Meleklerim için lütfen...

Mrs-cicek

🍀
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
4.841
4.376
İyi gclr herkese..
Yıllarca okul var şu var bu var,maddi olarak tedavi olcak güçte de değildik diye anne olamadım.. çocuğumun olması için en nefret ettiğim kişilere yerlere bile ümidini bağlayan ben..28eylulde tüp bebek tedavisi ile hamile kaldığımı öğrendim,hem de ikiz :) Herşey o gunden beri toz pembeydi..
Artık ne kendi ailemin yaşadığı sıkıntılar ne eşimin ailesinin yaşadığı sıkıntılar umrumda değildi,sadece bebeğimi düşünmek eşimle geleceği hakkında konuşmak istiyordum..9 yıl beklemişim meleğimi çok görmeyin dedim,abartıyorsun diyenlere..Yine de 5ayim bitene kadar tek birşey almadım meleklerime, korku vardı içimde hep,geçen yıl bu vakitler bebeğini 7aylıkken karninda kaybeden kardeşim sebebiyle neyse..
27.haftamıza girdik geçen hafta ama bir gariplik vardı,sancının tarifine uyan ardından kanların eşlik ettiği bir gariplik. henüz bir patikleri bile yoktu,28.haftamızı bekledik onları almak için,o yüzden gelmemeliler diyordum sürekli...Dr um 3gun durdurdu doğumu ama maalesef ki 12mart pazar günü,bebeklerim artık yeter deyip bi daha sanci ve kan yolladılar
Kendi dr um beni başka hastaneye yolladı,sebebini bilemedim ama çokta umrumda olmadı o an..kan oluk oluk akıyor tekmeler durmuştu. Dr baktığı anda doğum bu,acil ameliyat dedi,asla dediğimi ama sonra ikna olduğumu hatırlıyorum,ameliyatta yaşıyorlar mi diye defalarca sorduğumu hatırlıyorum..
Yaşıyor meleklerim ama cook küçükler ve güçsüzler..Lütfen gören okuyan kim varsa adım Neslihan,adıma dua edin,cook ihtiyacımız var..uzun oldu hakkınızı helal edin ama Bn yaşadıklarımın milyonda birini hissettirerek duanızı almayı istedim.

Ay cok fena oldum okuyunca
Allah size bağışlamış şükürler olsun ki... Umarım toparlarlar sağlıcakla kucağınıza alırsınız.. Zor bir süreç sizi bekliyor. Çok dua edicem size.. Allah yardımcınız olsun, güç versin size ve meleklerinize

Anne değilim pek bilgim de yok.Irem güzey diye bi prematüre bebek annesini takip ediyorum sosyal medyada onun yazdıklarından hatırladığım kadarıyla bebeklerinizin yaşama şansı %90.Ve onlae sizi hissediyor yaşayacaklarına ve uzun yıllar birlikte olacağınıza inanın.Bir kaç yıl sonra eminim yaramazlıklarından şikayet edeceksiniz.Zor biliyorum ama kötü asla düşünmeyin çünkü bebekleriniz en çok sizi hissediyor şu an yanlarında olamasanız da .Umutsuzluğa düşmeyin sakın.Irem güzeyin profiline da bakabilirsiniz 600 gr doğan mert şimdi çok yakışıklı bi delikanlı oldu.Yaşadıklarınıza benzer güzel sonlu şeyler görmek size de iyi gelir hem.

Dualarım sizinle

Dua ile evimi kapatmak için daha yeni abdest almış, arınmıştım. Evimin duasından önce, aynı duaları size de edeceğim.. Rabbim bu minik kuşları annesine bağışlar, annesinin kokusundan ayırmaz umarım. İlk konuşmaları, ilk gülmeleri... Hepsine tanık olursunuz inşallah.

Dualarım sizinle...

ALLAHIM yardımcınız olsun ALLAHIM yavrunuzu size bagislasin INŞALLAH ❤❤❤❤

İlk kez duydum evi kapatmak derken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…