Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bu arada arkadaşlar, bir arkadaşım var, yaklaşık 10 yıl önce silikon taktırmıştı, 3 çocuk doğurdu emzirdi, ve göğüsleri eskisi gibi değil bizimdemi öyle olucak:KK43:
Önümüzdeki ay tekrar yapılıcak

Bu arada arkadaşlar, bir arkadaşım var, yaklaşık 10 yıl önce silikon taktırmıştı, 3 çocuk doğurdu emzirdi, ve göğüsleri eskisi gibi değil bizimdemi öyle olucak:KK43:
Önümüzdeki ay tekrar yapılıcak
miraculous miraculous benimde bi arkadaşım var oda 11 yıl önce yaptırmış sonra 2 çocuk doğurdu emzirdi ama taş gibi gözüküyorlar hala. hatta ben ondan görüp taktirmaya karar vermiştim çok beğenmiştim ki doktor da ne tesadüf aynı cc taktı banada

Müzmin şekilde meme estetiği yaptırmak isteyip cesaret edemeyen biriyim. Forumu çok sık ziyaret edemiyorum. Dönem dönem açıp özellikle "Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı" kısmını okuyorum çünkü burası gerçekten meme estetiği olmak isteyenlerin paylaşım alanı olması gerekir ancak ameliyat olmuş kişilerin sohbet alanı olarak bulmak, sayfalarca geriye giderek acaba faydalı bir şey bulabilir miyim diye bakmak zamanı bol kepçe olmayan insanlar için yorucu.

Keşke moderatörler bu alandaki yazışmaları daha sık kontrol etse biz de gereksiz yazıları okumasak.

Müzmin şekilde meme estetiği yaptırmak isteyip cesaret edemeyen biriyim. Forumu çok sık ziyaret edemiyorum. Dönem dönem açıp özellikle "Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı" kısmını okuyorum çünkü burası gerçekten meme estetiği olmak isteyenlerin paylaşım alanı olması gerekir ancak ameliyat olmuş kişilerin sohbet alanı olarak bulmak, sayfalarca geriye giderek acaba faydalı bir şey bulabilir miyim diye bakmak zamanı bol kepçe olmayan insanlar için yorucu.

Keşke moderatörler bu alandaki yazışmaları daha sık kontrol etse biz de gereksiz yazıları okumasak.

Estetik olduktan sonra da sonraki aşamaları okumak için acacaksınız yalnız:) sohpetler bunun için var
İnşallah gönlünüzce olsun herşey sizinde

Estetik olduktan sonra da sonraki aşamaları okumak için acacaksınız yalnız:) sohpetler bunun için var
İnşallah gönlünüzce olsun herşey sizinde

Evet ama ameliyat olduktan sonra bu bölüme bakmamam gerek mantıken. Çünkü burası henüz ameliyat olmamış kişilerin paylaşım yaptıkları bir alan. Dolayısı ile ameliyat olduktan sonra meme estetiği forumunda "başka bir başlıktaki konu"da kafamdaki soruların cevabını bulmam gerekir.

Tabi bu dediklerim mantıken olması gereken şeyler.

Eveeeet inşallah. yarin ameliyat günüm kızlar. dua edin yalnız bırakmayın beni.tek basimayim kimse olacak:dua::KK19:
Canımm ya, hiç merak etme heyecan yapma! Gözünü kapatıp hemen açacaksın sanki ve bi bakmışsın hayalindeki göğüslere kavuşmuşsun :KK66: çok güzel olacak eminim! ❤️

Evet ama ameliyat olduktan sonra bu bölüme bakmamam gerek mantıken. Çünkü burası henüz ameliyat olmamış kişilerin paylaşım yaptıkları bir alan. Dolayısı ile ameliyat olduktan sonra meme estetiği forumunda "başka bir başlıktaki konu"da kafamdaki soruların cevabını bulmam gerekir.

Selam Canım, yoktun uzun zamandır :)
Düşünsene eğer bu ameliyatı olduktan sonra bu foruma yazmak yasak olsaydı bizler yaptıranların deneyimlerinden faydalanamazdık ve olduğumuz yerde kalırdık çünkü emin ol, internette bulacağın hiç bir kuru bilgi buradaki deneyimin yerini tutamaz... Ben 9 gün önce ameliyatımı oldum, çok mutluyum ama çok da sıkıntı çektim. Ameliyatı takip eden günlerde bu forum olmasa ben ne yapardım? Bazen bişey oluyor bi ağrı giriyor vs. ama endişelenmiyorum çünkü burada okumuş oluyorum, beni neyin beklediğini az çok biliyorum.
Umarım anlatabilmişimdir düşüncemi :) sevgiler ❤️

Tabiki haklısın kastettiğin konuda ama benimde kastettiğim şey şuydu ben estetik öncesi burada yazıyordum ve burada ameliyat olmamış insanlardan öğreneceğim bişey yok. En fazla fiyat alabilirim. Ama olan herkesin bu platformda toplanması çok büyük bir şans sizin için. Ameliyat olmuş üyeleri burda kolaylıkla bulabilir onlarla bu sohpetr katılıp yaşadıklarından tecrübe edinebilir, ölçüleri daha net kavrayabilir öncesi somrası fotolara bakabilirsiniz hatta ameliyat olmuş ve memnun kişilerin doktorları hakkında gerçek bilgi alabilirsiniz. Zaten ameliyat olmak isteyenlerin tamda ihtiyacı olan şey bu. yani doğru yerdesiniz:)

