Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Dayanammiyorm vallahi yaniyir bayagi sanki tır gecms ustumden

Söyledigim kadar varmiş dimi. Sana bisey soyleyecegim guleceksin. Şu an o agrilari bile ozledim emin ol 3 en fazla 4 gunden snra yari yariya azalacak agrilarin.bak 10 gun oldu goguslerimde cok hafif tatli bir sızi var. Yan yatiyorum kiyafetlerimi kendim giyiyorum. Seni kaldirirken yastikla birlikte sırt kismindan kaldirsinlar yastiktan tutsunlar kuzum daha kolay kalkarsin. Ben de bana narkoz verin bir daha diye yalvarmistim ama hepsine hepsine degiyor pisman olduguna utanacaksin bunu buraya yaziyorum:)

magic angel magic angel bayıldım arkadaşım gerçekten mükelmel olmuş gülr güle kullan inşllh güzelim

nasipse 25 mayıs çarşamba günü ama galiba vaz geçicem hala emin değilim benim derdim ameliyat değil sonrası iyileşme süreci canım 10 temmuzda oğlumun sünneti var ya pişman olursam şişkinliğim inmezse ne bileyim ağzımdan pörtlücek gibi dururlarsa ağrışar geçmezse naaparım diye düşünüyorum çok büyük risk ama biyanımda nolcaksa olsun senelerdir bu rüyayı görüyosun bırak rüyayı aslını yaşa artık diyor bana bilmiyorum bilmiyorummm offfff.

Ohooo 10 temmuza kadar agır sporlara bile baslayabilirsin. Agzindan pörtlemez Yukari cikmasin diye kemerli korse takiyorlar zaten. Bana 325 yapildi keske şişliklerim inmese diyorum:) Antibiyotikle o zamana kadar hiiccbiseyin kalmaz. Sakin vazgecme harika bir duygu

Oncelile doktorunuz kim? Ben 3 hafta once ameliyat oldum ve birine 250 birine 275 takildi. Daha buyugu sigmamis. Benim fitograflarima bakabilirsiniz. Bence kucuk. Ama doktor biyle olmasi gerektigini soyledi. High profil olurda 1.cm daha inde olurmus ama bana daha yapay durur demisti ve vazgecmistim. Size tavsiyem bu alternatifide degerlendirin yada baska doktorun fikrini alin. Ben geri donsem high profil yaptirirdim en azindan kiyafetlerde ve bikinilerdeki durusu daha onemli.. ama belkide doktor haklidir. ,))

Smileymagic Smileymagic Doktorum doçent. Forumda ismi geçen popüler cerrahlardan biri değil ama bence kesinlikle çok yetkin bir hekim. Size mesaj atarak ismini göndereyim. Beni izler misiniz? Ancak izlerseniz fotoğraflarınızı görebilirim. Merak ettim duruşunu.

Bugün plastik cerraha muayene oldum. Kas üstü takılmasını çok istiyordum. Derimin çok ince olduğunu ve bunun mümkün olamayacağını ikili plan dedikleri dual plana göre yerleşip yapılabileceğini söyledi. Aksi durumda ele gelir dedi. Kas zarı altını sordum, saçma bir yöntem zaten kas üstünü de hep zarın altına koyuyoruz biz, fasya altı diye yeni bir yöntemmiş gibi lanse ediliyor ama yeni bir şey değil ve bu kas üstü yöntemdir dedi. En çok 275 cc koyabileceğini dedi. Göğüs sırt çevrem dar olduğu için daha yüksek asla konulamaz ve muhtemelen 225 ya da 250 konulur dedi. Yine aski durumda ele gelen, yapay portakal şeklinde ve minyon görüntüyü bozan bir meme olur ki bunu istemeyiz dedi.

Haziranın ilk haftası taşınacağız. Doktor mantıklı ve beklentilerime uygun yorumlar yaptığı için de doktoru beğendim ama taşınma arefesinde ne kadar mantıklı olur bunu bilemiyorum.

Bir de bana dedi ki, bu ameliyat lüks bir ameliyattır ama sizin gibi emzirme sonrası meme dokusu eriyen kadınlarda bu lüks değildir ve sizin için kesinlikle yapılmalı dedi.
Dr.un gayet ilgilenmis seninle ama baska bir dr.la da gorus derim cunku hic dokun yok seninde 225 250 seni memnun etmeyebilir diye dusunuyorum.sen nasil istiyorsun kucuk dogal mi ?

