Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bende çok şaşkınım :))
İnşallah canım,dua edin bana
Sen, bana ve bi sürü kıza o kadar cesaret veren Arzum, ne oldu heyecan seziyorum :)) merak etme herşey çok güzel olacak bence, içinde kalmasından iyidir hevesinin. İyileşme sürecin de inş hızlı olur güzel olur.
Şimdi sen ameliyattan sonra ne Zaman oturabileceksin?

Aslında biliyor musun, ben bu baskı hissini çok yaşamadım, hani üzerimde biri oturuyor hissini 1-2 kere kısa kısa hissettim. Ben de aşırı yanma hissi vardı
Meme içinde kibrit çakılıyordu sanki
Kas Ağrısıdır tabi. Şimdi de bu tutulmuşum ağrısı... Ve birde sanırım sinirlerin iyileşmesi ile alakalı olacak meme uçlarına ara ara elektrik çarpmış gibi kısa bi acı sızı, ama çabucak geçiyor.
Bakalım ben 3 ay demiştim zaten kendi kendime. Umarım daha uzun sürmez :)

İyice dinlen canım :)) evde olmak daha yorucu

İlk Zaman'lar bendede az oldu o öküz oturur hissi kastettiğimde o değildi hani Elif bahsetti ya örümcek Ada'm mevzusundan sanki örümcek Ada'm memelerime ağ atmış yürürken beni yere doğru çekiyor gibi bir benzetme yapmıştım. Yani o baskıdan çok vücudun protezi benimsemeye çalışma süreci galiba ama ağırlığını hissetmek te çok zor Nasıl anlatayım yürürken sanki pat diye önüme düşüvercek gibi hissediyordum hep. Burada 3 ay da çok bacım naaptın bir aya tamamsın Evellallah

Canım şuan nasıl çıkan yer arada acı sızı falan oluyr mu
Hiç sorma, burda sormaya çekindim ben abartıyorum diye düşündüm ama hala bi sızı var orda. Sol taraftaki güzel iyileşti ama sağ taraftaki simsiyah duruyor, sanki kabuk bağlamış gibi. Pek dokunmadım, kendi haline bıraktım. Sende Nasıl?

Hmm ok anladım ben Spiderman olsam, seni yolda yürürken görsem, ilgimi çekerdin
Aman bunlar düşecek hissi ilk üç gün oldu bende ama medikal sütyenin içinde iyi hissettim, pek çıkarasım gelmiyordu

Kesi yeri ağrıyor sanıyordum bemde ama meğer içi ağrıyormuş üstelik bunu 4 gün sonra farkettim:) bi baktım orda kesi yok ama tam altı acıyordu drenlerin borularının geçtiği yerlermiş meğer ağrıyan yerler. Hayırlı uğurlu olsun inşallah bian önce atlatırsın zor kısmı geçtin sayılır:) 19unda olmuştum bende şuan sadece hala drenin çıktığı yer sol taraf acıyor biraz oda kısıtlamıyor beni:)
Korse ve somraki sporcu sütyeni bitiştiriyor memeyi. Benimde ayrıktı doktor daha ben sormadan direk tam göğsümün ortasını gösterip silikon buraya kadar geliyor ama oraları zorlayıp açması lazım sıkı tut oraları üstleri gevşetme demişti. Gerçektende şuan iki göğsün arası en fazla 3cm belki okadar bile yoktur düzlük yok çünkü arada hemen sağlı sollu kavis başlıyor.:)) 400çoook iyi bi cc. Benimki 375 iyikide büyük takmış somra küçük görünüyor göze :)) yaptıracaksak gözümüzü doyursun dimi:))

Bikaç gün sık dişini sonra yeni yeni ciciler alacaksın:))

Bende çok şaşkınım :))
İnşallah canım,dua edin bana
Canim cok sevindim insallah istegin gibi olur hersey
Cesaretine hayranim O popo belinin inceligini ortaya cikaracak
Dualarim seninle olacak bu aralar tasinma telasindayim yine gormemisim yazilarini ama hep aklimdasin

Beni izlemeye alanlar var suan. fotograflari yok olmayanları izlemiyoruz kızlar kusura bakmayin.
kız olmayan şeyin nesini koyayım ben oraya sizinkiler bomba gibi maşallah ama profil resmim bana ait orda da belli meme olmadığı dimi yaa.. ezik hissediyorum koymucam işte ameliyat olunca öncesi sonrası koyucam

inş en kısa sürede diner ağrıların cnm.. ağrı illaki olur ameliyat sonuçta öyle yada böyle neşter ağrısı olacak bir an önce ayaklanır unutursun inş ağrılarını..

Canim acil sifalar dilerim insallah istedigin gibi sonuclanir hersey guzel popislerine kavusursun biran once deneyimlerini aktarmani bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…