Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Betüüuüüşşş diye bagirasim var.yazmasam da gunlerce yazilarinizi takip ediyorum.ama artik yazayim dedim.sakin vazgecme.asil vazgecersen cok pisman olacaksin.hic gozunde buyuttugun gibi degil inan.benim 1 ay 2 hafta oldu ameliyat olali.ben de cok korkuyirdum.ameluyatta ölürüm korkum bile vardi.o kadar arasturdim ki aylarca arastirma yaptim .yaz tatilinde olmaya karar verdim.ta ki bu sayfayi kesfedene kadar.kizlarla 2,3 gun gun yazistim sadece .o hafta icinde sali muayene olmaya gittim doktora ve cumaya ameliyat gunu aldim.ayni hafta.cumaya kadar cok agladim yiprandim.amaaaaaa gercekten bekledigim kadar degildi.tabiki agrin olacak ama inan katlanilmayacak kadar degil.oldu bitti oluyorsun.iyiki hemen gun almisim.yaza birakmamisim.sakin korkma.ameliyathaneye giderken bile eşim elimden tutmustu ve ikimiz agliyorduk.sanki ölüme gidiyorum gibi.simdi guluyorum halimize.sakin ol.sonra sen de guleceksin haline.sakin vazgecme.
Kendimi gördüm resmen bizde öyle sanki ölüme gider gibi ağlayarak..hey Allah im insan ister istemez duygulanıyor işte İnsanız neticede birde çocuk olunca durum çok daha farklı bir boyut almaya başlıyor. Yaşayan bilir.

slm kızlar ben çok düşündüm ve ameliyatı yaz sonuna ertelemeye karar verdim. eşimin işten izin alamaması bakucak kimsenin olmaması ve iki tane çıcuğun bakımı sene sonu gezileri okul gösterileri ve en önemlisi sünnet gibi birçok engelim var çok üzülüyorum ama yapacak bişey yok belkide hayırlısı budur hakkımda naapalım geç olsun güç olmadın deyip kaderime razı olcam
Canım üzülm, her işte bir hayır vardır. Yaz sonu daha güzel olacak belki daha rahat ve uygun bir ameliyat dönemi geçirirsin :)

ben.foto.ekleyecegım.ama.benım.gibi.göğüs.ucundan.hem.dikleştirme.hem.kas.altı.protezli.olan.var.mı.bıde.benım.gogus.uclarım.küçültüldü.memeler.berbattı

betül.yarın.daha.iyi.olacaksın.%25er.%25er.her.geçen.gun.azalacak.arvelest.iyidir.direnlerın.çıksın.oh.be.dıyeceksın.

Betussss cokk geçmiş olsun canım ben görmeyeli neler olmuş sen vazgeçmissin sonra tekrar vazgeçmissin.senin pismanligini suan o kadar iyi anlıyorum ki ahhh o pişmanlik elimden gelseydi söküp atacaktim.ama 3.4 gune geçecek hayatım biliyorum 4 gün o kadar uzun bir süre gibi geliyor ki sana dakikalar geçmiyor gibi.ama geçecek canım dayanıklı olmaya çalış hersey çok güzel olacak inşallah ben suan onların varlığın unutuyorum bile bırak baskı hissini.
Saol canim unuttum bn sana yazmayi vazgectn sonra tmam dedim ustune ustluk aglaya aglaya gittim odaya ckar cikmaz sakinlestirici verdiler cunk cok agliyodum o biraz leyla etti beni . amelyttn ciktim aksama kadr ve gunduze kadr olan zamnda hic uyumadm siddetli agrm vardi yurudum hep surekli igne serum ama banamisin demedi. Sabhta cok zorlandim yuruyemedim full ödemim :/ ögleden sonra cikardilar. Ah o bozuk yollar ahh ne cok sövdun o yollara .. Uzanip kalkarken buyuk sıkıntm var sanki dikis atckmis gbi geliyor ee uyuma pozisyonuda malum

