Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

AA hadi hayırlı olsun,çok çok mutlu olacağın sonuçlar olsun inşallah Perşembe günüde ben popoya protez taktırıyorum
Ayyy inanamıyorum ciddi ciddi oluosun yani:) o kadar eminim ki kendin için en doğrusuna karar vericek olmana, zaten taş gibisin bizce gerek olmasa da sonucu gördükten sonra kesin imrenecegiz:) senin için en iyisi olsun kolaylıkla atlatırsın insallahhhh yürüü be arzumm peşindeyiz

arzum77 canımmm güzel haberlerini bekliyoruz sağlıkla atlat ameliyatını .. arada bizi bilgilendirmeyi unutma merak ederiz seni .. Allah'a emanet ol

arzum77 canımmm güzel haberlerini bekliyoruz sağlıkla atlat ameliyatını .. arada bizi bilgilendirmeyi unutma merak ederiz seni .. Allah'a emanet ol
Ay kızlar,yarın ameliyata girecekmişim gibi hissettirdiniz bir an beni İnşallah diğer örnekler gibi iyi bir örnek olurum size ve peşimden gelirsiniz
Çok çok güzel haberlerle birlikte olmak dileği ile Bilgilendireceğim sizi,çok teşekkür ederim hepinizi öpüyorum canlarım

AA hadi hayırlı olsun,çok çok mutlu olacağın sonuçlar olsun inşallah Perşembe günüde ben popoya protez taktırıyorum
Arzummm ne zaman karar verdin bu operasyona abooo valla ben şok kızım sen şimdi bildiğimiz taş olacaksın on sekizlikler halt edecek senin yanında. İnsallah diğer operasyonlar gibi buda muhteşem bi sonuc getirir sana. Umarım fotoğraf paylaşırsın sabırsızlıkla bekliyorum

Kizlar lütfen yardımcı olun bende göğsümde 2 ameliyat geçirdim kist vardı göğsümün yarısı alındı şimdi silikon yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi olanlar yardımcı olabilirim acaba ayrıca ankara'da oturuyorum bildigi

Kizlar lütfen yardımcı olun bende göğsümde 2 ameliyat geçirdim kist vardı göğsümün yarısı alındı şimdi silikon yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi olanlar yardımcı olabilirim acaba ayrıca ankara'da oturuyorum bildigi

Bana doktorum masajı 1 ay sonra başlayacağız dedi, zaten şu an hala çok gergin ve sertler dokununca acıyor.
Yumuşama olduğunu hissetmeme rağmen hala sert yani. Meme altları da morluk içinde. Kesi yerim meme ucu olduğu için sanırım iyileştikçe küçük bi elektrik çarpması gibi bir his girip çıkıyor meme uçlarına...
3 ay diye düşünüyorum ben... Sonra eminim bayağ rahatlarız

Arzumcum gercekten ilk ogrendigimde cok sasirdim ara ara dile getiriyordun ama gerceklestirecegin hic aklima gelmemisti:) hem sen bana daha onceden hep soylerdin Supriz oldu bu:)) hayirli olsun canim umarim diger ameliyatlarin gibi basarili sonuclar alirsin . Sonuclari sabirsizlikla bekliyor olacagim

Valla taaa karın germe ameliyatımda vardı bu hayalim. Hatta lipo da yapılacaktıya bana,alınan yağları popoya koyalım demiştim doktoruma ama zaten popon var,sırta Ve yanlara lipo oldurtursa daha bir büyük Ve dik duracak demişti Hasan bey :) Evet öylede olmuştu gerçekten ama zamanla sanki fısladı yine :)) Aslında yok değil ama üst kısmı biraz bışaldı ve altta gevşeklik var. Doktorda şimdi onayladı,daha dik ve diri görünmesi açısından proteze karar verdik,bakalım
İnşallah tatlım,güzelinin sonuç alırım bundada. Sizinle güzel şeyler paylaşırım Teşekkür ediyprum ve kocaman öpüyorum

Hadi yaa,niye şaşırdın kız Evet ara ara bahsederdim ama ben bile gerçekleşeceğini hayal edemezdim . Demekki gerçekten istemek gerekiyor
İnşallah canım hayırlısı tabi Güzel haberler ve sonuçlarla birlikte olmak dileği ile

Artik bundan sonra sasirmayacagim bu son saskinligim Evet istemek ve cesaret gerektiriyor sende ikiside var Allah yardimcin olsun canim .

Mrb bn gogsume silikon taktirmak istiyorum omur boyu olsun istiyorum ama doktoklar hakkinda hicbi bilgim yok bana oneride bulunabilirmisiniz??

Mrb bn gogsume silikon taktirmak istiyorum omur boyu olsun istiyorum ama doktoklar hakkinda hicbi bilgim yok bana oneride bulunabilirmisiniz??

Eveeeet inşallah. yarin ameliyat günüm kızlar. dua edin yalnız bırakmayın beni.tek basimayim kimse olacak
Canım hiççç korkma, uyuyup uyanınca memen olmuş olucak, hayallerin gerçek olucak:) inşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsın sende, iyi dileklerim ve dualarım seninle

Canim geçmiş olsun. ben sincanda esabil beye olacağım. doktoru çok sevdim.insanligi anlayışı hastalara olan saygısı beni çok etkiledi. devlette olmak istiyorsan görüşmeni kesinlikle tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…