Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selam kizlar, bazilariniz biliyodur, benim dr um bana masaj vermedi, vermicek..son yillarda mentorun yaptigi calismalara gore, masaj cift kapsule neden oluyomus. Dr um dedikten sonra bende birkac yabanci makale okudum ve masajin cift kapsul, dalgalanma, rippling e daha cok zemin hazirladigi icin artk onerilmiyomus...ama masaj yapmayanda kimseyi duymadim ben forumda.
arzum77 canim sen daha iyi bilirsin, bu konuda bi fikrin varmi?

Ameliyat olan arkadaşlar biraz bilgi verirmisiniz.. yoksa bu 2 hafta bana geçmicek
Yok ya sakin arkadsim.ben kas üstü oldum. 7.gun sadece yurudum 15dk ve bacak hareketi yaptım kolarimi zorlanmadan. 1saat içinde patlayacak gibi sistiler.iki gün sonra da kontrole gittim doktorum dikisi açıp içerde oluşan kanamadan dolayı biriken kanı boşalttı. ameliyattan daha zordu içim geçti bayilacajtim nerdeyse. korkutmak değil amacım ama inan 10 gün en az dinlenmen gerekiyor ve kesinlikle zorlamamalisin.heleki kas alti daha da zor olanlardan ogrendigim kadariyla.sismete başladıktan bir kac saat sonra doktorumu aradım.korkacak birsey değil dedi ama 2gun sonraki kontrolume gittigimde hemen müdahale etti.bukadar kötü olduysa neden bekledin eğer yarın da siserse beklemeden hemen gel diye de tembihlemişti.

Banada masaj vermeyeceğini söyledi. Kontrole gidince detaylı sorarım

Olamaz yaa , nolur olmasin . Aradim ameliyattaydi . Kanamam da fazla zaten . Bekliyorum ciksin da . Odem dedigimiz ne ki kapsul falan deil dimi? Sislik sadece?
Sadece şişlik panik yapma karın ve göğüste regl döneminde genel bir şişlik olur zaten. Dr haber vermekte fayda var belki önerisi olur.

Olamaz yaa , nolur olmasin . Aradim ameliyattaydi . Kanamam da fazla zaten . Bekliyorum ciksin da . Odem dedigimiz ne ki kapsul falan deil dimi? Sislik sadece?
Cnm hayırlı olsun ameliyat bitmişte iyileşme sürecine geçilmiş. hafta sonu evde çocuklarla giremiyorum forma. korkma bence de bişey olmaz regliden en fazla biraz şişer ertesi güne normale döner çok g.olsun..

kuzum hadi az kaldı sağlıkla gir çık inşallah.. yalnızdın di mi sen avrupa yakasında olsaydın seve seve gelirdim yanına akşam ama malesef çok uzaksın bana.. aklına kötü şeyler getirme hemen iyileş inşallah.. bizi de habersiz bırakma biraz iyi hissedince yaz mutlaka..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…