Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Sabreden derviş muradına ermiş lafını düşün kuzucum sık dişini nolur
Cok kotuym cok nasl pismn oluyirm anlatamam ne yatabiliyosn n kalkabilysn demin3 kisi kaldrdi wc ye gotrdu okdr agri kesici bnamisin demedi

Cok kotuym cok nasl pismn oluyirm anlatamam ne yatabiliyosn n kalkabilysn demin3 kisi kaldrdi wc ye gotrdu okdr agri kesici bnamisin demedi

İlk kez ameliyat oluyorsunuz galiba değil mi? Zor olmaz mı, kaslarını kesip altın bir madde koyup kaptıyorlar ama hiçbir ameliyat ağrısı seninle ömür boyu kalmıyor. 3.gün çok daha iyi olacaksın. 7.gün çok çok daha iyi olacaksın. 10.gün iyi ki yaptırdım diyeceksin. Üzerinden 6 hafta geçince zaten ameliyat iyileşmesi çok yüksek seviyeye geliyor. Telefona bakma bence. Uyumaya çalış. Gözlerini kapat ve yorma kendini daha fazla. Uykuda geçen süreyi arttırmaya çalış.

Yok bu 3. Ameliytm ilk 2si ayagimdandi. Agridn uyuyyamiyorm surekli gelip igne yapiyokar ahh ben ahh iyi halt ettim :/

Yok bu 3. Ameliytm ilk 2si ayagimdandi. Agridn uyuyyamiyorm surekli gelip igne yapiyokar ahh ben ahh iyi halt ettim :/
Bende öyleydim Betus123 hayatımda etmediğim küfürleri ettim!!!o an gel çıkaralım acın bitcek deseler üstüne para verip çıkarttırırdım...1 hafta cok zor canım ama nasıl olsa sonunda zorda olsa geçiyo...

iyi ettin tabi şuan senin yerinde olup o ağrıları çekmek için can atan okadar çok bayan varki sen onların en şanslısısın haline şükret üç dört gün geçince iyiki olmuşum diyeceğin günleri düşün hatta bu yaz plajda göğsünü gere gere nasıl da keyifli güneşleneceğini düşün bak nasıl gülümsüycekdin sık biraz dişini bugece bittimi yarın daha iyisin inşllh

Hic iyi degilm surekli agri kesici veriyoolar ama banamisin demiyor boynumu bike kioirdatamiyirum yaniyir gogusleerm konusrken bile nefessz kaliyo gbiym tansiyonm 3e dustu yukseltmeye calisiyokar. Ah ben naptim ah..
Gecmis olsun betüs sana demistim ilk basta pisman olmayan cok cok az bu geceyi zar zor atlattinmi daha iyi olucaksin insallah.bol bol yurumeye calis canim cok iyi geliyor inanki

Cidden cikarsinlar dye para veritm suan. Korkttmdan dahada kotu bu put gbiyim resmen 3 kisi kaldiyor wc ye of of

Hic iyiki oolmusum dycekmisim gbi gelmiyor cok fenaym karnima kadar ödemim.

Yeni resimleri göremedim kaldırdın mı?

Bugün plastik cerraha muayene oldum. Kas üstü takılmasını çok istiyordum. Derimin çok ince olduğunu ve bunun mümkün olamayacağını ikili plan dedikleri dual plana göre yerleşip yapılabileceğini söyledi. Aksi durumda ele gelir dedi. Kas zarı altını sordum, saçma bir yöntem zaten kas üstünü de hep zarın altına koyuyoruz biz, fasya altı diye yeni bir yöntemmiş gibi lanse ediliyor ama yeni bir şey değil ve bu kas üstü yöntemdir dedi. En çok 275 cc koyabileceğini dedi. Göğüs sırt çevrem dar olduğu için daha yüksek asla konulamaz ve muhtemelen 225 ya da 250 konulur dedi. Yine aski durumda ele gelen, yapay portakal şeklinde ve minyon görüntüyü bozan bir meme olur ki bunu istemeyiz dedi.

Haziranın ilk haftası taşınacağız. Doktor mantıklı ve beklentilerime uygun yorumlar yaptığı için de doktoru beğendim ama taşınma arefesinde ne kadar mantıklı olur bunu bilemiyorum.

Bir de bana dedi ki, bu ameliyat lüks bir ameliyattır ama sizin gibi emzirme sonrası meme dokusu eriyen kadınlarda bu lüks değildir ve sizin için kesinlikle yapılmalı dedi.

Doktorun aydınlatıcı açıklama yapmış gerçekten ama 250 cc küçük değil mi? çünkü hiç dokun yok

Offff bu agri nezamn gecick:/ cok gergin ve koltuk altlarima dogru ödem bol bol. Ve yaniyolar nefes alamiyorm konusamiyorum. Bu nasil bi iskence :/

Doktorun aydınlatıcı açıklama yapmış gerçekten ama 250 cc küçük değil mi? çünkü hiç dokun yok

Koltuk altına doğru taşma yapar, kemikleriniz görünüyor ve sizin gibi kadınlarda cc daha büyük olmaz dedi. Aslında kas üstü 250 falan düşünüyordum ama kas altı olunca 250 bence de çok küçük.

Bir de dokusu olan kadınlarda kas üstü kesinlikle çok güzel sonuçlar verir. Kas altında öyle güzel ve doğal sonuçlar çıkmıyor maalesef bu da bir gerçek ama öyle diye de sizin gibi dokusu olmayan kadınlara kas üstü yaparsak portakal görüntüsü oluşur dedi.

Merhaba

Oncelile doktorunuz kim? Ben 3 hafta once ameliyat oldum ve birine 250 birine 275 takildi. Daha buyugu sigmamis. Benim fitograflarima bakabilirsiniz. Bence kucuk. Ama doktor biyle olmasi gerektigini soyledi. High profil olurda 1.cm daha inde olurmus ama bana daha yapay durur demisti ve vazgecmistim. Size tavsiyem bu alternatifide degerlendirin yada baska doktorun fikrini alin. Ben geri donsem high profil yaptirirdim en azindan kiyafetlerde ve bikinilerdeki durusu daha onemli.. ama belkide doktor haklidir. ,))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…