Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ne kusuru canım asıl sen kusura bakma. pazartesi kocaeli üniversitesine gidicem bakalım onlar ne diycek
anladım cnm genetik inceleyen laboratuvarlar kartalda yokmuş araştırdım marmara ünivrsitesi yapıyor dedi ama istersen kocaelinede bak tabi...... cnm eğer benim eşimdende bu testleri istedilerse yani aynı testlerse 250 tuttu idrar ve kan verdi ürorad üroloji merkezinde bir sormamı istermisin?onlar birde doppler istedi o da 250 tutacak muayene ücretide 100 tl sigortalıya ben bir sorayım bugün........

Günaydın topigin gülleri bu mübarek cuma günü Rabbim dualarımızı kabul eylesin inş.ben 4 hafta cuma üst üste 1000 tane ya varis çekeceğim. Bebek için dilek dileyip. Sizlere de haber vereyim istedim.
BENDE OKUYACAĞIM CUMADAN BAŞLAYAYIM HEPİMİZİN NİYETİNE İNŞALLAH RABBİM KABUL EDER:)

kızlar merhaba, foruma yeni üye oldum.. 30 yaşındayım 1 senelik evliyim. bu zamana kadar korunduk, ben artık bebek istiyorum o yüzden geçen ay bir deneyelim dedik ama maalesef olmadı.. bu forumu inceleyince de moralim biraz bozuldu. ben hep herhangi bir sorun yoksa heralde olur diye düşünürdüm ama görüyorum ki etkileyen birsürü faktör var sanırım stres gibii bu ay yine çalışmaları yaptık. BAT 2 eylül bakalım kısmet artık.. herkese iyi haftasonlarıı

cnm hoşgeldin listeye ekliyorum umarım en kısa zamanda sağlıklı bebeklerimiz olur .doktora gittinmi peki gerçi daha çok erken ama ?

yok gitmedim cnm, 6 ay önce genel muayene için gitmiştim sadece.. bende çok erken olduğunu düşünüyorum biraz denemelere devam edicez artık:)
olur inşallah cnm sayfanın başındaki bilgileri oku istersen iraz daha fikir sahibi olursun.......Allah gönlümüzdekini hayırlı bir şekilde nasip etsin............

Temizlik bitti sırada yemek ve mutfak var.bugün misafirimde var,akşamda kınaya gideceğiz dolu dolu birgün
Oohh zor ksmni halletmssn erkenden bnm bgn sinav gorevm vardi kahvalti yapamadm ciktm su an o kdr aciktm kiii karnimn gueultusu ogrencileri rahatsiz etck diye korkuormmm)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…