Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba,geçniş olsun. Yönteminiz nedir? Kas altı,kas üstü?
Bende kas zarı altı meme ucu kesisi ile 400 cc var.
Foto eklermisiniz,görelim :)

merhaba ben de yaptırmak istiyorum ama daha önce yaptıran varsa merak ettiğim bir şey var. yaptırdıktan sonra aşırı sert olduğunu bu yüzden de erkeklerin pek hoşuna gitmediğini söylüyorlar bu doğru mu?

Kizlar ya benim sporcu sutyeninden tahris oldu artik sizliyo naylon diye napicam deliricem sizlamasindann buz falan koysam tahris oldum resmen ya

Merhaba,geçniş olsun. Yönteminiz nedir? Kas altı,kas üstü?
Bende kas zarı altı meme ucu kesisi ile 400 cc var.
Foto eklermisiniz,görelim :)
Mrb, tesekkur ederim. Kas zarı altı benimkide, meme dokum olduğu için bu yöntemi seçti doktorum. Nasıl foto eklenio bilemiorum. Daha hiç dokunamıorum çok ağrım var meme uçlarında. Bikaç gün kendime geliyim eklerim :)

Kizlar ya benim sporcu sutyeninden tahris oldu artik sizliyo naylon diye napicam deliricem sizlamasindann buz falan koysam tahris oldum resmen ya
sana ameliyat sütyeni aldırmadımı dr anlsmadım niye sporcu giyiyosun. benim bugün kontrolüm vardı dr arsıra telsiz dikişsiz pamuklu sporcu atletlerinden giyebilşrsin ama çok tutma dinlenince medical sütyene geç hemen çünkü ödemlerini o indircek ve şekle sokucak onu mümkün olduğunca çıkarma dedi

Mrb, medical sütyen nasıl oluyo ? Bana da sporcu sütyeni giydirdiler

Evet benimde meme dokum vardı,bu yüzden bu yöntem uygun görüldü Banada
Foto ekleyeceğin zaman yardımcı oluruz sana o zaman Kimlerin görüp göremeyeceğini ayarlayacak şekilde eklersin.

Mrb, medical sütyen nasıl oluyo ? Bana da sporcu sütyeni giydirdiler
Ameliyatta takılan sütyen medikal oluyor. Bir iki hafta sonra doktor sporcu sütyenine geçiriyor. Sporcu sütyeni daha rahat,telsiz ince,protezleri olması gerektiği yerde tutan rahat bir sütyen. Medikal sütyen korse gibi sıkı,babaanne tarzı bir sütyen :)

Buarada yeni yaptıracak olanlar nette bir simülasyon programı var fotonuzu çekip o programda göğsünüzü istediğiniz boyuta getirip doktor gösterebilirsiniz. Ben doktorun muayenesi esnasında çektiğim simülasyon görüntü üzerinde oynama yaparak karar vermeye çalıştım mesela

Yardımcı olmak konusuna gelince bir üyeye soru sordum beni fake falan sandı galiba "inandırıcı gelmedi fotoğraflar" falan yazmış. Şok oldum.
Neyse doktoruma yazdım akşamüzeri 415 ccden başlayacak denemeye çok mutlu oldum

Günaydın, bende şuan sporcu sütyeni var aml bitince siyah sporcu sütyeni giydirmişler. Bugun 4.günüm. Şimdi ben sporcu sütyeninden mi devam etcem yoksa medikal sütyenmi alıyım ?

selam kızlar..bayadır girmiyodum foruma..ameliyat olanlara geçmiş olsun..güle güle kullansınlar..herkesi memeişlerinin durumu iyidir umarım.. Cyndyrella canım senin de her şey yolundadır die düşünüyorum..benim 15 gün önce 6 ay oldu..tamamen bana ait oldular diyebilirim..müthiş bir yumuşaklık var..ama benim dokum da vardı zaten baya onun da etkisi olduğuna eminim..yan yattığım zaman silikonsuz meme gibi..sırt üstü yatınca tabiki daha sert çünkü damla protez..onu da sorun etmiyorum açıkçası..dikişlerimin durumu gayet iyi..krem kullanmaya devam ediyorum..elimdeki tüp bitene kadar kullanmayı düşünüyorum..bir dahaki kontrolüm memişlerim 1inci doğum gününde ne kadar rahat bir yaz geçirdim anlatamam..kıyafet sıkıntısı yaşamamak ne güzel bir şeymiş..fırsat bulduğumda resim eklicem..

Ben iyiyim canım. Bende çok sık giremiyorum siteye. Öpüyorum herkesi

yooo bence çok sert olmuyorlar zamanla yumuşama oluyor benimki gibi eşim şuanki kıvamına harika diyor gerçek meme gibi yumoş yumoş hemde dolgun bazen yüzüstü yattığımda söncek gibi geliyor ama

benim de 8 ay oldu olalı vee unutmuş gibiyim mememi sanki bana aittler kıyafet sıkıtısı yaşamadı m bol bol v yakalar giydim seksi badiler tatilde salına salına arzı endam ettim memeli olmak duygusu harika SAPINA KADAR KADINIZ ARTIK

sen kaç istiyorsun benim 415 cc yuvarlıak dual plan kas altı yöntemi ve koltuk altından takıldı çok memnunum

Günaydın, bende şuan sporcu sütyeni var aml bitince siyah sporcu sütyeni giydirmişler. Bugun 4.günüm. Şimdi ben sporcu sütyeninden mi devam etcem yoksa medikal sütyenmi alıyım ?
Bazı doktorlar farklı teknik kullanıyor. Yani misal hiç sütyen takılmadan bandajla göğüsleri bandajlıyorlar sıkı sıkı.. Kimi ameliyattan bir iki ay sonra her türlü sütyeni serbest bırakıyor.
Yani sen,ben herkesten farklıyız. Her doktorun tekniği,hastaya önerdiği durum farklı . O yüzden doktorun ne öneriyorsa sana ! onu uygula
Medikale geçireceğini sanmıyorum. O sütyen ameliyat bitince kullanılıyor. Sürekli kullanılması iyi degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…