Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar ameliyat sonrası albümü yaptım. Takip edenler görebilirler. Hepimize çook geçmiş olsun. Bugün tam bir hafta olduuu :) çok mutluyum. Darısı olmayanların başına.
Amin inşallah gerçekten de çok iyi olmuş yeni gördüm ne kadara ve nerde yaptirdin

Peki kapsul olusumunu artiriyormu kollari kullanmak . Bunun sebebi olmali neden kapsul oluyor ve napilmasi gerekiyor ..
Doktorum ve arastirmalarima gore vucudunla ilgili yani birisinde hicbirsey yokken birisinde oldu alismaya calisip alisamamasi iste hareketle orantisi konusunda bi fikrim yok

Canım benim de dual plan, parmak uçlarımı birşey arar gibi memenin altında gezdirdiğimde ben de protezin altını hissediyorum. Çok da önemli değil. Üst lop kasaltı olduğu için orada hissedemezsin. Ama altlarda hissetmek çok normal. Özellikle de zayıflarda daha kolay hissediliyor. Hatta kollarını yukarda tutup öne doğru eğildiğinde altlarda bi dalgalanma da olur. Bu da normal

Aaa anladim canim. Gelse biri kas alti olup 2 yili gecmis olan biri de bize soylese farkediliyor mu diye . mesela arzum77 baya oldu galiba . Duy sesimiziii :)
17 ay oldu havuzda, denizde bikiniliyken çok dikkatli ve estetik hikayesi olan bi kadın memelerin silikon olduğunu anlar. Ama bi erkek hayatta anlamaz. 2 hafta önce hamamda bi bayanla lafladık. " yahu 2 çocuk emZirmişsin maşallah genç kız memesi gibi hiç sarkmamış" dedi. Ben de " ablacım biz de genetik benim annemin de memeleri böyle "dedim

Ay ne kadar ayniyiz. Ben de ingilizce ogretmeniyim. Pzt is basi korkuyodum napicam nasil yazicam diyeee :/
Bişicik olmaz tabi sınıftaki pencereleri ayna olarak kullanıp sürekli memelerine bakmazsan benim 17 ay oldu, okulda kimse anlamadı. Kışın kamuflaj daha kolay yalnız öyle eğilip çocukların defterlerini fln kontrol etme, ağrın olur. Yanına gelsinler, boynum çok kötü de.

Kızlar merhaba.. Tam uc hafta oldu yaptıralı.ama hala agrim çok sanırım bünye ile alakalı. Ya da ben mucize bekliyorum. Göğüs alt kısmından kesi ile Kas altına kondu. Sporcu sutyeni takıyorum hala. Antibiyotik pomad sürüyorum dikislere. Kabuklar bitince silikonlu bi kreme başlayacağım. Gecen hafta masaja da başladım. Hala tam olarak yan yatamıyorum. Kolumu tam kaldırıp uzanamiyorum. Araba kullanırken kasis ve çukurlar en büyük acı sebebim sanırım ben de bir problem var

Cok tatlisin bissuru sorumu cevaplamissin Allah razi olsun . Benim tamamen kas alti. Dual plan deil. Yani dokunulunca hissedilmez diyosun kas alti oyle mi? :)

Cocuktan sonra mi yaptirdin :) cocuk oncesi olunca ama her turlu silikonda sarkicak normalde ne kadar sarkicaksa okadar sarkiccak dimi

Cnm benide izlermisin aynen benimde senin gibi duze yakin dokum ama ust tarafta yapisal olarak doluluk ve orta cizgisi belirgin..merak ettim seni

Cocuktan sonra mi yaptirdin :) cocuk oncesi olunca ama her turlu silikonda sarkicak normalde ne kadar sarkicaksa okadar sarkiccak dimi
Benim sıfır dokum vardı. O yüzden emzirsem bile sarkmazmış. Benim yine sıfır dokulu bi arkadaşım , 12 sene evvel silikon ameliyatı olmuştu ve üstüne 2 çocuk emzirdi. " emzirdikten sonra Daha doğallaştı" diyordu.

Lutfen yardim, ben cuma ameliyat oldum sifir doku 335 cc kas alti meme altindan girdi, canim cok yaniyor desteksiz yatip kalkamiyorum doktor iki gun sonra araba kullanirsij diyordu bu cok fena ya, uyuduktan sonra daha da sis uyaniyorum sanki dogrulurken altlari aciyor sizliyor sizde biyle oldu mu bu sizlama ne zmaan gececek sislik inmiyor ne yapacagim

Evet yaklasik 4 gun boyle devam ediyor . Araba bir hftadan once kullanmaniz baya zor ben 8.gundeyim yarin anca araba kullanicam . 4 gun yatin kollarinizi zorlamayin ve ilaçlarınızi duzenli kullanin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…