Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

sana komik gelecek bu sitede ameliyat olan kadınların % 90 ın elinde fatura yok çünkü vermiyorlar istiyorsun kontrol de verelim diyorlar mail ile istiyorsun maillere cevap verilmiyor

Son düzenleme:

Yok komik gelmiyor çünkü siteyi okurken bunu fark ettim ben. Kimsenin elinde fatura yok. Sadece bunu üniversite hastanesinde olan kadınlar protez ücretini medikal firmaya, ameliyathane ücretini de hastane idaresine yatırmış ve faturasını almışlar.

Kim mutsuz olmak için yola çıkar? Kim sorun yaşayacağını düşünerek hareket eder ki? Bizim ülkemizde profesyonellikten uzak olarak işliyor bence işler. Gönül ister ki hiç sorun olmasın ama sorun çıkma ihtimalinde ne olacak? Bunları konuşmak istemiyoruz. Görmek istemiyoruz. Yok sayıyoruz. Hadi doktorlar haklı yok saymakta, peki bizler?

yazacağım çok şey var aslında ama neyse diyorum

Doktoruma ben de ne Zaman yan yatabilirim, ne Zaman güz yatabilirim diye sorduğumda "YATABİLDİĞİN ZAMAN " demişti bana demek ki vücudumuzun izin vermesini beklemeliyiz
Aynen, Dr. Bora ok da baan öyle demişti. Yatabildiğin zaman yatarsın. Hatta düşün bazıları meme ve popo silikonunu aynı ameliyatta taktırıyor e o zaman mecbur karın üstü yatıyorlar demişti

Daha yeni girebildim foruma ama bütün gün düşündüm seni, ne yaptı diye... Ya çok iyi ya demek herkes bakıp wowww diye bağırdı süper bu :) Bulantılarına değidi o zaman değil mi? Nasılsın şimdi??

geçmişmolsun olmuşsun amaliyatıYaaa seninki yine çorapmış benim amaliyattan sonra sadece dizlerimde dizlik şeklinde kalın yünlü çorap benzeri bişey vardı ama ayaklaım açıktaydı,o neydi acabaaa

Ben de hiç üşümedim hatta hep ter attım cam açıktı bütün gece. Saat 10'da ağrı kesici yapmaya gelicekler. Ya ışığı bile açıp kapatamıyorum
Benim üstüme amaliyattan çıkınca sıcal elektrikli battaniye attılar üşümeyim diye ama var yaaaa duygulanmıştm üstüme sıcak şey gelince nasıl mutlu olmuştum ohhhhh demiştim

Ayyyyy valla bu cuma benim. Ama sayenizde hiç korkmuyorum. Heyecanlıyımmmm...
Aynen bende sizler sayenizde hiç korkmuorum acı çekicem ağrı çekicem ama hiç gözüm korkmuo açıkçası ama süper olcak sonuç bak buna eminim haber verirsin dimi ameliyata giriorum çıktım falan die

Gülüşünü çok güzel hayal ettim eminim ki gülüşünün doğal hali de sana çok yakışıyordur :)

Bende bir hukukçu olarak sana kesinlikle katılıyorum bu işi yapıyorsalar aldıkları ücretin kat kat hakkını vermesi lazım

aynen ben de yaptırmadım, tam yaptıracakken bebeğim oldu vs daha da uğraşmadım. zullall hala doğal güzelliğimizle burdayız ikimiz he he

Gecen hafta Volkan tayfura muayeneye gitmiştim bende meme kontrolünden sonra hazır gitmişken bacak germeyi sordum...adam hiç yapma taraftarı değil önce spor dedi valla 1 sene yürü koş kas uzatma hareketleri yap dedi susturdu beni para almak isteyen bir doktor olsa yapalım iyi olur derdi....caaaanım doktorum önce olurundan yana bakalım kendimi spora verdim,şuan arka bacaktaki hamstring kaslarımı geliştirmekle meşgulüm çok hırs yaptım Değişim olur inşallah olmazsa doktorun kapısına dayanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…