Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

DDoktoruu kotuluyemem hatta isim soranlara vermiyorum cunku onunda hatasi deyil tamamen firmanin hatasi birde isin su boyutu var basima geldikden sonra nasil birdaha taktiracagim onlara guvenipde lutfen aramizda bbir hukukcu varsa bana bi akil verin cok caresizim

ameliyat olmadan garanti neleri kapsiyor lutfen arastirin ona gore secim yapin cok tesekurler

Yok artik nasıl patladı?? Durduk yere nasil patlar ? Hadi patladi diyelim nasıl anladın söndümü balon gibi ? Cidden cok merak ettimki burdaki cogu bayanlarin mentor zaten. Nekadarliktin bide ?
Cnm once agri oldu yuzustu yatamadim adet sonlarimdi gousum halen sis ondan galiba diye dusundum adetim bitti ama sag memedeki acim bitmedigi gibi birde memede sislik hissi ve meme ucunun icinde kasinti basladi ve sertlik oldu tas gibi olmusdu ameliyat olali 3 sene oldu

Umarim resimleri gormussunuzdur girdugunuz gibi imkansiz diye bisi yokmus

Umarim resimleri gormussunuzdur girdugunuz gibi imkansiz diye bisi yokmus
Merhaba,nihayet bana bir cevap yazmışsınız :)
Ben uzun zamandır foruma üyeyim ve hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Tabiki olmaz diye birşey Yok ama gerçekten çok kafa karıştırıcı bir durum.
Bu arada sizde kapsül oluşmuş,doktorunuz yada ultrasonu çeken kişi bahsetmiştir sanırım. Kapsül durumunda hele ileri kapsül durumunda gögüs şişer,ağrı yapar,şekil bozukluğu yapar zaten. Göğsünüzdeki şişlik kapsülden kaynaklıdır. Jel protez anlatıldığı gibi delimse yırtılsada akmaz,dağılmaz ve sorun yaratmaz. Ama tabi değişilmesi gerekir. Durduk yere yırtılması gerçekten ilginç. Bu yüzden araştırılmaya gidilecektir. Acaba kapsül buna sebebiyet vermiş olabilirmi diye bir düşündüm ben..
Keşke doktorunuz protezi çıkarttığında yenisi ile değiştirip size yardımcı olabilseydi. O süreci bekleyip tekrar ameliyat olmak can sıkıcıdır haliyle..

Bende damla protez taktıracağım mentor marka senınkının markası ne? Agrıların ne durumda ne kadar agrı yapıyor ? Benım doktorum 4 hafta 2 kılodan fazla agırlık kaldıramazsın dedı gozum korktu acıkcası.

kusura bakmayin forumu kullanmayi yeni ogreniyorum burdan sizlerden bir fikir alirim belki diye uye oldum cizecegim yol kinusunda cok kafam karisik galiba burda kimsenin basina gelmemis sag meme inanilmaz buyudu ve sisdi artik cok agrim yok ama haliyle meme ucuda memeyle buyudu artik cikartirsamda yeni taktirsamda sag memeyi toparlamakda gerekicek cok mutsuzum

Can'ım ameliyatını olup, Yen'i protezleri taktırdıktan sonra, eski protezler incelemeye gidecek di mi??? O incelemeye göre sana protez bedeli mi ödenecek?!? Ama sen kendi cebinden tekrar Bi çift protez almış olacaksın. Aslında iyi Bi avukatla deli gibi tazminat da alınır.

Cnm bnm ben ameliyatla cikartcam kapancak eger onlar inay verirse bu arada aradan 6 yada 7 ay gecmis olacak sonra gonderecekler ben birdaha ameliyat olucam yenisini takacaklar neyin onayi bende anlamadim mememe şiş sokmadim heralde eger siz bunun garantisini veriyorsaniz bunu cikarirken yenisini takin dimi hangi avukata gidim memem patladi deyip durumu anlatayim ay utanc bi durum yani birde her avukat bilemezki yasal yolu nedir ben internete baktim hic bir bilgi yok ben bu mentor firmasinin sayfasina baktim turkiye ddistribütörü gozukmuyor bile bence mentor firmasi bu durumu bilse cozer bu sorunu turkiyeye getiren firma herkimse pisligi o firma yapiyor

Burda bi tane doktor var aslında ona sorsak olmaz mı?

Hocam Nuronunu nun silikonu patlamış mı kapsül mü oluşmuş mr raporları da profilinde var bize yardımcı olur musunuz böyle durumlarda nasıl bir yol izlemek lazım ? @OpDrAltughanCahitVural

Olmazmi bize bir fikir verir valla cok tesekur ederim allah razi olsun insallah hocamiz gorurde dönüş yapar bize

çok geçmiş olsun tabii bu avukata gidip danışılacak normal bir durum değil fakat senin tabir ettiğin gibi utanç verici bir durum olduğunuda düşünmüyorum. sen bir bedel ödedin ve satın aldığın üründen memnun kalmadın bunun arkasına düşmek yasal olan tüm haklarını aramak bence en tabii hakkın. tüketici mahkemelerine yada tüketici haklarını koruyan avukatlara başvurman gerektiğini düşünüyorum hiç inceleme yaptınmı tükwtici mahkemeleri hakkında

Bir de 3 kere ameliyat olmuş olacaksın bunun doktor masrafı var hastahane masrafı var sadece silikonu değil hem senin psikolojik yaşadıklarını hem de diğer masraflarını karşılamalılar. Sonuçta biz gidip marketten almıyoruz bu implantları takan doktorun getirtiyordur bunu, doktorunla konuş kimden alıyorsunuz kiminle iletişime geçmemiz gerekiyor diye olmadı internetten yurt dışı firmasına gir direk yaz başına gelenleri. Dava açılacaksa sadece distiribütör firmaya değil ana üretici firmadan şikayetçi olmalısın ki sesini duysunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…