Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Kızlar çok mutluyum yakın arkadaşım bugün doğum yaptı. Namazı kılıp hemen koşa koşa bebisimizi bakmaya gidicem.r

Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım. Belirtilerde yok. Arasıra kasıklarım sızlıyordu ama adet olacak gibi değil. Test yaptım ikinci çizgi silik çıktı
Galiba hamileyimmm. Geçen hafta pazar erken olmasına rağmen meraktan test yapmıştım ama 2. Çizgi hiç görülmedi. Fotosunu koyamadım eşim istemedi. Pazartesi kan testi yaptırcam.

Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım. Belirtilerde yok. Arasıra kasıklarım sızlıyordu ama adet olacak gibi değil. Test yaptım ikinci çizgi silik çıktı
Galiba hamileyimmm. Geçen hafta pazar erken olmasına rağmen meraktan test yapmıştım ama 2. Çizgi hiç görülmedi. Fotosunu koyamadım eşim istemedi. Pazartesi kan testi yaptırcam.
cnm hayırlı olsun silik çizgi varsa garantidir inşallah Allah isteyenlerede sağlıklı bebeler nasip etsin inşallah

Ewet garanti bnde ilk yaptgm teste biri silik çıkti 4 gün sonra gene yaptm bu sefer koyu ckti smdi 5 haftalik hamileym allahm isteyen herkese nasip etsin sanada hayirlii olsun

bı kadın dogumcuya gıt ultrasonda hamen soyluyo aynısı bende de oldu suan hamıleyımm hayırlısı olsunn

Ztn belirtiler hemen belli olmuyo bn hamile oldugumu aşiri yemege düşmustum hiç doymuyodum o zman anladm bide hssedyodm içime dogmustu hep karnimi elliyodum farknda olmadn

ayy ne güzel canım inşaAllah hamilesin darısı bizlerin tüm isteyenlerin başına

öyle tabi de ne biliyim canım ya hiç bişe mi yapmak istemez insan gezmek tozmak yemek içmek uyumak hiçbişe istemiyorum yarın misafirim gelcek bide daha ben ew temizlicem yemek hazırlıcamm :KK51:
cnm benim düzelecek herşey .....benimde elti adayımın ablası evleniyo bugün kına gideceğiz eşimle kaynımı bekliyorum yarın da adet günüm inşallah orda tutmaz sancı:KK43:

X