Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Yok canım çok yoruldum aslında koçiş yanıma yaklasiyor uzaklastiriyom zaten yumurtlama günümde falan degilm canım bildirim kutusu nu bosalt dolmuş olabilir
En de bgn kontrole gttm yumrta catlamis dananin kuyrugu koptu yani smdi de usutmsm sanrm afedersn midem falan bulanio o yzden dnlenme zamani)

kızlar günaydın dün adete 2 3 gün kala ovulasyon testi yaptım kopkoyu çıktı bende ona sevinerek gittim kan verdim ve sonuç negatif beklemekten başka çare yok sanırım

kızlar günaydın dün adete 2 3 gün kala ovulasyon testi yaptım kopkoyu çıktı bende ona sevinerek gittim kan verdim ve sonuç negatif beklemekten başka çare yok sanırım
canım belli olmaz daha dur bakalım bata yakın owulasyon yapınca benımkı hıc cıkmıo senın kı koyu cıkmış

canım belli olmaz daha dur bakalım bata yakın owulasyon yapınca benımkı hıc cıkmıo senın kı koyu cıkmış
bende ona güvenerekten gittim galiba tekrar yumurtlama oluyor ama negatifi görünce de hiç çalışasım gelmedi sonuç ta 0,4 yani artma ihtimali hiç yok neyse sağlık olsun diyorum geç döllenme de olamaz yhumurtlmadan sonra hiçbişey olmadı evde misafirlerim var diye sanırım ben artık tüp ya da aşılamaya geçicem olmuyor yoksa

sen bi bekle adet olda sonra bakarsın ne yapacagına bak bende 2 defa kan testi yaptrdm ıkısınde de 0.10 cıktıama hala ihtimal war

Günaydın kızlar. Bugün doktora gittim. Progestanim ve kanım düşükmüş. Ilac verdi 3 ay ikisini de yiyeceğim. Bide doktor kasima kadar hiçbir tedavi yapmicam senin normal yolla oluyor. Gez toz stres yapma.bende dedim zaten bu hafta memlekete gidicem iyice kafamı dagitip gelirim dedim no stres artık bebek düşünmek yok. Olursa olur olmazsa yapıcak bişey yok. Kocisimle mutluyum

kızlar merhaba öncelikle ben bu siteyi 9 aydır takip ediyorum ama yeni üye oldum bende 9 aylık evliyim bebek istiyoruz ama olmuyor yarın adet günüm insallah hamileyimdir olmam bana dua edermisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…