Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Allah iyiliğini versin kız maşallah sana valla ben meme protezine kaç yılda karar verdim ve hala olmadım ama kararlıyım tabi, tebrik ediyorum cesaretini görmek isterim şöyle rihanna misali bir blue jeansla resmini
Rihannamı? Kız onda popomu var
Nicki Minaj misali pozlar vereceğim size Allah'ın izni ile

Rihannamı? Kız onda popomu var
Nicki Minaj misali pozlar vereceğim size Allah'ın izni ile
kız bu popo değilse benimki ne nicki minaj olma yaa çok fazla o arkadan bakınca resmen yürüyen bir popo o kız

Eklentiler

• Rihanna-Vogue-3.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 26
evet valla yok gibi bu resimde ama kliplerinde falan fena duruyor yoksa dublör mü kullanıyor
sen orta kararda kal aşırıya kaçma sakın
Dolgulu silikonlu külot kullanıyordur belki Belkide oda birşey yaptırmıştır,benim attığım foto eski halidir seninki Yen'i
Tabisi canım,şaka bir yana normal bir görüntü olacak ama sexy görüntü

Hadi bakalım,güzel uyu güzel uyan inşallah Kendini iyi hissettiğinde yaz bize,merakta bırakma Allah yar Ve yardımcın olsun,şans seninle olsun

Arzum sen ameliyat olmadın mı daha? Sanki pazar girecektin ameliyata ben mi yanlış anladım??

Ben 8. Gün başladım masaja doktor saolsun böyle yapacaksın diye bi çevirdi kopuyor sandım :) ama günden güne çok farkediyor gerçekten. Bugun 17. Gün geçti gibi sıkıntılar biraz. Seninde diğer hafta daha iyi olur dediğin gibi normale dönmesi bi kaç ay sürecek sanırım

Aklınıza takılan herhangi birşey varsa bilgisine güvendiğiniz kişiye sorabilirsiniz aslında.sadece burdan da değil özel mesaj da atabilirsiniz ,zaten aklınızdaki şeyleri ekarte ettikten sonra geriye ne öğrenilebilecek fazla birşey kalmaz sanırım değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…