Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Gece nasıl geçti
B bskbsk Missezgi Missezgi NMNMN NMNMN gulenaygul gulenaygul
Kızlar gecem iyi geçti şükür
Kendi evimin sessizliğinde (hastanede cam bozuktu gece caddede rally yapan kırolar sağolsun uyuyamamıştım) ve de başlığı kalkan misafir yatağında iyi uyudum
Kızım gece ona süt ısıtmamı istedi, babasını reddetti :KK66: onun dışında 9 a kadar uyumuşum
Sonra eşim kızımızla ilgilenmiş kahvaltı hazırlamış

Yani 11'e kadar daha uyumuşum
Ağrı bile pek hissetmedim şükür
Kalkınca başladı yine

Düne göre çok iyiyim ama, kızıma çorba bile yaptım :)

İnşallah ödemler hızlı iner de şekillenirler diye umut ediyorum şimdi de. Gözüme sargının altında görebildiğim kadarıyla pek bi şekilsiz gözüktüler çünkü

Aleph87 Aleph87 arzum77 arzum77 gulenaygul gulenaygul
Ya bide benim sırtta kulunç var normal günde bile ağrır üste bu geldi acı 2 katına çıkıyor. Çok şükür dün hiç kıpırdayamıyordum yarın daha iyi olucam. Şu korseyi çıkarsam ne olur ki.2.günüm daha ama açtım alttan yine de sıkıyor. Dikişlere geliyor biriki saat öncesine kadar dikişlerimi rahatsız etmiyordu hissetmedim bile ama şuan feci baskı yapıyor
Canım,sıkan yerlerin altına bir bez koy. Benimde koltukaltı kısmını çok sıkmıştı sütyen. Ufak bezler,mendiller koyuyordum rahatlıyordum biraz.

B bskbsk Missezgi Missezgi NMNMN NMNMN gulenaygul gulenaygul
Kızlar gecem iyi geçti şükür
Kendi evimin sessizliğinde (hastanede cam bozuktu gece caddede rally yapan kırolar sağolsun uyuyamamıştım) ve de başlığı kalkan misafir yatağında iyi uyudum
Kızım gece ona süt ısıtmamı istedi, babasını reddetti :KK66: onun dışında 9 a kadar uyumuşum
Sonra eşim kızımızla ilgilenmiş kahvaltı hazırlamış

Yani 11'e kadar daha uyumuşum
Ağrı bile pek hissetmedim şükür
Kalkınca başladı yine

Düne göre çok iyiyim ama, kızıma çorba bile yaptım :)

İnşallah ödemler hızlı iner de şekillenirler diye umut ediyorum şimdi de. Gözüme sargının altında görebildiğim kadarıyla pek bi şekilsiz gözüktüler çünkü
Çok iyi . Darısı Cuma günü bana

Aleph87 Aleph87 arzum77 arzum77 gulenaygul gulenaygul
Ya bide benim sırtta kulunç var normal günde bile ağrır üste bu geldi acı 2 katına çıkıyor. Çok şükür dün hiç kıpırdayamıyordum yarın daha iyi olucam. Şu korseyi çıkarsam ne olur ki.2.günüm daha ama açtım alttan yine de sıkıyor. Dikişlere geliyor biriki saat öncesine kadar dikişlerimi rahatsız etmiyordu hissetmedim bile ama şuan feci baskı yapıyor
beni ameliyattan sonra lastik bandajlarla mumya gibi çok sıkı sarmışlardı korse neki ilk üçgün doktor kesinlikle çıkarma protezlerin kayar demişti bence sende çıkarma canım dikiş yerlerine gazlı bezgibi yumuşak birşeylerle tampon yap ama korseyi sakın çıkarma

