Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Can'ım serum fizyolojik içeren protezlerdi sanırım. Çünkü 3 günde bahsettiğiniz sönme olduysa kohesiv jel olamaz. Diyelim kohesiv jel yırtıldı o zaman hacim kaybı olmazdı olduğu gibi kalırdı. Diyelim içşndeki jel aktı( ki bu mümkün değil) o zaman da şekil bozukluğu olurdu.
Hanimefendi ne 3 gunu 3 yil yazmisim oraya ici jel olan yuzeyide puturlu olanindan yani en iyisi hacim kaybi oldugunuda yazmadim kafam kadar sis mumkun olmayan sey olmus isde satarken banada olmaz diye sattilar siz mentorun avukatligini yapacaksaniz elimde delilim cok rahat olun mr cekildi doktor muayenesi iki doktorla yapildi kicimizdan element uydurmuyoruz yani

Resim nasil paylasiyorum bilemedigim icin mr sonucunu paylasamadim paylasirim tabiki cok yogunum oyuzden surekli giremiyorum dernege basvuruyorum bu konuyla ilgili bi resim paylasamadim cvp yazamadim diye sonuclara varmanizda tebrik ederimki cok ilginc bayanlar hic isim gucum yok basima gelmeyen biseyleri yazayim dedim bu mu yani

Album olustura girip dosya yukleye de bastigim halde hic bi sekilde telefon dan resim yukleyemiyorum bi yardim lutfen

Hanimefendi ne 3 gunu 3 yil yazmisim oraya ici jel olan yuzeyide puturlu olanindan yani en iyisi hacim kaybi oldugunuda yazmadim kafam kadar sis mumkun olmayan sey olmus isde satarken banada olmaz diye sattilar siz mentorun avukatligini yapacaksaniz elimde delilim cok rahat olun mr cekildi doktor muayenesi iki doktorla yapildi kicimizdan element uydurmuyoruz yani
Lütfen daha nazik olalım. Benim mentorla hiçbir ticari hukukum yok. Kar payı almıyorum. Yaşadığınız çok ciddi Bi sıkıntı. Biz burda aydınlanmak ve daha net bilgiler istedik. Ayrıca benim protezlerin natrelle, aynı sıkıntı bizde de olabilir. Biraz daha net ve nazik olsanız sevinirdim, çok geçmiş olsun Allah şifa versin.

Resim nasil paylasiyorum bilemedigim icin mr sonucunu paylasamadim paylasirim tabiki cok yogunum oyuzden surekli giremiyorum dernege basvuruyorum bu konuyla ilgili bi resim paylasamadim cvp yazamadim diye sonuclara varmanizda tebrik ederimki cok ilginc bayanlar hic isim gucum yok basima gelmeyen biseyleri yazayim dedim bu mu yani
Çok haklısınız, ama burada o kadar acayip yalan dolan paylaşımlar oluyor ki, biz de herşeye şüphe ile yaklaşıyoruz. Amacımız aydınlanmak/aydınlatmak. Çok geçmiş olsun.

uzun zamandır İstiyodum eşimi ikna edemiyodum zaten öncesinde karın germe ameliyatı olmuştum tekrar doktoruma gittim çok araştırmadm önce allaha sonra doktorum size güveniyorum dedim çok buyuk istemiyodum doktorumla kararlaştırdık emzirmeden dolayı derim fazlaydı doktor bunu doldurmak lazım dedi ve 410 cc yuvarlak implant takıldı tabi ben bunu tam olarak ameliyatdan sonra öğrendim çünkü denene denene yapılıyomuş sonrasında ağrım çok hafif oldu oda kalkarken tek başıma kaldım hastane hiç sıkıntı çekmedim çok şükür öyleki 5 . Gün metrobüsle doktoruma gittim sonuç çok şükür allahıma çok iyi oldu keşke daha önce yaptırsaymışım isteyen herkes hiç zaman kaybetmeden olsun derim imkanı varsa.
@nulgun izle beni canım. Foto göremiyorum.

