Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Betuşş tebrik ederim süper olmuş ya ne güzel - çabucak iyileş inşallah :)

Kas altı kuzucum ama walla ölmek var dönmek yok çok çok zor biliorumm ama bu işin peşini bırakmicam hareket edemicem belki kısa bi süre ama yok korkmuorum walla sonucu çok güzel olcak die inanıorum
Sonucum guzelbalm ama agrim cok sag tarafta . konusamiyorm hic agzimi aciyorum hemen agriyir

BEtuuuss gecmis olsun kuzu. Bak gecti bitti. Agriya dayan yarin daha iyi olacaksin. Ameliyat olmasaydin kendimi cok suclu hissedecektim ya. Cok sukur. Yeni hayatin simdi basliyor
Valla kiz sen cok korkutmustun beni :) tesekkr ederm tatlm ama sağ tarafm cok yaniyor cok kastım kendimi birazda

Çok geçmiş olsun darısı benim gibi isteyen herkesin başına :) iyileşme sürecin güzel geçer umarım

magic angel bayıldım arkadaşım gerçekten mükelmel olmuş gülr güle kullan inşllh güzelim
Hemen hemen evet.3,4gune kadar agrilarin yarisi kaliyir.toparlaniyorsun biraz.siz oldunuz mu
Hemen hemen evet.3,4gune kadar agrilarin yarisi kaliyir.toparlaniyorsun biraz.siz oldunuz mu
nasipse 25 mayıs çarşamba günü ama galiba vaz geçicem hala emin değilim benim derdim ameliyat değil sonrası iyileşme süreci canım 10 temmuzda oğlumun sünneti var ya pişman olursam şişkinliğim inmezse ne bileyim ağzımdan pörtlücek gibi dururlarsa ağrışar geçmezse naaparım diye düşünüyorum çok büyük risk ama biyanımda nolcaksa olsun senelerdir bu rüyayı görüyosun bırak rüyayı aslını yaşa artık diyor bana bilmiyorum bilmiyorummm offfff.

Şarjım az yunan sularındayım denizin ortasında. Sırf haberini görmek için açıyorum. Nasılsın Betüş? Foto var mı?
Hic iyi degilm surekli agri kesici veriyoolar ama banamisin demiyor boynumu bike kioirdatamiyirum yaniyir gogusleerm konusrken bile nefessz kaliyo gbiym tansiyonm 3e dustu yukseltmeye calisiyokar. Ah ben naptim ah..

Hic iyi degilm surekli agri kesici veriyoolar ama banamisin demiyor boynumu bike kioirdatamiyirum yaniyir gogusleerm konusrken bile nefessz kaliyo gbiym tansiyonm 3e dustu yukseltmeye calisiyokar. Ah ben naptim ah..
Canımm ya inşallah çabuk toparlarsın - bizi habersiz bırakma

Kizlar deneyimli arkadaslarim.yeni foto ekledim.dikislerim iyilesti yalniz iki nokta seklinde yara var.ve dokununca agiriyor.zaten yaralarimin kabuklari gec dustu 1 ayda.suan 1 bucuk ay oldu ameliyatim.şu kucuk nokta seklindeki yara duser mi yoksa yolunda gitmeyen bisey mi var dikislerde.yardimmmm istiyirum

Ozamana kadar cok zaman var.rahatlikla iyilesirsin.sakin vazgecmeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…