Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Arkadaslarrr:KK200:Ben de resim koydum, beni de izlermisiniz lutfen:anneadayı:? Bir de ameliyatinin uzerinden yaklasik 6 ay gecenler de (cunku o zmn artik oturmus oluyor ya) beni izleyebilirmi diye bir rica da bulunacagim. Benim annemin gögusleri cok buyuk ve de sarkdi o yuzden korkuyorum benim de öyle olacak diye:mad:...
Goremiyorummmmmm:)))

Tmm, yeniden yukleyecegim. Bir yanlis mi yaptim acaba? Siz nasil yaptiniz anlatirmisiniz? Ben benim izlediklerim diye sectim. Butun TR nin memelerimi görmesini istemiyorum cunku:KK43::KK43:
Ahahahhh bende öyle yaptım :))) sen beni izliyodun dimi bu arada ben uygulamadan yapamadım netten açtım sayfayı öyle yükledim başka türlü olmuyo sende öyle yap ....

Emzirme bittikden sonra aradan ne kadar gecmesi gerekiyor acaba? Benim hala sut nedeniyle memelerim bayagi dolgunHoppa

Bende izlemeyi bıraktım fakemi acaba ¿¿¿¿
Cok uzucu ve kirici böyle bir sey söylemen. Benim daha önceki yazdiklarimi okumadiniz herhalde. Ben bu foruma gözkapagi ve kas kaldirma icin girmistim aslinda ama butun forum nerdeyse meme buyutme ve kaldirma uzerine. Ben de o yuzden acaba benim kaldirmaya ihtiyacim var i diye dusunmeye basladim. Fake hesapla elime ne gecebilir ki:KK43::KK43:

Cok uzucu ve kirici böyle bir sey söylemen. Benim daha önceki yazdiklarimi okumadiniz herhalde. Ben bu foruma gözkapagi ve kas kaldirma icin girmistim aslinda ama butun forum nerdeyse meme buyutme ve kaldirma uzerine. Ben de o yuzden acaba benim kaldirmaya ihtiyacim var i diye dusunmeye basladim. Fake hesapla elime ne gecebilir ki:KK43::KK43:
Burda çok fake hesap çıkmış ne biliyim görünce düzgün göğüslerini ben böyle düşündüm açıkçası sonuçta bizde foto yüklüyoruz birilerinin eline geçsin istemem .... amacım seni ya da kimseyi kırmak değil ama kendimi de garantiye almak zorundayım eğer gerçekten o foto seninse sakın yaptırma gayet güzeller çünkü.... kusura bakma dediğim gibi kimseyi üzmek istemem eğer ben yanlış yaptıysam özür dilerim

Burda çok fake hesap çıkmış ne biliyim görünce düzgün göğüslerini ben böyle düşündüm açıkçası sonuçta bizde foto yüklüyoruz birilerinin eline geçsin istemem .... amacım seni ya da kimseyi kırmak değil ama kendimi de garantiye almak zorundayım eğer gerçekten o foto seninse sakın yaptırma gayet güzeller çünkü.... kusura bakma dediğim gibi kimseyi üzmek istemem eğer ben yanlış yaptıysam özür dilerim
Ben zaten kaldirmak istedigimden emin degilim. Sadece fikir almak istemistim

X