Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ay iyiki evlenmeden olmusum bunlari okuyuncaa
en mantıklısı kuzum ben hep istedim ama niyeyse bir denk gelipte olamadım aslında farklı sağlık sebeplerinden ve hayat telaşından sıra gelmedi galiba.. nasip bakalım bu sefer çok netim Allahtan bir aksilik olmazsa ocakta olacağım

Ayyy canım ya kıyamam anneler işte hakkı ödenmez ❤ çok geçmiş olsun ....

Olsun gec olsun guc olmasin insallah kolayca olup bitiverir suan yattigim yerden telasinizi alayim :)

Ayyy canım ya kıyamam anneler işte hakkı ödenmez ❤ çok geçmiş olsun ....
saol kuzum ablamda mide küçültme oldu 120 kg çıkınca artık olmasının vakti gelmişti 1 ay da 13 kg gitti bile şuan 113 olmuş çok mutlu hedefi 75-80 olmak boyu da uzun yakışır o kilolar herkesin bir derdi var işte kendine göre..

Aynen kadınlatın derdi bitmez iyi olmuş kilo büyük problem sağlık açısından ....

Kizlar benim diren yerine doktorun verdigi kremi surmem lazim ama sutyen sıkı ve kollarim zaten agriyor . Siz hergun surdunuz mu?

Kuzumm heycanla geri sayiyorum hahah ama daha bi milyon gun var :)))) sen nasilsin ilk gunden cok daha iyi dimi???
İlk günden çok daha iyiyim şükür ağrım çok azaldı yatıp kalkarken sorun yaşamıyorum benim astımım var biraz o zorladı narkozdan sesim kısıldı ama bu da geçer çok şükür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…