Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben de normal yaptim kolaydi. o yuzden bundan korkuyorum hüüu
benim ilki çok zordu suni almıştım ondan çok ağır geçti sancılar ikinci kolaydı ama kolayı bile ölüm yani dürüst olalım şimdi :bicak: ameliyat oldum rahimden daha önce narkoz sürecini falan biliyorum korkmuyorum o yüzden gelir geçer ya..

Şu anda avcılardayım , sabah erken geçeceğim ataşehire . Burda bir tanıdığım var ama oda çalışmak zorunda . Öylede olunca ataşehirde bir otelde kalacağım bir kaç gün yolculuk etmeme gerek kalmayacak . Burda metrobüse inmek binmek resmen Çin işkencedi gibi birşey
kesinlikle cnm çok zor istanbulda toplu taşıma..

benim ilki çok zordu suni almıştım ondan çok ağır geçti sancılar ikinci kolaydı ama kolayı bile ölüm yani dürüst olalım şimdi :bicak: ameliyat oldum rahimden daha önce narkoz sürecini falan biliyorum korkmuyorum o yüzden gelir geçer ya..
Ay birlikte girelim ertele nolur, şöyle olumlu insana ihtiyacim var :)))

Banada masaj tavsiye edilmemişti . Sadece ilk ikinci ayımdamıydı neydi tam hatırlamıyorum. Biraz sertleşmişti göğsüm,o zaman bir aylık süreçte yap dedi sonra yapma dedi :)) Zaten eşim ellemeye başlayınca gerek kalmadı. Her hastanın durumuna göre tavsiye ediliyor Aslında bence. Bazı durumlarda masaj yapmak iyi gelmiyor. Ama forumda masaj önerilmeyince bazı üyeler neden önerilmedi bana,ben yapayım diyor. Çok uyardım ben,her hastanın durumu farklı,her doktorunda tekniği farklı.
Lütfen doktorunuz size ne öneriyorsa onu yapın. Önermesini şeyleri başkası yapıyor diye yapmayın!
İz için kullanılan kremler,silikon bantlarda buna dahil!
Haklısın canım, dr umuz ne diyosa o..sevgiler❤️

Ben de normal yaptim kolaydi. o yuzden bundan korkuyorum hüüu
Ay hiç korkmayın bence . Kızlar popo kasları daha kalındır mesela memeye göre. Ben maşallah çok rahat atlattım,üzerine bile oturdum düşünün yani. Doktor Ve anestezi uzmanı ilgili ve uzman olunca yapılan iğneler ile ilk birkaç günü rahat atlattınızmı gerisi kolay zaten :KK66:
Korku olacak tabi,elde değil sonuçta heyecan oluyor. Valla yazın Sefa'sını sürünce hiçbirini hatırlamayacaksınız :)

X