Kendimi gördüm resmen bizde öyle sanki ölüme gider gibi ağlayarak..hey Allah im insan ister istemez duygulanıyor işte İnsanız neticede birde çocuk olunca durum çok daha farklı bir boyut almaya başlıyor. Yaşayan bilir.
Ben kotu oldukca annem daha kotu oldu damar yolunu aciyorlar kadin bakamiyor. Dedim valla ameliyttan cok seni dusuncem galiba anne dedi oda sen sus anayim ben bilmessin sen hissettklerimi dedi zaten odaya geldigmde elimi nasil tutuyordu ya o duygu bile bambaskada yok yok yani ben cocuk doguramam anladim bunu :KK70:

betül.yarın.daha.iyi.olacaksın.%25er.%25er.her.geçen.gun.azalacak.arvelest.iyidir.direnlerın.çıksın.oh.be.dıyeceksın.
Direnim yok kuzu hic takilmadi cunk damar uclari yana yana islem yapildi. Cok sukur eriyen dikis iz kısmıda guzel . bandajimda yok sadece sporcu sutyeni giydirildi 1 ay kullanckmisim 15 gun sonrada kontrolm var. Valla bilmiyorum ama cidden kafamda kurdugmdan daha zormus. Yok ya inanmam cidden yani bu ameliyti olup aksami cikani yada ertrsi gun biyere gideni heleki yanliz dusunuyorm da kolun kalkmiyor yanlis nasil yapilry ya

betüş.sana.anlatsın.nası.hissedeceğini:)))
Benim ilk doktorum bulent beydi. Tatlim gecmis olsun aciya hazirla kendini en taze ameliytli benim suan 3.güne giriyorum :) ins agrisiz atlatirsin diycem ama kas alti olucaksan inanmiyorm agrisiz atlatcagina umarim disimizi sıkarzz:)

Pazartesi gunu saat 11de Istanbul Aesthetic Center hastanesinde ameliyat olacagim.. doktorumun ismi Bulent Tekerekoglu heyecanliyim ama iyi hissediyorum. Cok merak ediyorum acaba ameliyattan sonra nasil hissedecegim
Yanlis yere cevap yazmisim :KK70: benim ilk doktorum bulent beydii:) canim kas altimi olacaksin ona gore ben saana nasil hissedecegini soyliym ben 3 gunlugum cunk tazeym:KK70:

Kuzucum naptın sen hala hastanede misin çıktın mı ?
Yok balim geldik eve deli dana gibi dolaniyorum hastaneden cikarken kalcadan 2 tane agri kesici vurdular bildigin ayakta duruyorm hemsire egildi yapti igneyi bana diyir sesiniz bile ciikmadi masallah caniniz hic tatli degilmis. Ah dedim anacim canmı kaldı :/ ustumde ökuz var koltuk altlarimda acayip bisi var ve kas bölgem cok kotu kalkip yatarken onun agrisi bambaska bisey

Benim dr la eşim üniversiteden arkadaş. Eşim 1hafta izin aldı bana bakmak için. Ama benim doktor eşime hiç gerek yok demiş:sinirli:... Cuma ameliyat olur 2 gün ağrı çeker pazartesi araba bile kullanır demiş. Sadece ağır iş yapmasın demiş. Ben eşime 1hafta izin aldırayım görülen o ki gerekecek bir yardımcı insanın yanında?
Unuttum ya canisi kas altimi olucaktin sen . ben anlamiyorum zateb butun doktorlar ayni seyi soyluyor yok 2 hafta sonra soyle olur yok 4.gun ise gidermisim falab filan basta inandim bunlarada inanma canim oyle 1.2 gunde gececk bisi degil. Koltuk alti tataflarinda okdr ödem oluyorki o arabayi nasil kullanck acaba. He insallah oyle olur ama kas alti yada dual plan oldumu her turlu kasa dokunuluyor agrili yani cidden. Ben o gece geri almalari icin ustune bida para verirdim yani dusuncelern oyleydi zar zor zaptoldum..

