Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim bugün 5. Günüm kollarımı yukarı çok kaldırmadan hareket ettirebiliyırum 9 gün uzun bi süre bence bişey olmaz bide pc başında sorun olacağını düşünmüyorum kas altı mı olacak kaç cc ?

büyük ihtimal kas zarı altı cc haftaya kontole gidince netleşecek cnm.. 8 cm dokum var ama hiç bilmiyorum kaç cc olur..

Bide yolda ayakta durma yer istersin hastayım dersin çünkü bi yere tıtunarak gidersen ağrı yapabilir .... itip çekmek ve ağır kaldırmak yasak

Off o zor işte biri yardım etsin sana ... sakın ameliyata da tek gitme
yok tek gitmem kesin biri olur yanımda evde de gün içi hem annem ve babam hem bakıcı olacak akşamları annem babam eşim olacak ama annem 10 gün kalır sonrasında akşamları sıkıntı eşim 10 da evde oluyor ben 7 buçukta evdeyim arada 2,5 saat var kucağıma hiç almadan 2 ay nasıl geçer bilmem

Annene duygu sömürüsü yap kıyamaz :) kucağına otururken alabilirsin ama kaldırma yani benim kas altı ağır kaldırmak yasak kas zarı altının belki daha yumuşak kuralları vardır :)

Ayni benm de oyle annem babam bakici var. esim gec geliyo. annemi 2 hafta fln kaldirmaya caliscam bizde. baban ne dio bu ise?:) sen foto koydun mu

Annene duygu sömürüsü yap kıyamaz :) kucağına otururken alabilirsin ama kaldırma yani benim kas altı ağır kaldırmak yasak kas zarı altının belki daha yumuşak kuralları vardır :)
ayy inş cnm bi görüşmeye gideyim hepsini öğreneceğim.. annem 8 ocakta yurtdışından geliyor kadın 3 aydır evine gitmeden bende kalacak 1 hafta kalıp geçmeyi düşünüyordu ben 13 ocakta ameliyat olsam 10 gün kaldı desek 20 güne yakın kalmış olacak ve evinden nerdeyse 4 aydır uzak olmuş olacak o da haklı kal diye ısrar edemem ablam ameliyat oldu şuan ona bakıyorlar ahh bu anaların derdi biter mi iyiki varlar..

Ayni benm de oyle annem babam bakici var. esim gec geliyo. annemi 2 hafta fln kaldirmaya caliscam bizde. baban ne dio bu ise?:) sen foto koydun mu
babamda annemle birlikte şuan yurtdışındalar bearber dönecekler haliyle ikisi bir bende kalacak babam bitanedir ya bişey demez o kurban olduğum.. annem sıkıntı yapar evine gitmek için haklı ama çok uzun zaman ayrı kalmış oluyor evinden ben extra çıkmış oluyorum koymadım hala akşam çekeyim de yarın koyayım barim takibe al beni

Aa

A benm de 10. boyle durcak demek. begendim seninkini ondan sordum
Yalniz simdi o resimdeki halinden biraz daha buyudu gibi,derim gevsemeye basladi sanirim ondan. cevresi 93 cm geliyo.
Sen benden uzunsun ama sende daha buyuk daha guzel durabilir, ben 1.60 im 48 kiloyum, 300 cc oldu max, 345 sigmamis bana. Derim cok sıkı ve sert miş, ve sarkmada hiç yoktu bende. sarkma olunca daha büyük cc ler konabiliyo

Ay bu yeter bana. buyuk istemem baya dogal duruyo. yeni foto da koysana

Di
Diklestirme yok dimi sende? izledim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…