Eveeeet inşallah. yarin ameliyat günüm kızlar. dua edin yalnız bırakmayın beni.tek basimayim kimse olacak:dua::KK19:
Hadi gözün aydın çok mutlu oldum senin adına yarın bu saatler kurtulmuş olucaksın inş hiç korkma gözünü kapa aç bitiyoo şimdiden geçmiş olsun

Kızlar benimde bugün 3. Günüm, gözüme çok büyük geliyolar, eni çok geniş ve öne doğruda füze gibi. Ne kadar daha küçülür acaba? Tecrübeli arkadaşlardan yanıt alabilirmiyim?
Aslında 300 cc damla high profil takıldı, boyut olarak büyük bi boyut değil diye düşünüyodum hatta ameliyattan önce küçük olurmu diye endişe ediyodum ama benim bedenimemi büyük geldi acaba? Öncesinde 9 cm dokum vardı, omuzlarım geniş değil, 1.60 boy, 49-50 kiloyum, oldukça minyon bi tipim yani:)
Tahminen kaç cm küçülür bu halinden merak ediyorum, şimdiden teşekkür ederim❤️
Canım bence boşuna telaş ediyorsun sen . Resimlerdeki görüntü gayet güzel duruyor. Hiçde öyle abartılı gibi durmuyor bence . Ben senin yerinde olsam inşallah böyle kalır diye düşünürdüm . Gerçekten çok güzel diyorlar ❤️

L limette yillarca memesiz gezince belkide buyuk geldi bana:) bi tık daha küçük olsa daha iyi olurdu sanki, böylede güzelde, bikini falan giydiğimde rahatsız olmak istemiyorum:KK43: daha 4. Günüm gözüm alışıcaktır mutlaka bekleyip görücez:) çok teşekkür ederim bu arada, sevgiler❤️

Iyi aksamlar kızlar. ptesi ameliyat oluyorum inşallah. olan arkadslara geçmiş olsun. inşallah sorunsuz geçer su iki gün. heyecan ve korku yok sadece çok mutluyum. inanamıyorum hâlâ bu ameliyatı olacagima.:KK76:
Ay hadi gözün aydın cnm sağlıkla kurtul inşallah sende yok ama sizi olanların heyecanı bende valla ameliyat olana kadar sizlerin heyecanıyla geçiyor zaman :KK200:

Amiinnn,çok teşekkür ederim çok güzel bir dua bu ağzına sağlık :KK19::KK68: Bende çok merak ediyorum tabi,bekleyip göreceğiz :KK73:
Allah iyiliğini versin kız maşallah sana valla ben meme protezine kaç yılda karar verdim ve hala olmadım ama kararlıyım tabi, tebrik ediyorum cesaretini görmek isterim şöyle rihanna misali bir blue jeansla resmini :KK68:

Ist avrupa yakasinda bi yere sordum 7.500 dedi.Bana fazla geldi fiyati silikon ameliyati tas catlasa 5 bn tl eder ama acemiyim bu konuda fazla bilgim yok
slm hoşgeldin aramıza cnm şu anda aralık sonuna kadar op.dr.seda afsuroğlu barutca da 5500 tl bana kampanya smsi geldi yılbası sonrası onda da 7000 - 7500 arası olacak sanırım ve suanki fiyatıda 6500-7000 arasındayken kampanyayla yeniyıla kadar 5500 olmuş bilgin olsun bende ayşegül sivride olacaktım o da 6000-6500 arası yapıyor ama seda hnmda telde konuşunca ve netten yorumlara bakınca içime sindi sanki, birde ben emzirme süreci sonrası en az 3 ay geçmeliymiş 0 süreci bekliyorum ocak ayına denk geliyor bakalım hayırlısı..

slm hoşgeldin aramıza cnm şu anda aralık sonuna kadar op.dr.seda afsuroğlu barutca da 5500 tl bana kampanya smsi geldi yılbası sonrası onda da 7000 - 7500 arası olacak sanırım ve suanki fiyatıda 6500-7000 arasındayken kampanyayla yeniyıla kadar 5500 olmuş bilgin olsun bende ayşegül sivride olacaktım o da 6000-6500 arası yapıyor ama seda hnmda telde konuşunca ve netten yorumlara bakınca içime sindi sanki, birde ben emzirme süreci sonrası en az 3 ay geçmeliymiş 0 süreci bekliyorum ocak ayına denk geliyor bakalım hayırlısı..
Cnm ilgilendigin icin cok tes ederim cok faydali oldu bnm icin bu bilgiler gercekten:KK54: ins hepimiz istedigimiz gibi bi sonuc aliriz insanlik icin kucuk kadinlar icin buyuk bi adim mi diyelim artik:halay:
5bin TL olsa keşke.. :KK43: kaliteden de ödün verme bence, doktorunu iyi araştır :)
5bin TL olsa keşke.. :KK43: kaliteden de ödün verme bence, doktorunu iyi araştır :)
Cnm ewet kalite sart ama dusunuyorum gecmis yillardada ayni operasyon yapiyoliyodu daha dusuk fiyata ayni operasyon urun ayni islem ayni neden bukadar fark oldu bikac yilda diorum.:silah:Dolar gibi mas surekli fiyatlar firliyo . Tabiki iyi bi arastirma kalite olmadan yaptirmayacagim :KK55:

Son düzenleme:
X