Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar eve geldim ben
Canım çok yanıyor :KK43: Allah aşkına söyleyin kaçıncı gün rahatlayacağım??

Hastanede ağrı kesicilerle daha iyidim, doktor Aprol Fort yazdı ama sanki pek etkili değil

Düz yatmak zaten imkansız

Koparıp atasım var yeni Memiş'leri yemin ederim... Bugün pansumanda gördüm meme ucu yeni kesi olmasına rağmen iyi görünüyordu ama çok detaylı incelemek istemedim
Göğüsler iki top gibi şu an biraz şekilsiz çünkü ödem dolu ve inanılmaz sert taş gibi. Bunların bi gün yumuşayıp benim vücudumun parçasıymış gibi hissedeceğimi düşünemiyorum şu an hiç
Yani anlayacağınız şu an moralim sıfır :KK43:

silaboz silaboz Tiramisu35 Tiramisu35 arzum77 arzum77 Esmerim233 Esmerim233 Eliff16 Eliff16

Kızlar eve geldim ben

Hastanede ağrı kesicilerle daha iyidim, doktor Aprol Fort yazdı ama sanki pek etkili değil

Koparıp atasım var yeni Memiş'leri yemin ederim... Bugün pansumanda gördüm meme ucu yeni kesi olmasına rağmen iyi görünüyordu ama çok detaylı incelemek istemedim
Göğüsler iki top gibi şu an biraz şekilsiz çünkü ödem dolu ve inanılmaz sert taş gibi. Bunların bi gün yumuşayıp benim vücudumun parçasıymış gibi hissedeceğimi düşünemiyorum şu an hiç

silaboz silaboz Tiramisu35 Tiramisu35 arzum77 arzum77 Esmerim233 Esmerim233 Eliff16 Eliff16
Lütfen olumsuz kötü düşünme. Ameliyat sonrası kötü olduk hepimiz,yeri geldi hiçbirşey yokken bir anda ağladım,birilerine kızdım bağırdım...
Hastanede direk kalçadan veya damaryolundan alınan agrıkesiciker daha etkili tabi. Evde ilk bir haftan biraz sıkıntılı geçer. Yattığın zaman Sırtını yüksek tut,bol su iç ve yürü. Beslenmene dikkat et.. İlaçlarını düzenli al,ağrı kesicinin ödem atıcı etkisinde var,muhakkak düzenli kullan. Herşey çok güzel olacak merak etme :KK19:

Lütfen olumsuz kötü düşünme. Ameliyat sonrası kötü olduk hepimiz,yeri geldi hiçbirşey yokken bir anda ağladım,birilerine kızdım bağırdım...
Hastanede direk kalçadan veya damaryolundan alınan agrıkesiciker daha etkili tabi. Evde ilk bir haftan biraz sıkıntılı geçer. Yattığın zaman Sırtını yüksek tut,bol su iç ve yürü. Beslenmene dikkat et.. İlaçlarını düzenli al,ağrı kesicinin ödem atıcı etkisinde var,muhakkak düzenli kullan. Herşey çok güzel olacak merak etme :KK19:
İnşallah canım :) zaten ağlama krizine girdim
Kızım hastalandı tam ben ameliyat olduğum gün şu an onun için bi çorba bile yapamıyorum :KK43: Allahtan babaannesi çorba yapıp getirdi

Ağrı kesiciyi 12 saatte bir alacağım tabi ki ama yeteceğini düşünmüyorum

yeni ameliyat olan arkadaşlarımız varmış hayırlı olsun bayanlar geçmiş olsun :KK200:

ya biliyosunuz ben 15 tatilde ameliyat olucam artık ama beni korkular sarmaya başladı
ayşegül hanımla görüştüğümde rippling (dalgalanma) meselesini sormuştum senin cildinin inceliğiyle alakalı falan demişti
ama şuan bunun olmasından çok korkuyorum göğüslerim olmamasına rağmen damarlar bile belli oluyo minik minik ince demek ki cildim
bende de kesin olacak mı kas zarı altına konulduğunda ya o kadar kafaya taktım ki dalgalanma olur mu diye vaz bile geçebilirim :KK42:
bunu yaşayan varsa ne yaptı veya karşıma böyle bi durum çıkarsa ne yapmam gerekecek yağ enjeksiyonu falan yaparız olursa dedi ama benim hiçbir yerimde yağ falan da yok
bilmiyorum yine aklım çok karışık

yeni ameliyat olan arkadaşlarımız varmış hayırlı olsun bayanlar geçmiş olsun :KK200:

ya biliyosunuz ben 15 tatilde ameliyat olucam artık ama beni korkular sarmaya başladı
ayşegül hanımla görüştüğümde rippling (dalgalanma) meselesini sormuştum senin cildinin inceliğiyle alakalı falan demişti
ama şuan bunun olmasından çok korkuyorum göğüslerim olmamasına rağmen damarlar bile belli oluyo minik minik ince demek ki cildim
bende de kesin olacak mı kas zarı altına konulduğunda ya o kadar kafaya taktım ki dalgalanma olur mu diye vaz bile geçebilirim :KK42:
bunu yaşayan varsa ne yaptı veya karşıma böyle bi durum çıkarsa ne yapmam gerekecek yağ enjeksiyonu falan yaparız olursa dedi ama benim hiçbir yerimde yağ falan da yok

iki kere atmışım mesajı kusura bakmayın :110:

