Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

H
İlk günündesin, bir an önce ağrıların geçip istediğin sonuca kavuşursun umarım geçmiş olsun

Yok canım benimki en yumuşak kıvamlı silikon yumuşadı tabii hafiften sallanması var hatta ama normal meme kıvamına ulaşmadı demek istedim normal memeye göre biraz daha sert şu an

Geçmiş olsun kuzum
İlk bir hafta biraz sıkıntılı geçer ama sonrasında her geçen gün daha iyi olursun inşallah Bol bol yürü,kollarını zorlama,su iç :)
Bomba gibi bir sonuç olmuş valla çok beğendim

Sırtımda bir ağrı var feci bişey kalp krizi geçiriyorum sanki. Ama tamamen benşm kemik yapımdan dolayı. Ameliyatla ilgili değil çok yatınca oluyor. Kulunç gibi. Onun ağrısından göğsümün ağrısını hissetmiyorum neredeyse. Salı günü kontrole gidicem tekrardan. Eriyen dikiş kullammış doktorum. Önce 400 denemiş ama çok sıkmış oyüzden 375 high profil takmış. Aslında daha küçük takacaktım ama bu okadar güzel oldu ki bunu seçtim dedi.

Çok çok güzel olmuş,375 takılmış ama 400 görünümlü bence
Öyle ağrılar oluyor normal. . Arada masaj yaptır omuzlarına sırtına. Biraz ovuldugu zaman iyi geliyor.

o sırt ağrısı ne nalet bi duygu varya yatamıyosun kalkamıyosun oturur vaziyette yatmaktan kuyruk kemiğin popon heryerin uğuluyor offf çok zor bikaç gün ama geçicek üç gün sonra hepsi azalıcak ilaçlarını düzenli kullan canım çok zor ama geçinceki mutluluk paha biçilmez biraz sabır

Canım çok geçmiş olsun oldu bitti
:)
Bugün 2. Günün dimi
En zor gün
Yarın daha iyi olacaksın emin ol
:)))

Aynen ya
Gece dedim ki kendime bu ne ya grip mi olacağım popom ağrıyor sırtım kopuyor
Ne nalet bişey bu dedim gulenaygul canim sen çok çektin ben senin Ağrı'larını okudukça çok üzülüyordum ve de korkuyordum...

Aleph87 arzum77 gulenaygul
Ya bide benim sırtta kulunç var normal günde bile ağrır üste bu geldi acı 2 katına çıkıyor. Çok şükür dün hiç kıpırdayamıyordum yarın daha iyi olucam. Şu korseyi çıkarsam ne olur ki.2.günüm daha ama açtım alttan yine de sıkıyor. Dikişlere geliyor biriki saat öncesine kadar dikişlerimi rahatsız etmiyordu hissetmedim bile ama şuan feci baskı yapıyor

Tabi senin meme altı kesisi değil mi, at Oraya korse sürtündükçe iyice canını yakar.
Benim meme ucu kesisi olmasina rağmen altları öyle acıyordu ki gittim aynada baktım kesi mi var diye... Bişey yoktu tabi

Kim bilir senin Nasıl acıyordur geçmiş olsun canım

Benimde 4 günüm kaldı..böyle ağrıları okuyunca benide bi korku sardı
İnşallah tez zamanda geçer ağrılarınız, rahatlarsınız kızlar
İnşallah:) yinede vazgeçme..,
Hastaneye ziyaretçilerim geldi, ilk defa utanmadan üstümü değiştirmek zorunda kalmadan pijamayla oturdum birilerinin karşısında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…