Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ilaclarini duzenli al canim ve daha once soyledim bol bol yuru yattikca daha cok agrilarin artiyor cunku.verdigi ilaclar etkili degilse dr.unla gorus bence.odemler bi sekilde gidiyor. agrilarin gecer tez zamanda dinsin insallah
Ni antipytk bi minoset bide adverst gbi biseydo oyle bi agri kesicim var baskada biseym yok.yuruyorm cabuk yoruluyorm. Cidden bukadr oldugunu bile3yfim asla yapmazdm boyle bisey rabbim yardim et :/

Ni antipytk bi minoset bide adverst gbi biseydo oyle bi agri kesicim var baskada biseym yok.yuruyorm cabuk yoruluyorm. Cidden bukadr oldugunu bile3yfim asla yapmazdm boyle bisey rabbim yardim et :/
Betüşcüm eve çıktın mı? Minoset çok hafif kalır. Ne önerdi doktorun?

Memenin ilk gunler yanlara yayilmasi kalicimidir sonradan asagi indikce duzelirmi
Buna cevap verecek bir insan evladi varsa yardimci olursa sevinirim
Yok onun disinda egosunu tatmin eden arkadadlar yazmasin
Zaten yazarken bile kivraniyorum
El insaf yani

Mutlu olmaniza sevindim
Cunku ben burda iki cocugumla
Acilar icinde kivranip
Bide ustune goruntuyle ilgili kivranirken
Sizin cevaplariniz yardimlariniz bana gercekten cok iyi geliyor
Simdi bunada gulun
Bu ne asabiyet yahu
Farkındaysan sana gülmedim gözünde sorun var sanırım
bu sayfada sana okadar yardımcı olmaya çalıştım,çalıştık
ama sen ısrarla insanlara agrasiflik yapıp tartışma çıkartmaya başlıyorsun
biz diyoruz konya sen diyorsun anya yardım almak istiyorsan öncelikle şu uslubünü değiştirmeni tavsiye ederim
seni takipten çıkarıyorum ne yazarsan yaz yorum yok artık sana buda böyle biline !!!!

Yardimci olacak INSANLARDAN
Bilgi almak istiyorum
Kizlar bu boyle yanlardami kalir odemmidir nedir

Jeanne darc_ Ben daha ameliyat olmadım ama henüz daha iki günlük olabilecek en yüksek ödemdeki memeler onlar. Ödem şişlik yapıyordur. Hacmi küçülecek ve görüntü doğallaşacak daha. Endişeni anlıyorum ama biraz zamana bırak. Ameliyatın üzerinden 6 ay geçince ancak formunu buluyor memeler benim anladığım. Doktor kapasitenin üzerinde takmışsa ödemler gitse de kol altına yaklaşır memeler. Eminim doktorun zaten kapasitenin üzerinde takmamıştır.

doktorun söylediklerinde haklı ama bahsettiği ccler gerçekten çok küçük.benim ameilyattan önce c cuptı dikleştirmeyle beraber biraz küçüldü ona rağmen 225 cc takıldı.başka bi doktorla fln da mı görüşsen acaba?

Yuksek profil gercekten cok uzuluyorum

Canım üzülme lütfen. Ameliyat öncesi de çok endişeliydin zaten. Üzüntünü çok iyi anlıyorum. Biraz zamana bırak. Görüntün var mı? Belki paylaşırsan arkadaşlar yorum yapabilirler ama bence üzülmek için çok çok erken. Bu aşamada yapılacak yorumlar gerçekçi olmaz.

Gogus capim genisti doktirda cok karasiz kalmis en son 325 cc takmis
Ama ben ameliyattan once buyuk olmasindan cekindigimden hani biraz kucuk olsun dedim ama boyle buyuk olmasin
Off cok zor bir surec gercekten
Birde kucuk oglum ikide bir kucagima geliyor
Nasil olucak bilmiyorum
Sadece canim cok sıkiliyor

Su anda bant var ben bile anlayamiyorum
Bantlari cikarsin oyle koyucam

Bu ağızla yaklaşırsan sana kimse yardımcı olmaz üzgünüm sen resmen bizlere hayvan demişsin PES!!!

Jeanne darc_ magic angel arkadaşımız haklı. Üslubun çok kırıcı olmuş. Büyük büyük harflerle aslında ne demek istediğini herkes anlıyor ama senin şu anda çok üzgün ve gergin olduğunu ve kimseyi kırıp üzmek gibi bir amacın olmadığını düşünüyorum. Öyle değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…