Bakin arkadaslar ben de cok arastirdim ozellikle bu formlari sizin yazilarinizi haftalarca okudum oyle karar verdim benim amacim benim gibi birileri arastiriyorsa ogrensin bilsin diye buraya yazmak bunun icin kayit oldum sirf yoksa ne formu kullanmayi nede resim atmayi biliyirum burdakilerin icinde guvensizlik sorunu varsa once pisikologa gitsinler benide kkendierine benzetmesinler ben insanlara inanan guvenen bir insanım ki sizlerden fikir almak icin soru soruyorum akil akildan ustundur diye akıl vermek su yolu izle demek yerine yalancilikla suclamak bence pisikolojik bir rahatsizlik sorun bendeki silikon yirtik buna odajlanmak yerine cok bilmislik yapmak markayi savunmak yok asla yirtilmaz demek beni yalancilikla itham etmek hos deyil bbbirinize resim atabilirim whatsupda o arkadasda benim icin yukleyebilir resmi deyilmi elimde belge olmadan burda carcar otmem zannimca saygiyca rica ediyorum once ev sahipleri saygili olsun sizlerin burda daha once ne yasadigi beni ilgilendirmez ben halen insana guveniyor inaniyorum hukuki olarak gidilecek yol varmidir belki aramizda avukat vardir belki plastik cerrah vardir benim dokturumdan daha bilgilidir akil verir diye yazdım yoksa kim ne taktirirsa taktirsin banane asla yirtilmaz darbe yada kaza yada delici bi aletle ancak yirtilir dediler sonuc ortada hemde bunlarin hicbiri olmadi sevismede bile bir hard durum soz konusu deyil dayimiz öldü günlerdir cenaze evinde ayri ayri bir durum vardi

[photo=medium]1247948[/photo]
[photo=medium]1247947[/photo] mr raporlari bunlarda
çok g.olsun cnm Rabbim bir an önce şifanı versin.. bende ameliyat olmaya karar vermiştim tırstım şimdi.. çok çok nadir görülen bir durum yaşamışsın.. markanın ürününün arkasında durmaması hayret verici sonuçta kullanıcı hatası denilebilinecek bir pozisyon yok ortada derhal seni mağdur etmeden değişim yapmaları gerekirdi ki isimlerine yakışır bir davranış olsun.. tekrar çok çok g.olsun..

Nuronunu Nuronunu , tekrar çok geçmiş olsun. İnan buradaki arkadaşlar kimseyi suçlama niyetinde değiller. Hiçbir markanın reklamını da yapmazlar. Ama o kadar acayip paylaşımlar oluyor ki, inanılmaz dersin :KK66: reklam yapanını mı ararsın Bi kere üye olup Dr karalayanını mı....

Senin yaşadığın gerçekten çook beklenmedik Bi durum. Herkes şaşırdı. 250 kiloluk basınca dayanır denen Bi protezin yırtılması hepimizi şok etti. İnşallah kısa sürede herşey yoluna girer. @zullall vardı, o hukukçuydu, ama uzun süredir foruma girmiyor. İnşallah görür de dönüş yapar. Ameliyatını yapan Dr ne diyor????

herkese merhaba.bişey sorcam kızlar.ameliyat izleriyle ilgili güncel tecrübeleri olan varsa paylaşabilir mi?kantaron yağıyla isveç şurubu karışımı bir de aloe vera bitki suyunun iyi geldiğini okudum fakat emin olmadan bişey yapmak istemiyorum.doktorum bişey demedi sormayayı da unuttum.ayrıca masaj falan da demedi.böyle durup zamanla geçmesini mi bekleyeyim bilemedim ne dersiniz?bu konuda uygulama yapanlar var mı? not:dikiş yok bende yapıştırma yöntemi ile yapıldı.
Mrb benimde yapıştırma yapıldı ve doktorum sıkı sıkı tembih etti masajımı günlük yapiyorum ve iz için kremimide sürüyorum(bugün 65.günüm )..yapıştırma yapılmasıyla alakalı olduğunu zannetmiyorum doktoruna hatırlat bence..düzenli masaj belirli bir süre çok onemli ileride sıkıntı yasamaman için.

Eliff16 Eliff16 Elifcim ameliyat izleri için doktorum bana scarex marka jel verdi, henüz kullanmaya başlamadım 15 gün sonra başlıcam. Birde kantaron yağını morluk,şişlik olan bölgelere masaj yaparak yedirmemi tavsiye etti. Onu da henüz kullanmaya başlamadım :))))) seninde jel ve yağ aklında bulunsun :KK16:

Kızlar selam bugün ameliyatımın 9. günü sabahları uyandığımda göğüslerim taş gibi oluyo bu normal bişey mi benzer durumu yaşayan var mı acaba

X