İnşallah canım :) zaten ağlama krizine girdim
Kızım hastalandı tam ben ameliyat olduğum gün şu an onun için bi çorba bile yapamıyorum :KK43: Allahtan babaannesi çorba yapıp getirdi

Ağrı kesiciyi 12 saatte bir alacağım tabi ki ama yeteceğini düşünmüyorum
Ben günde 3kez alıyordum ağrı kesiciyi.. Duruma göre sende 3 kez alabilirsin bence. Kayınvaliden yardımcı olsun biraz sana,ev konusunda özellikle. Aman canım dikkat et lütfen,aniden yapacağın bir hareket bir anda kötü olmana etki edebilir!

iki kere atmışım mesajı kusura bakmayın :110:
Benim sağ göğsümde olmuştu bu durum. Kas zarı altıydı benimde. O göğsümde öncesinde daha az doku vardı zaten,bu yüzden zamanla üst kısım daha inçe olduğundan dalgalanmayı hissetmiştim.
Sonrasında yağ enjeksiyonu yaptı doktorum,gizlendi evet. Ama iyi yeterli yağ dolgusu yapılması gerekli. Çünkü erime oluyor,kalan miktarın sorunu gizlemesi önemli.
Biraz sıkıntılı bir durum tabi. Her riski göze almak bilgili bilinçli olmak gerek.

Kızlar eve geldim ben

Canim hic bozma moralini bende ilk gun narkozu cok zor atmistim 2.gun pismanlikla gecmisti:kızgın:az daha dayan bikac gune baski azalacak düz yatma 45 derecelik aciyla 3-4 yastikla yat kalkmasi daha kolay olur.uzun sureli de yatma kalk dolas evin icinde sabret aynilarini bicogumuz yasadik emin ol:anne:

Kızlar eve geldim ben

Canımmm daha dur çok yenisin hemen moralini bozma doktorunun dediği ilaçları antibıyiği almayı aksatma saatli iç. Bol bol su iç yürüyüş yap hafif hafif ağrın olduğunu düşünme güzel memişlerin tadını çıkar :KK66: ağrı durumu kişiden kişiye değişiyor kimininki hiç olmazken kiminin bikaç gün sürebiliyor . Umarım seninki kısa sürer ..

Yavaş yavaş yumuşama olacak bak Benim 1,5 ay oldu ama hala normal meme yumuşaklığında değil mesela :KK66: düz neden yatamıyorsun arkana yastık koy biraz destekli yatarsan kalkman daha kolay olur :KK66:

transmutation transmutation canım hiç korkma bana da yağ enjeksiyonu yapıldı ben 46 kiloydum ameliyat olduğumda merak etme doktor buluyor yağ bulacak yer :KK66: dalgalanma ayrı bir de rippling var yani Türkçesi ikisi de aynı ama şöyle fidyeyim rippling eğildiğinde ortaya çıkan sürekli birşey yani her zaman görünen birşey arada görünen dalgalanma bende de var yağ enjektesi yapıldı fakat tamamı eridi sanki :)) doğru maaajla düzelir diye umuyorum düzelmezse de gereği yapılır :KK66:

Benim sağ göğsümde olmuştu bu durum. Kas zarı altıydı benimde. O göğsümde öncesinde daha az doku vardı zaten,bu yüzden zamanla üst kısım daha inçe olduğundan dalgalanmayı hissetmiştim.
Sonrasında yağ enjeksiyonu yaptı doktorum,gizlendi evet. Ama iyi yeterli yağ dolgusu yapılması gerekli. Çünkü erime oluyor,kalan miktarın sorunu gizlemesi önemli.
Biraz sıkıntılı bir durum tabi. Her riski göze almak bilgili bilinçli olmak gerek.
transmutation transmutation canım hiç korkma bana da yağ enjeksiyonu yapıldı ben 46 kiloydum ameliyat olduğumda merak etme doktor buluyor yağ bulacak yer :KK66: dalgalanma ayrı bir de rippling var yani Türkçesi ikisi de aynı ama şöyle fidyeyim rippling eğildiğinde ortaya çıkan sürekli birşey yani her zaman görünen birşey arada görünen dalgalanma bende de var yağ enjektesi yapıldı fakat tamamı eridi sanki :)) doğru maaajla düzelir diye umuyorum düzelmezse de gereği yapılır :KK66:

