Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bugün doktorun ile geçirdiğin konuşmayı okudum Canım, işinin de ehli gibi biri sanki, yani yazdıklarına dayanarak doktoruna ben bile ısındım ve ameliyat düşünebilirdim ama taşınma öncesi zor olmaz mı ya? Ben tabi olmadım bilmiyorum ams Baksana kızlar yazıyor ağrı sızı çok oluyor, artı senin de kas altı olması gerekiyormuş zor karar valla... Bu arada beni izlemeye alabilirsin istersen albümüm var

Kız gectim günü faln ya cikarsinlar ya duzelsn yeter ya. sabir sabir

Senin icin cok zor olur canim bence yeni evine tasin yerles bi isin gucun kalmasin.ilk zamanlar kolunu cok fazla kullanamiyosun bu durum seni zorlar

Benim dr la eşim üniversiteden arkadaş. Eşim 1hafta izin aldı bana bakmak için. Ama benim doktor eşime hiç gerek yok demiş... Cuma ameliyat olur 2 gün ağrı çeker pazartesi araba bile kullanır demiş. Sadece ağır iş yapmasın demiş. Ben eşime 1hafta izin aldırayım görülen o ki gerekecek bir yardımcı insanın yanında?

Canım ben seni zaten takip ediyorum uzun zamandır :)

Bence kesinlikle taşınma işiniz olsun sonra olun ameliyatı çünkü birazcık zor geçicek sanırım hele ki kas altı olcak işleriniz bitsin kafalar rahatlasın sonrasında ameliyat olun rahat bi iyileşme dönemi geçsin

Ya ben kas altı olmak istemiyorum. :-( Hayallerim suya düşecek diye korkuyorum. Sağlıklı kaslar kesilince fonksiyon kaybı olacak diye korkuyorum. Doktorum sen profesyonel sporcu değilsin, yarışma sırasında saniyelik farklar için önemlidir ancak bu durum. Sende sorun olmaz dedi ama ben yine de gerçekten kaslar kesilince kol kuvvetinin eskiye göre düşeceğini düşünüyorum.

Ha bu arada, eski konuları okurken bir arkadaşın silikon fotoğrafları (öncesi-sonrası ve sütyensiz) açık kalmış. Beni takip ediyor mu nasıl buluyoruz? Bence beni takip etmiyor da herkese açık yapmış gibi çünkü hiç tanımıyordum.

Beni izleyenler arasında değil, profil sayfamdan görebiliyormuşum beni izleyenleri. Eski üyeyim ama çok sık kullanmadığım için yerini bulamamıştım. Şimdi baktım da gerçekten açık kalmış üyenin silikon fotoğrafları. Özelden mesaj attım.

slm kızlar ben çok düşündüm ve ameliyatı yaz sonuna ertelemeye karar verdim. eşimin işten izin alamaması bakucak kimsenin olmaması ve iki tane çıcuğun bakımı sene sonu gezileri okul gösterileri ve en önemlisi sünnet gibi birçok engelim var çok üzülüyorum ama yapacak bişey yok belkide hayırlısı budur hakkımda naapalım geç olsun güç olmadın deyip kaderime razı olcam

Tabiki paylasicm su yanma baski hssi konusurkn bile aciyor cnk bunlar bi gecsn yazicm herseyi:)
Betussss cokk geçmiş olsun canım ben görmeyeli neler olmuş sen vazgeçmissin sonra tekrar vazgeçmissin.senin pismanligini suan o kadar iyi anlıyorum ki ahhh o pişmanlik elimden gelseydi söküp atacaktim.ama 3.4 gune geçecek hayatım biliyorum 4 gün o kadar uzun bir süre gibi geliyor ki sana dakikalar geçmiyor gibi.ama geçecek canım dayanıklı olmaya çalış hersey çok güzel olacak inşallah ben suan onların varlığın unutuyorum bile bırak baskı hissini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…