Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet neyseki canım ya ben yapı olarak sıkıntıya hiç gelemem o bakımdan sanırım stres yarattı

ya ben napayım 2 3 gündür tam uyuyamıyorum. 2 hafta var nasıl dayanıcam uykusuzluğa. şimdiden göz altlarım şişmiş morarmış Stesten. Bir an önce atlatayımda bende derim artık korse sıkıyor ne yapayım diye :)

İnşallah canım bian önce gir çıkta stres yapma bi sürü dua ettim girmeden önce :))))) hayırlısıyla sende gir çık sonra fotolarına bakalım hihihhh

İyi haftalar canım Çok daha iyiyim çok şükür. Beklediğimden kolay geçti bu operasyon. Kas altının kolay geçeceğinide anladım bu sayede
Sen ne ameliyati oldun canim, meme ameliyatini cok eskiden olmusdun hatirladigim kadariyla. Eskiden meme ameliyati olmus yani en az aradan 6 ay gecmis olanlar beni izleyebilirmi diye bir rica da bulunacagim. Cunku o zmn artik oturmus oluyor. Ben de resim koydum, izleyebilir misin beni de))

Senin gorunmuyo foton

ArkadaslarrrBen de resim koydum, beni de izlermisiniz lutfen? Bir de ameliyatinin uzerinden yaklasik 6 ay gecenler de (cunku o zmn artik oturmus oluyor ya) beni izleyebilirmi diye bir rica da bulunacagim. Benim annemin gögusleri cok buyuk ve de sarkdi o yuzden korkuyorum benim de öyle olacak diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…