Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

çok fenasınnn betüşşş çookkkk
Öyle ama yalan degil yanii:) ama dedigim gibi bünye meselesi tabi :) ama cogu kisi benim gibi demistir kesin hastanede tuvalete 3 kisi kaldirdi iste o an dedim ah betus naptin sen okadar pismanimki geri cikartin diye yalvaracaktim yani. Boyl3 dusunende vardir eminim .

Bence haklısın. Ama bu yol böyle geçilcek demekki.

p
peki
şuan nasılsın ilk günkü ağrılar kaşmadı dimi bak atla deve değil yani geçmiycek acı yokmuş dimi tatlım.O zaman nediyoruz beklenen gün gelecekse çekilen acılar kutsaldır
bencede böyle düşünen çoktur tabiiki ağrı acı çekmek hiçkolay bişey değil ammmaa nedemişler BEKLENEN GÜN GELECEKSE ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR.

Ilk gunlere nazaran daha iyiym cok sukur az once igne vurdurdum cunku . bilmiyorm bakalim sabir ediyorm sonuca :)

çok sevindim tatlım inşllh dahada iyiyim msjlrnı okuruz bak negüzel kurtuldun biz naapak
Yarin ameliyt tarihimi aldigim gündü. Ne cabuk zaman gecti ameliyt tarihimi bile aldigimda agliyodum ben basta kastım ben kendimiiii:)))

Yarin ameliyt tarihimi aldigim gündü. Ne cabuk zaman gecti ameliyt tarihimi bile aldigimda agliyodum ben basta kastım ben kendimiiii:)))
bencede sence bana ameliyat tarihi verildiğinde ağzım kulaklarımdaydı çok mutlu olduydum yazıkk kısa sürdü mutluluğum hayırlısı naapalım

Aynrn canım ben de araştırdıkça boğuluyısun çünkü

Ne yarılaması bitirdin yolu maşallah. Bizi de bitirdin korkudan. Ahh ahh

Bakma ona sen. Çekilmeyecek ağrı değil. Ama çok acıyor evet. Ben kendi kulagimi kendim deldim 2 sezaryen oldum bu kadar acı çekmemistim. Ama degiyor keskee daha once yaptirsaymisim diyosun kesinlikle. 2 katı daha agrısı olacagini bilsem yine yaptirirdim yine yaptirirdim. Sonuç muthis. Yuruyusun kendine guvenin tavan. Mutluluktan cektigim aşk acisini bile unuttum.

bencede sence bana ameliyat tarihi verildiğinde ağzım kulaklarımdaydı çok mutlu olduydum yazıkk kısa sürdü mutluluğum hayırlısı naapalım
He ya ameliyt tarihi aldim geriye 3 den saydim gittim geldim iyilesme dönemi :)

Kız ameliyatimdan once senin yazdiklarindan kelebek kanatlarin kirilmasin emi dedim yani okdr korkuttun beni simdide bakma sen ona diyosun oma bakarsan bende kendi kaşımı cenemi kıkırdagimi deldim bünye meselesi tamamen. Korkmayn siz yinede kimi o gün ayaga kalkiyormus ki bu nasil oluyor bilmiyorum kimide 1 hafta sonra kalkiyor . ama cidden Allah yardimcimiz olsun bana rüya gbi geliyor hala ameliyt gununu aldigimdan beri aglaya zirlaya bitirdim iste :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…