz protezi hissediyorum, yumuşacık gerçi, içeri bastırabiliyorum ama işte yapay bir his veriyor. Üst dekolte kısmında bu durum hiç yok orda protez kasın altında çünkü.. Dual plan olmuştum ben ameliyatı
Umarım yapay his geçer..,
Missezgi Missezgi canım senin de dual plan mı olmuştu, böyle bişey yaşadın mı?
Benim dual degil kasaltı canım, protezi hissetmiyorum , dekolte kısmım bayaa yumuşak, altlar daha diri, bende sıfır doku oldugu icin okadar yumus yumus bi meme olmaz belki dogum felan yaparsam ondan sonra.. :) ama ben memnunum.. millet boylesine heves eder sarkık yada buruş memişlerdense:KK66: bu arada cocuk hic gögüs ellememişse nerden bilcek kız gögüs nasıldır:) benim cevremdede yaptıranlar var ve bugune kadar eşlerinden yada sevgililerinden begenmeyenini duymadım:KK66:

Benim dual degil kasaltı canım, protezi hissetmiyorum , dekolte kısmım bayaa yumuşak, altlar daha diri, bende sıfır doku oldugu icin okadar yumus yumus bi meme olmaz belki dogum felan yaparsam ondan sonra.. :) ama ben memnunum.. millet boylesine heves eder sarkık yada buruş memişlerdense:KK66: bu arada cocuk hic gögüs ellememişse nerden bilcek kız gögüs nasıldır:) benim cevremdede yaptıranlar var ve bugune kadar eşlerinden yada sevgililerinden begenmeyenini duymadım:KK66:
Uhuuuu super ozaman :) yok yok biliyorum ellemedigini , :KK70: ay yasasin cok mutlu oldum

Uhuuuu super ozaman :) yok yok biliyorum ellemedigini , :KK70: ay yasasin cok mutlu oldum
Ya peki kizlar hoş tamam da peki evlenebildigi zaman ve ya evli olup yaptıranlar eşiniz sıkın ca normal bir gogus gibi oluyor mu yoksa aman patlar fazla sıkma mi oluyor ben onu anlamadim

Lütfen evli bayanların yorumlarını merak ediyorum yanlış anlamayın biraz da öyle seksi olunca hani erkekler bilirsiniz o yuzden acı yada kayma patlar gibi korkular yuokmu bekarlar sizde

A cup idim şimdi B oldum galiba. 75a dan 75b ye cıktım yani. Ama önceleri taktgm 75a dolguluydu. Göğüs ölçüm 78.5 cm den 88cme çıktı. Umarım yardımcı olmusumdur. Sevgiler.

78.5 meme ölçünüzse 80 beden sütyen giymeniz gerekir ama ?

78.5 meme ölçünüzse 80 beden sütyen giymeniz gerekir ama ?

Ama bu dedgm cmler göğüs üstüydü. Göğüs altı ölçüm sabit kaldı. 75ti o hala 75 olmalı. Memelerim silikonsuzken 75adolgulu takıyordum anca sıkı olup memeli gibi duruyordu :)
Şuan hesaplamalarma göre en az 75b oldum. Henüz bir hafta oldgu için doktorun verdgi sütyeni kullanıyorm. Kendim alıp takınca yazarm yeniden. :)

Kızlar otelden çıkıp kendim karşıya kadar geçtim . Metrobüste bir beyden yer istedim ve artık arkadaşın evindeyim . Göğsümdeki aşırı
Basınç azaldı çok şükür , onun yerine karnım davul gibi oldu sağ mememin dikiş yeri acıyor ara ara . Ama tüm çektiğim acılara ve zorluklara rağmen ağZım kulaklarımda geZiyorum . :KK48:

Ama bu dedgm cmler göğüs üstüydü. Göğüs altı ölçüm sabit kaldı. 75ti o hala 75 olmalı. Memelerim silikonsuzken 75adolgulu takıyordum anca sıkı olup memeli gibi duruyordu :)
Şuan hesaplamalarma göre en az 75b oldum. Henüz bir hafta oldgu için doktorun verdgi sütyeni kullanıyorm. Kendim alıp takınca yazarm yeniden. :)

Evet 13 cmle b Cup oluyorsunuz dolu dolu :))

X