çok teşekkür ederim cevaplarınız için
ben annemi çok ama çok zor ikna ettiğim için ameliyattan sonra oluşan herhangi bi komplikasyon inanılmaz korkutuyor
ne biliyim rippling veya kapsül oluşumu filan
başka operasyonlara veya yağ enjeksiyonuna zorunlu kalmaktan çok korkuyorum yani param da hazır yazdan beri bekletiyorum
neyse biraz daha düşüneyim en iyisi :KK61:

Hanımlar merhaba bende inşallah ocak ayında ameliyat olucam. Aslında şimdiden heyecanlıyım. Ama ölçüleri Hakkı'nda bi bilgim yok. Çok büyük olmadın ama küçükte olmasın ideal ölçü nedir

Kızlar eve geldim ben

Arkadaşım sakın moralini bozma. Yarın çok daha rahatlayacaksın buna emin ol belki bu gece zor geçer. Sonuca odaklan bu günler geçecek

Canımmm daha dur çok yenisin hemen moralini bozma doktorunun dediği ilaçları antibıyiği almayı aksatma saatli iç. Bol bol su iç yürüyüş yap hafif hafif ağrın olduğunu düşünme güzel memişlerin tadını çıkar :KK66: ağrı durumu kişiden kişiye değişiyor kimininki hiç olmazken kiminin bikaç gün sürebiliyor . Umarım seninki kısa sürer ..

Yavaş yavaş yumuşama olacak bak Benim 1,5 ay oldu ama hala normal meme yumuşaklığında değil mesela :KK66: düz neden yatamıyorsun arkana yastık koy biraz destekli yatarsan kalkman daha kolay olur :KK66:
Misafir yatağında yatacağım bu gece herhalde çünkü başlık kalkıyor
Yarı oturur pozisyonda durabiliyorum sadece
Hastanede sorun yoktu düz yatıp destek almadan kendimi kaldırıyordum hayta doktorum; süper çok çabuk toparlanıyorsun dedi..
Gel gör ki eve geldik Ağrım arttı
Düz yatınca kaslarıma inanılmaz baskı oluyor be tekrar kalkamıyorum Acıdan

:KK43: atlatacağım inşallah
Senin 1,5 ayda hiç mi yumuşamadı yaa??

Misafir yatağında yatacağım bu gece herhalde çünkü başlık kalkıyor
Yarı oturur pozisyonda durabiliyorum sadece
Hastanede sorun yoktu düz yatıp destek almadan kendimi kaldırıyordum hayta doktorum; süper çok çabuk toparlanıyorsun dedi..
Gel gör ki eve geldik Ağrım arttı
Düz yatınca kaslarıma inanılmaz baskı oluyor be tekrar kalkamıyorum Acıdan

:KK43: atlatacağım inşallah
Senin 1,5 ayda hiç mi yumuşamadı yaa??
Ben ilk bir hafta kendım yatıp kalkamadım bikaç yastık destegiyle yatmama ragmen, hele hastanede kendın kalkman süpermiş! 1. Haftadan sonra kendim yatıyordum ama kendım kalkamıyordum.. 2. Haftadan sonra kimseye ihtiyac duymadım yatıp kalkmak icin:KK66: düz yatarsan biri de yardım etse kalkmakta zorlanabilirsin.. yarı oturur pozisyonda yatman cok daha iyi.. bence sen cok daha cabuk toparlayacaksın kuzum

Sağol Canım
Ben de yarın daha iyi olacağımı düşünerek geçireceğim bu geceyi :KK66:
olacaksın ilk gün bitti bike bak iki gündaha sık dişini sonra hıphızlı iyileşme günleri. Allah biliyo ya benim ilk dört günüm çok berbat geçti çok canım acıdı hatta hep affet Allahım senin işine karıştım çarptın beni diye ağlıyodum acıdan eşimde halime gülüyordu saçmalama gülenayyyy geçince bileyin kalmaz görceksin diyordu. Gerçektende öyle tarlım geçince bişeycik kalmıyo insan şaşıyor o acıya nasıl dayandığına ama Allah veriyo sabrını çok şükür iyiki olmuşum iyiki karartmışım gözümü seninde iyikilerine az kaldı biraz sabret canım

Çok ağrım var. Ayağa kalktıktan sonrası kolay yürüyebiliyroum suyumu kendim içebiliyorum tuvalet işimide görebiliyorum orturup kalkmada da sorun yok ama yarı oturur pozisyonda bile olsa kalkmak çok zor. Yatarken kendim yatıyorum ama kalkmak ölüm gibi. Yarın ağrım daha mı az olacak? Yojsa bikaç gün böyle mi olacak:KK43:
Buarada 375 high profil takmış doktorum diğeri koluna değiyordu aşırı gergindi dedi. Ama baya iriler vücuduma da çok uygun görünüyor tabi açık halini henüz göremicem ama olsun.

X