Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

çok şükür oldu da bitti bak eminim süper olcaklar alepçim hayırlısıyla sağlıkla kullan bundan sonra inşllh. inan çok seviniyorum senin adına darısı isteyen herkeze olur inşllh iyi uyu dinlen bol bol ki hızlı iyileş ilk fırsatta da foto at meraktan çatlatma kız

inşllh çıkmaz. pozitif düşün öyle olsun bitsin yarın aramızdasın hadi bakalım şimdiden hayırlısı olur inşllh

Ooo süper Şimdiden başlamışsın ufakmı oldulara
Eşinde heyecanlanmış Harika
Çok çok mutlu olacağın süreçler dilerim canım. Değişimi görmek için sabırsızlanıyoruz :)) Öptüm,geçmiş olsun tekrardan Dinlen iyice,sonra seni hemşireler yürütmeye başlayınca bol bol yürü ..

Uçuk varsa ertelenebilir ameliyatın nerde çıktı?
Dudagimda cikti.. aysegul sivriye olacagim. Mesaj attim
Bugun asistanina oda aysegul hanimla konusmus bisey olmaz demis.. ama yarin hastanede tekrar bakariz falan da demis... oyle bir risk varsa kesinlikle tehlikeye atmak istemem ama doktorda ya bisey olmaz falan dedi diyo asistani.. kafamda karisti suan

Cok geçmiş olsun canım ve gözün aydın o ilk sarılan şey beni deli etmişti hiç bişi görememiştim medikal südyene geçince rahatlarsın

Yarin hastanede gorucez gibi duruyo simdilik.. Allahim
Nasil bir streess ve heycan sormayin

Anestezi doktorunun karar vereceği bir konu tabi ama uçuk nedeni ile ameliyatı ertelenen arkadaşlarımız vardı.
Kötüye gidecek bir durum ise ertelensin tabi.

Cok geçmiş olsun canım ve gözün aydın o ilk sarılan şey beni deli etmişti hiç bişi görememiştim medikal südyene geçince rahatlarsın
İnşallah verirler başka bi sütyen
Dur ufak bi foto çekeyim koyarım hemen albüme.

Ağrı'lar umarım hafifler yarına
Bir saat sonra yine ağrı kesici verecekler.

Bu arada benim 4 gün önce Reglim bitmişti ama bugün amrliyat sonrası ufak bi kanamam oldu hemşire de şaşırdı... Var mı başına böyle bişey gelen ?

Arkadaşım istanbuldamısın

İyi akşamlar kızlar memedeki dalgalanma kapsül belirtisi midir acaba yani dalgalanma sonrası kapsül mü oluşuyo çünkü bende dalgalanma oluştu 40 gün oldu ameliyat olalı

Merhaba tamda bu yüzden aranıza katıldım kusura bakmayın geç cevap yazıyorum giremedim 1-2 gündür. Ben kimseden zaten göğüsünüzü açın gösterin diyemem gerçekten böyle beklentim yok yeni gelenlere uzak durulmasınıda sonuna kadar anlıyorum gerçekten ben olsam kılı kırk yarar anca öyle gösterirrdim fotoğraglarımı insternet ortamı çok zor kendi adıma.

Benim tek beklentim ölçülerime göre tavsiye edilmesi mutlaka vardır benim ölçülerimde olan bir arkadaş. Muarada çok teşekkür ederim cevabınız ve sıcak kanlılığınız için

Cook gecmis olsun.aramiza hosgeldinn

Süpersin çok sevindim senin adına tez zamanda iyileş resimler bekliyorum :)

He ya seni çağırdım güzelim :) naber nsl gidiyor? İzlerin ne durumda?
Ben cuma sabahı ameliyat oluyorum inşallah
aaayyy tontisim sen ameliyat oldun muuu giremedim buralaraaa nasilsin ya iyisindir ins ayyy yazdan beri bu gunu bekliyoruz zaman ne cabuk gecti hahaaaa. izlerim mukemmel, beyaza cevirdiler hatta iz yok bile diyebilirim artik. memikler de tostombul yumusacik, bizim kizlar b beden olduguna inanamiyo, c kizim bunlar diyolar :) innnsalllaahhh sen de ennnn guzel sonuclari alirsin, foto bekliyoruuuzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…