Aynen ya
Gece dedim ki kendime bu ne ya grip mi olacağım popom ağrıyor sırtım kopuyor
Ne nalet bişey bu dedim :KK66: gulenaygul gulenaygul canim sen çok çektin ben senin Ağrı'larını okudukça çok üzülüyordum ve de korkuyordum...
yaa gerçekten ağrısızı herkeze göre farklı kimin nasıl atlatacağı hiç belli olmaz hani kimisi şukadar normal doğum yaptım ağrı eşiğim çok fazla gaddarım canım tatlı değil der ya hiç birisiyle ilgili değil bende çatır çatırr iki normal doğum geçirdim ama yok yaaa bu ameliyat ağrısı çok farklı bilmiyorum heralde kas yapısından ama gerçekten çok acı çektim oyüzden olcak olanlar sakın gözünüzü korkutmayın geçmiyen ağrı sadece 1 haftacık hayattan soyutlanacaksınız okadar sonu harika olacak darısı isteyen herkezin başına inşllhh

İnşallah verirler başka bi sütyen
Dur ufak bi foto çekeyim koyarım hemen albüme.

Ağrı'lar umarım hafifler yarına
Bir saat sonra yine ağrı kesici verecekler.

Bu arada benim 4 gün önce Reglim bitmişti ama bugün amrliyat sonrası ufak bi kanamam oldu hemşire de şaşırdı... Var mı başına böyle bişey gelen ?
Can'ım çok geçmiş oldun ❤️

Kızlar eve geldim ben
Canım çok yanıyor :KK43: Allah aşkına söyleyin kaçıncı gün rahatlayacağım??

Hastanede ağrı kesicilerle daha iyidim, doktor Aprol Fort yazdı ama sanki pek etkili değil

Düz yatmak zaten imkansız

Koparıp atasım var yeni Memiş'leri yemin ederim... Bugün pansumanda gördüm meme ucu yeni kesi olmasına rağmen iyi görünüyordu ama çok detaylı incelemek istemedim
Göğüsler iki top gibi şu an biraz şekilsiz çünkü ödem dolu ve inanılmaz sert taş gibi. Bunların bi gün yumuşayıp benim vücudumun parçasıymış gibi hissedeceğimi düşünemiyorum şu an hiç
Yani anlayacağınız şu an moralim sıfır :KK43:

@silaboz @Tiramisu35 arzum77 arzum77 @Esmerim233 @Eliff16
Can'ım bin kere yazmışımdır belki, ben süreci en ağrısız geçirenlerdenim. Hiç ağrı kesici içmedim. Ama ben bile ameliyattan çıktığımda "b@k vardı da yaptırdım, bu Ne yaaaaa göğsümde Bi öküz oturuyor sanki" demiştim. Can'ım sabret 2. Hafta itibariyle çoook rahatlayacaksın. Dayan lütfen. Bak forumda çok sevdiğim Bi arkadaşım ameliyat olduğu günün gecesi nöbetçi plastik cerrah bulup çıkarttıracamdemişti. Şimdi 2 yıllık memeli :KK66: 2 hafta dayan lütfen ❤️

Misafir yatağında yatacağım bu gece herhalde çünkü başlık kalkıyor
Yarı oturur pozisyonda durabiliyorum sadece
Hastanede sorun yoktu düz yatıp destek almadan kendimi kaldırıyordum hayta doktorum; süper çok çabuk toparlanıyorsun dedi..
Gel gör ki eve geldik Ağrım arttı
Düz yatınca kaslarıma inanılmaz baskı oluyor be tekrar kalkamıyorum Acıdan

:KK43: atlatacağım inşallah
Senin 1,5 ayda hiç mi yumuşamadı yaa??
Canım ben 15 gün dik yattım. Sırt üstü yatınca kalkamazsın tek başına. Dik yattığımda kendim bir şekilde kalkabiliyordum. 120 derecelik Bi açıyla bile yatsam kızım VE annem arkadan itmeden kalkamıyordum. Sabret Can'ım. Hepsi geçicek. Bak ben bu forum olmasaydı, yaşayacaklarımı önceden bilmeseydim, ameliyat olduğum gün çıkarttırırdım :KK70: bu bir süreç, ama hepsi geçicek