Unuttum ya canisi kas altimi olucaktin sen . ben anlamiyorum zateb butun doktorlar ayni seyi soyluyor yok 2 hafta sonra soyle olur yok 4.gun ise gidermisim falab filan basta inandim bunlarada inanma canim oyle 1.2 gunde gececk bisi degil. Koltuk alti tataflarinda okdr ödem oluyorki o arabayi nasil kullanck acaba. He insallah oyle olur ama kas alti yada dual plan oldumu her turlu kasa dokunuluyor agrili yani cidden. Ben o gece geri almalari icin ustune bida para verirdim yani dusuncelern oyleydi zar zor zaptoldum..
Canım şimdi nasılsın? Hala çok mu sıkıntın? Uyuyabildin mi biraz? Benim 12günüm kaldı. Beklerken bile acı çekiyorum.

Temmuzun basinda kas alti ameliyat olsam agustosun 10unda tatile gidicez gorunusu agrilari duzelmis olur mu sizce? Diger secenek de tatilden donunce agustos sonunda olsam eylul basinda okulum basliycak ama okul cok sikinti olmaz gibi tatilde odemli sis goguslerle gezmek istemiyorum

Canım şimdi nasılsın? Hala çok mu sıkıntın? Uyuyabildin mi biraz? Benim 12günüm kaldı. Beklerken bile acı çekiyorum.
Ayniyim agri kesicilerle idaree ediyorum cok yaniyorlar kalkip yatmak ölüm cidden en zoru kalkip yatmak. Ama benim fikrimce inanma iki gun olayina. 3.gunum bardak tutamiyorm daha telefon elime agir geliyor yani.. Gecr iiyi uyudum ama antibiyotk uyku yaptirdi bide hastanededehic uyumamistm ondan iyi uyudu.. 12 gune kadar toplarm ins bende kendimi sizi ugurlarm:)

Ayniyim agri kesicilerle idaree ediyorum cok yaniyorlar kalkip yatmak ölüm cidden en zoru kalkip yatmak. Ama benim fikrimce inanma iki gun olayina. 3.gunum bardak tutamiyorm daha telefon elime agir geliyor yani.. Gecr iiyi uyudum ama antibiyotk uyku yaptirdi bide hastanededehic uyumamistm ondan iyi uyudu.. 12 gune kadar toplarm ins bende kendimi sizi ugurlarm:)
Antibiyotiği ne kadar kullancakmışsın canım ?

İnşallah canım yaa.

Analığım kadarıyla bu protez ameliyatı tamamen doktorun ne kadar az dokulara/sinirlere zarar vermesi ve bununla beraber kadının bünyesi ile ilgili. İki tane sezaryen ameliyatı oldum. Doğrusu söylemek gerekirse ilkinde bir ay acıdan ölüyorum sandım. Oysa çevremde sezaryen ol, çok rahat edersin çok kolay. Ben üç gün sonra ev süpürüyordum diyen insanlar vardı. Valla insan sezaryen yapıp üç gün sonra ev süpürenleri duyunca beklentiyi de yükseltiyor. İkincide beklentimi düşürürdüm. Kendimi ölüm gibi acılara hazırladım. :-) Ama 5.gün avm geziyordum. Çocuğun kırkı çıkmadan yurt dışında tatile çıktık ve hep yüzdüm. Üstelik ikincide yaşım daha fazlaydı. Neyse diyeceğim o ki, beklentiyi yüksek tutmamak gerek. Okuduklarımdan anladığım bu ameliyatın ağrı durumunun değişken olduğu yönünde. Ayrıca istediğim gibi büyük olmamış ya istediğimden küçük olmuş bunlar, kocaman olmuş durumları da kendini doktora iyi ifade edememekle beraber yine biraz da şans isi.

Son sözüm; Allah çirkin şansı versin diyorum. :-)

X