Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlar bende aranıza yeni katıldı m siz özel hastanede mi yoksa devlet hastanesinde mi oluyorsunuz bide fiat lar nasil

Çok belirsizleşiyormuş o iz zaten canım önemli olan dik ve dolgun olmaları tabi benim de büyük protez dedik ama doktor birkaç cm'lik izden kaçmak için yapay bir görüntü yapmayalım ameliyat esnasında kararı bana bırakır mısınız dedi tabi ki dedim ben de:) yani benim de dikleştirme olabilir her şey ameliyatta belli olacak aslında

Kizlar bende aranıza yeni katıldı m siz özel hastanede mi yoksa devlet hastanesinde mi oluyorsunuz bide fiat lar nasil
7.500 du. 6.750 ye bi kerede odedigim icin indirim yaptilar. Ozel hastanede oldum. ama doktorumun klinigi var . Hergun asistani ariyor nasilim diye . Her an ilgililer. Ozel olmasi daha iyi bence

hayırlısı cnm nerde yaptıracaksın.

Selam kızlar, ben geçen cuma acıbademde Prof. Dr. Ersin Ülkür'e ameliyat oldum. 18 yaşımdan beri bu ameliyatı olmak için bekliyordum :) Çok fazla doktor araştırdım ve hastane tabiki.. Ve en sonunda Ersin beye güvendim ve kendimi teslim ettim. Zaten görüp konuştuktan 2 gün sonra yaptırdım şuan 7. günümdeyim yani tam bir hafta oldu. Her türlü sorunuzu yanıtlamak isterim. İnanın korkup bekleyenler olduktan sonraa boşuna o kadar beklemişim ve stres olmuşum diyecekler. Mme büyütm doktorunuz iyiyse bademcik ameliyatından farksızmış.. Ben onu anladım. :)) Yani korkanlar korkmasın, hemen olsunlar :))) kendni sevip beğenip mutlu olmak gibisi yok

Aynı gün ameliyat olmuşuz. Benim sol göğsümün altında dün akşamdan beri sızlama şeklinde ağrı var hareketlerimi kısıtlıyor ve acı veriyor ağrı kesiciyi değiştirdik biraz rahatladım. Senin durumun nasıl ağrılar tamamen geçtimi

Geçmiş olsun canım. Bir aya hiç birşeyimiz kalmaz umarım :))
Ben sadece gece yatarken ağrı kesici alıyorum bu son 2 gündür. İlk 3 gün ağrım çoktu. Sebebi de kollarımı hemen oynatıp saçımı başımı kaşımam, kollarımı kaldırıp bişiler taşımam Zaten olan ağrı da uzun süre spor yapmamış da birden 2 saat aralıksız spor yapmışım (ağırlık taşımış, voleybol oynamışım gibi) kol kaslarım kasılmış, göğsüm şişmiş gibi bir ağrı yani ekstra sızlamalı bir ağrım olmadı. Yatıp kalkarken zorlanıyordum ben. Dümdüz uzandıysan kalkarken can çekişiyorsun ilk 3 gün :)))

İstanbul da mı olacaksın?
Istanbuldaydim yeni taşındım diyarbakir ama tekrar donecem e malum is ya oyuzden 3 ay kalacam devlet hastanesinde oluyormu merak ettim olursa ordakinde olacam olmasa bir da özel hastanede yapan var ama kararsızım

Kızla r fiyatlar nasıl benim bir arkadaşım oldu 3 bin tl ama nerde olduğunu hiç sormadım su anda gorusmuyotuz ki sorayım bide yeni evliydim ve çocuğum yoktu
Ama şimdi doğum emzirme vesaire derken benimkilerde yerçekimi alıp gitti yardım lutfeeenn

3 bin tl olduğuna eminmisiniz? Birtek protezin ücreti bile 3 binden fazla çünkü..

Ben de ozellikle ikinci gun can cekistim :) hala hareket ettigimde aciyor goguslerim ne zaman aci biticek bilmiyorum. Bir de soguya cikinca cooook aciyor evden cikmiyorum :) kac cc takildi boy kilon ne senin canm

3 bin olması mümkün değil. Protezler 2 bin zaten, gerisi hastane doktor diye diyee.. 5 bin ile başlıyor meme büyütme operasyonları. Ben acıbademde prof. dr. Ersin Ülkür'e oldum. 8 buçuktu 7 bucuğa yaptık. Ameliyat günü peşin verdim (geçen cuma).

Walla kizlar kendisi söyleyince bende biraz araştırdım devlet hastaneleri yaptırıyoruz hatta protez 900 ila 1000tl civarı olduğu için onu peşin diğer masraflar taksit ile odenebilirmis dış duydum o yuzden sordum devlet hastanesinde olup da ne kadara yaptırmış die merak ettim

Ben de ozellikle ikinci gun can cekistim :) hala hareket ettigimde aciyor goguslerim ne zaman aci biticek bilmiyorum. Bir de soguya cikinca cooook aciyor evden cikmiyorum :) kac cc takildi boy kilon ne senin canm

Ağrılarınız siz kollarınızı hareket ettirmeyip bir gün aralıksız dinlendiğinzde geçecektir. ben 4. gün çok ağrım olunca 5. gün hiç kıpırdamadm Ve şuan çok çok iyiyim. Allah bozmasın.

CC lere gelince ... Bunun boy kiloyla pek de bağlantılı oldğunu düşnmüyorum artık. Burada yazılanları okuğum ve benimle aynı boy ve kiloda olup 250 taktırdım gayet büyükler diyenler var. Benim boy 165 /kilo 53 ve doktorumla beraber 420cc de karar kıldık. Gayet hoş doğal bir seçim yaptgmızı düşünüyorum. Yani göbeğiniz var mı yapınız nasıl göğüs kafesinz dar mı geniş mi, omuzar geniş mi bunlar da oldukca etkili cc seçiminde. Eskiden A cup takıyordum. Galiba şuan B cup oldum. Zaten 75, 80, 90 diye beden yazanları da anlamıyorum. Meme büyüklüğünü veren A, B, C harfleri diğeri göğüs altı ölçünüz yani göğüs kafesiniz dar mı geniş mii o :) benim 75ti o hala 75 yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…