Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Iyide bu doktorun eli ve tamamen bünyeyle ilgili bi durum. Yaptiranlar ins cabucak atlatir ama ben pertim:)

Betuş, pertim diyeceğine süperim kendimi iyi hissediyorum de ve evrene güzel mesajlar ilet ve kendini harika hisset artık. Kötüyüm diye diye iyice o moda giriyorsun sanırım.

Ayrıca yeni halinin fotoğrafını paylaşmayacak mısın? Bence güzel yorumlar okumak sana da çok iyi gelecektir.

Ogretnen mi ogrencu misin.bence tatil donusu yap.tatilde hareketlerin kisitlanacak.yuzmen rahat olmayacak.ogretmensen rahat olursun.eylul basii iyilesmis olursun biraz.ben de ogretmenim.10.gunde isime dondum.sorun cikmadi.

Yok cdden kotuym ama doktorm agri kesici igne isimi verecekmis. Hastanede cektirmistm resimi
Resmim var ama telden yukleyemedim teyzemde kaldigmdan dolayi pc.de yok. Ama isteynlere faceden gonderebilrmmm:)

Doktorumuz ayni sonuclarini sabirsizlikla bekliyorum Turkiye'ye gelir gelmez Fahri hocama kosucam bende tam karingerme ve meme estetigi icin@cyndyrella

Yada mail adresi oln vrsa gondereym yeni agrili bebisleerimi. Ama henuz cok sekilsiz sukulsuzlar :)

Daha önce bir tecrüben oldumu? Ben doğru seçim yapmışımdır inş.
Yok canim yuzyuze gorusmedim bile wattsap uzerinden iletisime gectim konustuk bilemiyorum bana cok guven verdi ayrica kime sorsam harika bir doktordur diyorlar umarim yanitmaz yillardir hayalini kurdugum birikim yaptigim cok istedigim vucuda kavusturur beni tum isteyenleri

İnşallah. Bende doktorların içinde çalıştığım için biraz algılarım kuvvetli dr seçimi ile ilgili. Güveniyorum ona.

Yok cdden kotuym ama doktorm agri kesici igne isimi verecekmis. Hastanede cektirmistm resimi
Resmim var ama telden yukleyemedim teyzemde kaldigmdan dolayi pc.de yok. Ama isteynlere faceden gonderebilrmmm:)

Betusçum, gerek yok facebook üzerinden kendini deşifre edip fotoğraf paylaşmaya. Kendini iyi hissedince albüm yaparsın burada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…