Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bünye cok önemli geercekten ama bilemiyorm yani kaalara dokunulup ödem toplanilip agrim yok diyen insani anlından öperim. Ay yok masallah benimkiler cok guzel olmus bekledigimden guzel olmus diyebilirim suan biraz sekilsiz sukulsuzlar ama cok guzeller ben ilk narkozdan ayilip ayilmaz elimi kaldirim kiyafeti cekmistim bunlar cok kucuk ya demisim sonra odaya geldigimde doktor geldi sutyeni giyrdirdi kafami kaldirip baktim oha bunlar benimmi dedim annemin zaten gozler faltasi gbi acik masallah hocam ellerinize saglik dedi :) ne buyuk. Ne kucuk tam orta. Hastanede resim cekmislerdi telden resim koyamiyorm 2.3 gun sonra bilgsyrdan resim koyucam. Ahahahhaha aminn yaaa cirkin sansimiz olsun

Kızlar bugün ameliyatımın 13. Günü Regli dönemime 5 gün var bu sabah dikiş yerlerimin etrafında ara ara sızı giriyor çok fena normalmi acaba bu tecrübeli arkadaşlar cevap yazabilirmi? Ameliyattan sonra bile böyle sızlamam olmamıştı. Bu arada benim kesi yerim göğüs ucu yarım ay şeklinde

Canım arkadaşın hangi doktora ameliyat oldu ? Bende çok hızlı iyileşenlerdenim

Benimde göğüs ucu ilk adetin cnm normal merak etme

Yanlis yere cevap yazmisim benim ilk doktorum bulent beydii:) canim kas altimi olacaksin ona gore ben saana nasil hissedecegini soyliym ben 3 gunlugum cunk tazeym
yari kas alti yari kas ustu denildi. normal dogum yaptim aslinda aci esigim yuksek bakalim nasil olcak titiit bi tatli heyecan

Canım arkadaşın hangi doktora ameliyat oldu ? Bende çok hızlı iyileşenlerdenim
İstanbulda bir dr a oldu. 3. Gün izmire geldi uçakla. Dr adını sormadım hiç. Çünkü ilgisinden memnun kalmamış. Dikişi de1yıl sonra erimemiş. 1yıl sonra dikişin tekini aldırdı sadece.

yari kas alti yari kas ustu denildi. normal dogum yaptim aslinda aci esigim yuksek bakalim nasil olcak titiit bi tatli heyecan
bende iki tane norml doğum yaptım ama sanıyorum bu ağrıların doğum ağrısıyla pek alakası yok inşllh sende kolay ve ağrısız atletenlardan olursun canım bol şans ne yalan söyliyim betüş beni çok korkuttu ertelememin en büyük sebeplerinden biride bu

her insanin anatomisi farklidir bazi arkadaslarimizin agrisi cok oluyor diye bizim de kesin oyle olacak diye bisey yok bence tabi ki agri olacaktir bu uygulanan yonteme gore degisiyor sanirim fakat doktor kisiye en uygun metodlarla yapiyordur bence ..gulu seviyoruz dikenine de katlanicaz bu yuzden korku duymak yerine biraz cesaret diyorum kendimi boyle motive ediyorum

Evet sana katılıyorum. Ben geçen sene vazgeçenlerdenim. O zaman bu siteyide bilmiyordum. 1yıl sonra yine depreşti isteğim. Ha bu bir yılda da bi çok yöntem denedim. Kremler çaylar falan bi işe yaramadı. Üzülüp duracağıma çekeyim acısını kurtulayım valla. Geçen sene olsaydım şimdi 1yıllık olacaktım. Ama olsun inş. Bu sefer.. Acı kısmına da hazırladım kendimi. Allah sağ salim kurtarsın inş. Hepimizi. Bu gece rüyamda gördüm ameliyat olmuşum. Çok güzeldi rüyam. Hayırlısı inş.

çok haklısın canım sakın vaz geçme gözünü korkutma bende vazgeçmedim sadece zamanlamayı ayarlayamadığım için erteledim oğlumun düğününü bi halkedeyim Alkahın izniyle yaz sıcakları geçince ilk işim ameliyatımı olmak inşllh herşey istediğimiz gibi olur sonunda yüzümüz güler bizimde

Iyide bu doktorun eli ve tamamen bünyeyle ilgili bi durum. Yaptiranlar ins cabucak atlatir ama ben pertim:)

Çok geçmiş olsun tekrar - bu halinle foruma düzenli yazman çok güzel hepimiz takip ediyoruz gelişmelerini merakla :) çabuk geçer tüm Ağrılar inşallah

insallah canim korkulacak bir sey yok estetik alaninda en fazla basarili olunan dal meme protezi. cok basarili cerrahlar var ulkemizde. Allah herkesin gonlune gore versin kiz arkadasimin ablasi 2 sene once ameliyat olmus ve operasyon sonrasi donemi kemik suyu icerek rahatlikla gecirmis bana da mantikli geldi dokularin yeniden olusmasina yardimci olabilir deneyecegim yarin yazicam buraya operasyondan sonra

ben de benzer ruyalar goruyorum bilincaltima isledi kendini ne zaman hazir hissedersen o zaman yaptirman cok onemli ama baskalarinin deneyimlerini baz almayalim bence hayirlisi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…