Meleklerim için lütfen...

8 ay önce bende bir tüp bebek annesi oldum. Senin duygularını en içten hissediyorum. Allah yardımcın olsun. Yavrularını sağlıkla kucağına al inşallah. Dualarım yavruların ve senin için.

Allah size bağışlasın herşey güzel olacak buna inanın sağ salim alacaksınız kucağınıza daha gazıydı ağlamalarıydı o ooo sizi bekleyen yorucu ama tatlı heyecanlı günler var bebekler melektir rabbim korusun onları hemen 2000 ya Şafi okuyorum bebekleriniz için rabbim kabul etsin sizinde yavrularınızonda yardımcısı olsun kötüyü çağırmayın lütfen bebişlerinizi sağ salim alıp evinize gideceksiniz bunlar geride kalacak inşallah

Rabbim bu cuma günü hürmetine evlatlarınızı size bağışlasın bir an önce toparlansınlar.Bende tüp bebek tedavisi ile evlat sahibi olduk yaşadıklarınız tahmin edibiliyoırım.

Sizin ve yavrularınız için okudum.Rabbim hayırlısıyla şifa bulmalarını nasip etsin inşallah.

Allah yardımcınız olsun, sizin de bebeklerinizin de , okurken tüylerim diken diken oldu : ) korkmayın sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin mevlam

Allah hepinizden razi olsun..
Meleklerimi koklamak o guzel seslerini duymak icin hala duaya ihtiyacimiz var,meleklerim hala cihaza bagli,emme yutma yok uzun ve sancili bir zmn beni esimi bekliyor,Rabbimden sabir ve sifa;sizlerden de dua istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…