Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Göğüslerini kaldırtmam gerektiğinde inan kimseye sorma ihtiyacı duymayacaksın çünkü kendini yaşlı neneler gibi hissedip kendi kendini çıplak görmeye tahammül edemeyeceksin maalesef onun için seninkiler güzelmiş kıymetini bil :)

ya biz kadınlar çok değişiğiz ya:) yok yok sakın küçültme büyük meme candır:) belki simülasyonla sonuç gösteren doktorlarla görüşsen daha yardımcı olabilir ne dersin? mellan profil nedir peki?

Tşk ederim , bu arada resimlerine baktım biraz. Ve tek kelime ile bayıldım diyebilirim . Ben hep doktoruma cup c olsun dedim ama bende çok abartımındurur acaba diye düşünüyorum hala . Boyum senden çok daha küçük .boy 162 kilo 64 dokum değişik . Mememin birisi limette, diğeri az daha büyümüş limon misali

Merhabalar! Gögus kaldirma ameliyati dusunuyorum ama gercekten gerek var mi bilmiyorum. Resim koydum, birileri tavsiyede bulunabilir mi acaba? Hala göguslerim biraz dolu gibi geliyor bana...
Ben 2 yıl önce oldum. Yaklaşık 18gün öncede silikon ve karın germe oldum. Beni izlemeye al fotom var. Bende sana bakayım

K Karpuzcekirdegi25 selam canım bugün daha iyiyim kollarım açısından ama şu korse çok sıkıyo deli etti beni sen nasılsın ?
Korse mi var canım sende bende ince bi sargı var onun üstünde sütyen şiştikce geriliyo bugün çok daha iyiyim canım kollarım açılıyo rahatım ama ara ara şişiyolar o sargılarda olduğunda geriliyo canım onun dışında bişey yok. Ağrın azalmıştır demi :)

Bende sargı hiç yoktu sadece medikal sütyen var .... korse gibi sıkı foto yükledim bakarsın sütyenin fotosuna ... kollarım iyi ama geriliyorum bugün şişiyo göğüslerim o zamanda ağrı yapıyo yarın yine duş alıcam duş çok iyi geliyo :)

Ayy var yaa cesaretine hayranım canım. Yıllardır istediğim ama korktuğum meme büyütmeyi yaptırdım böyle cesaretli sizleri gördükce okudukca :) popo nasıl oldu canım kaç gün oturamadın üstüne nasıl oluyor biraz bahsedebilir misin

Şu sütyen beni de mahvetti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…