Offff bu agri nezamn gecick:/ cok gergin ve koltuk altlarima dogru ödem bol bol. Ve yaniyolar nefes alamiyorm konusamiyorum. Bu nasil bi iskence :/
Ilaclarini duzenli al canim ve daha once soyledim bol bol yuru yattikca daha cok agrilarin artiyor cunku.verdigi ilaclar etkili degilse dr.unla gorus bence.odemler bi sekilde gidiyor. agrilarin gecer tez zamanda dinsin insallah

Dr.un gayet ilgilenmis seninle ama baska bir dr.la da gorus derim cunku hic dokun yok seninde 225 250 seni memnun etmeyebilir diye dusunuyorum.sen nasil istiyorsun kucuk dogal mi ?

Evet ben zaten iri göğüs sevmiyorum ama doktorun görüşünü merak ettiğim için ben hiç görüşümü beyan etmemiştim. Kas üstü 250 olabilirdi ama kas altı 250 bence çok ufak. Çektiğim acıya değer mi? Ufak olacak diye de kapasitemi zorlayan bir memem olsun istemem çünkü ben boyutu ile ilgili bir şey demeden daha 275 üstü asla olmaz bu vücuda dedi. Koltuk altına doğru yayılmış, geniş ve yapay olduğu belli bir görüntün olur. İstemeyiz bunu dedi.

Evet ben zaten iri göğüs sevmiyorum ama doktorun görüşünü merak ettiğim için ben hiç görüşümü beyan etmemiştim. Kas üstü 250 olabilirdi ama kas altı 250 bence çok ufak. Çektiğim acıya değer mi? Ufak olacak diye de kapasitemi zorlayan bir memem olsun istemem çünkü ben boyutu ile ilgili bir şey demeden daha 275 üstü asla olmaz bu vücuda dedi. Koltuk altına doğru yayılmış, geniş ve yapay olduğu belli bir görüntün olur. İstemeyiz bunu dedi.
Muhakkak dr.larin kendilerine gore gorusu var canim.evet kas ustu olsaydi seni tatmin edebilirdi belki ama kas alti etmez diye dusunuyorum bende.buyukluk onemli diil zaten seni mutlu etmesi onemli o yuzden dedim

Benim için kolay değil ama albüm yükledim detaylı fotoğraflarım var sıkıntımın ne olduğunu görebilirsiniz kızlar
Yorumlarınızı bekleyeceğim.
arzum77 arzum77 magic angel magic angel baby_27 baby_27 Sevim35-35 Sevim35-35
Sihirlii Sihirlii
kızlar lütfen beni izlemeye alırsanız sevinirim - güzel sonuçlarınızı görmek bana da umut olabilir :KK43:
Ilk kez foto yuklerken inan bende utanip sikilmistim:olamaz: beni izlemiyorsun canim bu arada izlersen gorebilirim:KK45:

Kizlar 2 gun once silikon protez taktirdim
Su anda gögsum koltuk altina kadar yayiliyor
Boylemi kalacak bilginize ihtiyacim var

Söyledigim kadar varmiş dimi. Sana bisey soyleyecegim guleceksin. Şu an o agrilari bile ozledim emin ol 3 en fazla 4 gunden snra yari yariya azalacak agrilarin.bak 10 gun oldu goguslerimde cok hafif tatli bir sızi var. Yan yatiyorum kiyafetlerimi kendim giyiyorum. Seni kaldirirken yastikla birlikte sırt kismindan kaldirsinlar yastiktan tutsunlar kuzum daha kolay kalkarsin. Ben de bana narkoz verin bir daha diye yalvarmistim ama hepsine hepsine degiyor pisman olduguna utanacaksin bunu buraya yaziyorum:)
Ya bilmek ayri biseyde bukadr hissetmek cok kotu bis3y :/ dayanamiyorum o zaman benim 2.gunum oldu 2 gun dahami sıkaym disimi :/ dolasiyorum ödemlerim insin diye cabukcakta yoruluyorm kemik batiyor sanki . koltuk altina dogru odem cok olms onun acisi bi baska tabi

X