Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ben de evlendigmz zaman pazarlik yapiodum esimle:) o hic kornmayalm diodu ben 6 aysan basladim 3 aya indm ama snnda ikna etti bni gerci 2 aylk evliyi bnm dedigime cikti zaten Smdi en az kocisimm kdr istiorumm. Allah hepimze nur topu gbi evlatlar nasip etsnn amin

Hosgeldin canimm masallah hiic yorulmusa benzemisoun hop hop zip zip ya bu topigin bildirimleri gelmio bana artk ndn ki acep size de oluo muu
Yok canım çok yoruldum aslında koçiş yanıma yaklasiyor uzaklastiriyom zaten yumurtlama günümde falan degilm canım bildirim kutusu nu bosalt dolmuş olabilir

bu ara yanlız dikkat et üşütmeye çok müsaitsindir benim iltihap olmuştu hemen....ayaklarını sıcak tut
Klimalardan dolayı ayaklarım hep buz gecede sıcaktan camlar açık yatıyoruz bide banyo yap yat üşütüyorum sanırım

bende eşime nişanlıyken 2 ay korunalım ramazan geçsin diyodum ama eşim koruncaktı hani kaza olursa olur artık diyodum sonra biz korunmama kararı alınca bekliyoruz bakalım inşallah hayırlı evlatçıklarımız olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…