Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İnşallah sabah Ağrılarla kalkıyorum. Göğüs bölgem koltuklarından sırtıma kadar ağrı ve tutulmuşum hissi ile kslkıyorum sabahları. Ağrı 2-3 saate anca geçiyor

İnşallah sabah Ağrılarla kalkıyorum. Göğüs bölgem koltuklarından sırtıma kadar ağrı ve tutulmuşum hissi ile kslkıyorum sabahları. Ağrı 2-3 saate anca geçiyor
evet tatlım ilk ay o ağrılar berbat ediyo insanı hiç yataktan çıkasım gelmezdi ama sık dişini az kaldı bir ay dolunca biçoğu geşçek sadece baskı kalcak bugün benim tam iki ay çok şükür hiç
olmamış gibiyim diyemiyorum hala ama çok az kaldı yakında onuda dicem inşllh

Kızlar ameliyat oldum fotoğraf yükledim ama niye bunlar bukadar ayrı gayri duruyorlar yaaa doktor arası 3-4santim birleşir demişti ameliyat öncesi iyilestikce yüzü gözü toplanacak mi bunların. şuan iyiyim kesi yerleri ağrıyor biraz hani kas üstü çok ağrılı olmuyordu. öldüm çıktıktan sonra sol tarafim daha çok ağrılı

Bana 400 olacağını kim söylemişti sanırım esmerim.ben hâlâ inanamıyorum.350den410 a kadar denemiş doktorum en güzel bu oldu dedi. çok merak ediyorum. heleki ben gibi sabırsız bir insan bir kaç haftayı nasıl gecirecekhepinizi öpüyorum kızlar ben biraz uyuyayim zaman geçsin

Merhabalar herkese, ben forumda yeniyim ve de esas olarak bu konu için üye oldum, ben buradaki yazılanları okuyup cok bilgilendim tecrübelerini paylaşanlar sayesinde, hepinize cok tesekkürler, inşallah ben de ameliyat olup burada günlüğümü paylaşırım. Gecen hafta doktora gittim, yakup karabağlı eskişehir, ban 275 3000 gibi dedi 250 olabilir dedi, 300ü yapmak bile istemedi. Ben küçük olur mu diye endişeleniyorum o yüzden sormak istedim, kendim hakkında bilgi vereyim öncelikle, 159 cm boyunda 48 kiloyum, minyon bir insanım göğüslerim gayet düz cok hafif kabartı var, yürürken hareket edcek kadar doku bile yok yani kossam bile oyle bir sey hissetmiyorum, düşünün o derece küçük, bu durumda ne diyorsunuz kac cc olsa iyi olur, buradaki bazı arkadaslar (özellikle arzum memetor :) baya bilgili o yüzden sormak istedim, bir de bu silikonların bir ömrü var mı, yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. Ayrıca mesajlaştığım bana bilgi veren arkadaslara cok tesekkür ederim.

Yok tatlım,Perşembe olacağım Allah kısmet ederse
Arzum ben şok ben kal bu habere çok şaşırdım bi yandanda inanılmaz merak ediyorum sonucunu inş çok güzel sonuç alıcaksın şimdiden geçmiş olsun güzel haberlerini bekliyoruz bu arada ben eski nulgun nick değiştirdim-:)

jasmin2604 arkadaşımız da aynı dr amelyat olmuştu.

Bende çok şaşkınım :))
İnşallah canım,dua edin bana

merhaba siz yeni mi ameliyat oluyorsunuz, ben sizin yorumlarınızı okuyordum hep, o yüzden coktan ameliyat oldugunuzu düşünmüştüm

Ayyy 400 müüü maaşallah viocum iyi olacaksın inşallah göğüslerin ilk gün nereye baktığı belli olmuyor şu an hiç takılmaa 3-4 gün bile çok şey fark ettirecek , nasıl sevindim senin adına anlatamam ya hep diyorum dokusu olanların daha güzel sonuçları oluyor diye sen de öyle olacaksın canımmm :) gözün aydın ve geçmiş olsun çok da yatma ama ara ara gezmeye çık ufaktan

cok gecmis olsun violet gule gule kullan aramiza hosgeldinnnbikac gun sık disini canim gecicek merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…