Canım,sıkan yerlerin altına bir bez koy. Benimde koltukaltı kısmını çok sıkmıştı sütyen. Ufak bezler,mendiller koyuyordum rahatlıyordum biraz.
Ben dayanamayınca soğuk kompres koyuyorum altlarına herkese tavsiye ederim valla. Koltukaltlarına da süper çünkü oralarım da ağrıyordu :KK66:

Can'ım bin kere yazmışımdır belki, ben süreci en ağrısız geçirenlerdenim. Hiç ağrı kesici içmedim. Ama ben bile ameliyattan çıktığımda "b@k vardı da yaptırdım, bu Ne yaaaaa göğsümde Bi öküz oturuyor sanki" demiştim. Can'ım sabret 2. Hafta itibariyle çoook rahatlayacaksın. Dayan lütfen. Bak forumda çok sevdiğim Bi arkadaşım ameliyat olduğu günün gecesi nöbetçi plastik cerrah bulup çıkarttıracamdemişti. Şimdi 2 yıllık memeli :KK66: 2 hafta dayan lütfen ❤️
Yok valla bi daha ameliyat olup çıkarttıramam ama dün bi ara düşünmedim değil :duduk:
Şükür şu an çok daha iyiyim :halay:

Canım ben 15 gün dik yattım. Sırt üstü yatınca kalkamazsın tek başına. Dik yattığımda kendim bir şekilde kalkabiliyordum. 120 derecelik Bi açıyla bile yatsam kızım VE annem arkadan itmeden kalkamıyordum. Sabret Can'ım. Hepsi geçicek. Bak ben bu forum olmasaydı, yaşayacaklarımı önceden bilmeseydim, ameliyat olduğum gün çıkarttırırdım :KK70: bu bir süreç, ama hepsi geçicek
Ağrı kesici almadan da iyi durmuşsun helal olsun sana :)

Ben sakinleştiriciye hayır dediğim için mutluydum ama sonrasında ilaç manyağı oldum :KK50:
Annem biz küçükken rahmi alınmıştı ve kas rahatsızlığından dolayı ağrı kesici hiç almamıştı... Nasıl dayandı hala anlamıyorum, aslında biz kadınlar isteyince çok güçlü olabiliyoruz :KK49:

Ağrı kesici almadan da iyi durmuşsun helal olsun sana :)

Ben sakinleştiriciye hayır dediğim için mutluydum ama sonrasında ilaç manyağı oldum :KK50:
Annem biz küçükken rahmi alınmıştı ve kas rahatsızlığından dolayı ağrı kesici hiç almamıştı... Nasıl dayandı hala anlamıyorum, aslında biz kadınlar isteyince çok güçlü olabiliyoruz :KK49:
isteyincemiii bence biz her zaman çok güçlüyüz olmadığımız durumlarda da kesin rol yapıyoruzdur:KK66:

Herkese Merhaba,

Sizlere Fransadan yaziyorum. Uzun zamandir meme implanti dusunuyordum.
Geçen hafta burda bir doktorla gorustum, istedigim bilgileri aldim fakat maalesef fiyat konusunda uzlasmamiz zor (5200€).
Uzun boyluyum ve 54 kiloyum. bir hamilelik den sonra goguslerim dahada kuçuldu (ki zaten pek buyuk degillerdi).
Sonuç olarak turkiyede ki cerrahlara basvurmaya karar verdim.
Oldukça yogun bir doktor listesi var. asagi yukari 8 doktora bilgi formu yolladim.
Aralarindan ilk Ibrahim askarin asistani aradi ve 2700€ luk bi teklifde bulundu. Bu fiyatin içerisinde:

- ameliyat ve 7 gunluk misafirlik
- havaalanindan hastaneye transfer
- sabah, ogle, aksam yemegi
- ve refakatçi dahil

Bugun Defne ERKAYA dan fiyat teklifi geldi 2500€.

Az bucuk forumlarda dolastigimda sanki avrupadan gelenlere daha pahali fiyat biçiliyor gibime geldi.
Bu konuda yorumlariniz benim için çok onemli, eger bana fikrinizi verirseniz çok sevinirim.

Iyi aksamlar

X