Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Slm , bende Almanya'dayım ve aralık ayında İstanbul'da meme büyütme ameliyatı yaptıracağım . Senin yaptığın gibi trden mail yolu ve whatsapp yolu ile bilgi aldım . Bazı doktorlar daha yüksek fiyat verdi ama hepsi değil . Defne Erkara iyi diyorlar . Hotelsiz ve hotel ile ayrı fiyat al bence. Bazı doktorların anlaşmalı olduğu hotellerin fiyatları kahvaltı dahil tek kişi 45-50 € arası dediler bana

Bana da tam tersiymiş gibi geldi... İstanbul'da yaşıyorum
Bana verilen en uygun fiyat 8bin TL oldu ki ben 9bin'e yaptırdım
Ama 2500€ İçinde konaklana uçak transfer var
Ohooo gayet uygun bence

Bana alttan açabilirsin dedi çok sıkarsa kaymazmı dedim hani okuyorum kayma olabilirmiş diye söyledim. Güldü seninkiler kaymaz merak etme dedi. Neye göre öyle dedi bilmiyorum ama alttan açık benim üstü sıkı. Zaten o kadar şişki birleştirip takamadık alt kısmını. Dikişlerim çok yanıyor kas ağrılarım hafifledi ama yanma ve sızı çok bar. Düz yatamadığım için uyuyamıyorum

Canım,sıkan yerlerin altına bir bez koy. Benimde koltukaltı kısmını çok sıkmıştı sütyen. Ufak bezler,mendiller koyuyordum rahatlıyordum biraz.
Doktor alttan açmıştı bizde kapatamadık kaldı öyle:) çok büyük ya da ödemden öyle bilmiyorum ama tam bir "gavuşmuyor düğmeler" vakası. :) Zaten çok yanıyor dikişlerim

Doktor alttan açmıştı bizde kapatamadık kaldı öyle:) çok büyük ya da ödemden öyle bilmiyorum ama tam bir "gavuşmuyor düğmeler" vakası. :) Zaten çok yanıyor dikişlerim
çok g.olsun cnm en kısa sürede normal hayata dön de tadını çıkar inşallah.. beni şimdi sardı korkular iki normal doğum yaptım kızlar ya doğumdan beter gibi geldi ağrıları okudukça tırsıyorum

Merhaba Limette,

Mesajindan dolayi oncelikle tesekkur ederim.
Peki sen kime ve ne kadara yaptircaksin?
Dun aksam Cengiz Açikel den 12000tl lik teklif geldi oldukça yuksek buldum.

Defne Erkara yi bende duydum. Ustelik internet sayfasini cok iyi buldum, bir kadinin kafasindan gecebilcek cogu sorulari blog halinde yayinlamis. Simdilik ilk tercihim kendisi.

Bana da tam tersiymiş gibi geldi... İstanbul'da yaşıyorum
Bana verilen en uygun fiyat 8bin TL oldu ki ben 9bin'e yaptırdım
Ama 2500€ İçinde konaklana uçak transfer var
Ohooo gayet uygun bence

Merhaba Aleph87,

Bu konuyla ilginden dolayi tesekkurler.
Benim için cok enteresan oldu, yerli vatandasimizin gorusu benim açimdan cok objectif.

Soylediklerin beni baya rahatlatti.
Demek ki sunulan fiyatlar durust
Simdilik ilk tercihim Defne Erkara, farkli forumlarda ismini cok okudum, iyi diyorlar.
Tavsiyede bulunabilecegin doktorlar var mi?
Sen kime yaptirmistin?

Defne Erkara yi bende duydum
merhabalar defne hanımın sitesini bende ilgiyle okumuştum hasta yorumları da gayet iyiydi asistanıyla telefonda görüştüm uzun uzun gayet bilgilendirici yaklaşımı oldu ama konturole gitmedim kafamda ayşegül sivri vardı.. hoş onada gitmedim kiminle görüşsem ocak ayını beklemem gerektiğini söylediler emzirme süreci üstünden belli bir süre geçmeliymiş çünkü erken diye çağırmadılar görüşmeye.. defne hnm asistanı ortalama 7 -8 bin arası demişti bana geçen ay konuştuğumda..

Arkadaşlar merhaba,yeni ameliyat olan arkadaşlara çok geçmiş olsun sadece sabırın ne kadar önemli olduğunu ben ooerasyondan sonra çok iyi öğrendim,her geçen gün sihirli bir dokunuş gibi yavaş yavaş ağrılarınız diniyor ödemleriniz iniyor(şiir gibi oldu:) ilkzamanlarda ki şekilden eser yok,zamanla daha doğal güzel bir hal alıyor benim bugün

Msjım yarım gitmiş,neyse benim bugün 1 ayım doldu,kontrole de gittim fakat bazı şeyleri sormayı unutmuşum,mesela gece uyurken şu sporcu sütyenletini hala takmalımıyız,yoksa sütyensiz de yatılabilir mi,daha önce hiç sütyenli yatmadığım için,bu bir ay sporcu sütyeniylr yatmak acaip tuhaf geliyor hala alışamadım.

Kızlar benimde 3 günüm ameliyata, haliyle bir heyecan ve endişe başladı tabiki:)
Anlamadığım şey, bazıları hiç ağrım olmadı diyo, bazıları çok ağrı çekiyo
Bu tam olarak neyle alakalı? 2 farklı uç var çünkü

Ben de estetik yaptırmak için uzun sure arastırma yaptım. su an da hamileyim. emz,rmede sıkıntı olur mu bilemiyorum.
sanırım dogumu bekleyeceğim

yalnız senin nicke ve profil resmine hastayım arzu
Profil resmi önceden hareketliydi,ama site güncellemesinden sonra kalakaldı öyle :)) Koşuyordu,memeleri bir sağa bir sola gidiyordu
Ben eskilerdenim Larimar Birde ilk 400 cc ye sahip üyeyim,o yüzden meme formunun memetör üyüm :)))

Canım çok teşekkür ederim. Yok sen biz ağrı çekenlere bakma. Halimizden de memnunuz diğer yandan:) geçecek nihayetinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…